PDA

مشاهده نسخه کامل : وبلاگ پرشین گیگ من چرا بسته شد؟

SajjadKhati
11-02-16, 14:24
سلام
این وبلاگ پرشین گیگ من هست که خودتون ببینین :

Only the registered members can see the link

نمیدونم به دلیل کدوم رعایت نکردن قانون میگه بسته شد؟ من آموزش های کامپیوتر (نرم افزار) هام رو اونجا گذاشتم . میخوام دلیل مسدودیت اش رو بدونم باید چی کار کنم؟
مسخره بازی درآوردن . اون از سرعت کند این سرور مخصوصا موقع آپلود . اونم از یه روز درمیون اینکه سرورش قاتی میکرد و خیلی ها ناراضی و اینم از این
آقا کسی یه سایت دیگه ی آپلود که 10 گیگ فضای خالی رایگان بده سراغ نداره و مشکلات این پرشین گیگ رو نداشته باشه؟ و اینکه آیا میشه این اطلاعاتی که توی پرشین گیگ دارم رو یه جای دیگه منتقل کنم؟

AMD>INTEL
11-02-16, 15:11
باید با پشتیبانیشون تماس بگیری . انتقال هم فکر کنم با هزینه انجام بدن . رایگان بعید میدونم .
---
سجاد جان برای اپلود گوگل درایو بهترین اپشنه .
---
دقیقا یادته گفتی چرا به سرویس های ایرانی و محصولات ایرانی کمتر اعتقاد داری . چون همیشه تو کارهای پیوسته ضعیف عمل میکنند . استارت خوب میزنن ولی بعدش افت میکنند . این رو به وضوح در همه چیز میبینی در رستوران ها و سرویس ها و ....

SajjadKhati
11-02-16, 15:25
ممنون اوستا امید
گوگل درایو گاهی اوقات به قندشکن نیاز داره
از پشتیبانی دلیل اش رو خواستم

AMD>INTEL
11-02-16, 15:38
بلاگفا با اون عظمت 2 ماه کامل از کار افتاد . همون گوگل باز خیال آدم راحته فایل هاش در سلامت کامله

SajjadKhati
11-02-16, 15:40
دقیقا یادته گفتی چرا به سرویس های ایرانی و محصولات ایرانی کمتر اعتقاد داری . چون همیشه تو کارهای پیوسته ضعیف عمل میکنند . استارت خوب میزنن ولی بعدش افت میکنند . این رو به وضوح در همه چیز میبینی در رستوران ها و سرویس ها و ....

این چه رفتی داشت؟ :lol:
خوب توی محصولات خارجی هم شرکت ها یا آدمایی هستن که خوب کار نمیکنن و آدم سمت اون برند نمیره .
منظور من مثلا این بود که یه شرکت خوب ایرانی که رقابت میکنه با محصولات جهانی تا هست ، چرا از محصولات خارجی استفاده کنیم؟ مثلا محصولات گرین (که در رقابت تنگاتنگ با محصولات خارجی هست) . حالا پادویش چون تازه 3 سال هم نشده ولی تا سال بعد دیگه استانداردهای یک آنتی ویروس رو در سطح جهانی میزنه (منظورم وب گارد و ... هست) و از این دست محصولات .
حالا شرکت های دیگه ای هستن که پاور میزنن ولی میدونیم تلاش خاصی برای بهبود محصولات شون نمیکنن . ولی گرین تا هست و محصول شو هر چند سال بهتر هم میکنه مثل شرکت های خارجی ، چرا محصول خارجی؟ منظور من این شرکت هاست
وگرنه من سرور پرشین گیگ رو خیلی سال پیش به پیشنهاد یکی از دوستان پذیرفتم و هم خودم و هم کاربران ازش راضی نبودیم . اگه سرور خارجی رایگان (حداقل 5 گیگ) که به قندشکن و ... نیاز نداره ، میدونی بگی استفاده میکنم
حتی اگه میخایم فرزندان مون و نسل های دیگه راحت باشن ، به نظرم اون شرکت ایرانی ای که بصورت مسمتر کار میکنه رو ولو محصولات ضعیفی داره ولی تلاش خودشو برای بهبود محصولات اش میکنه رو باید ساپورت کنیم . تهش اینکه یه کم شبیه مردم ژاپن باشیم دیگه :Love-ssa~! (1): مشکل ما اینه که شرکت هایی که مطمئن ایم طی 10 سال یه تکون هم به خودشون نمیدن رو کامل ساپورت میکنیم مثل کل صنایع خودروسازی ایرانی و ماشین مونتاژ داخل میخریم ولی کالاهای ایرانی ای که تلاش شونو میکنن برای بهبود کالاشون رو ساپورت نمیکنیم . برعکس ایم :1. (23):

بلاگفا با اون عظمت 2 ماه کامل از کار افتاد . همون گوگل باز خیال آدم راحته فایل هاش در سلامت کامله

آره
از این جهت درست میگی . فایل های آدم تا آخر میمونه با خیال راحت

AMD>INTEL
11-02-16, 15:46
این چه رفتی داشت؟ :lol:
خوب توی محصولات خارجی هم شرکت ها یا آدمایی هستن که خوب کار نمیکنن و آدم سمت اون برند نمیره .
منظور من مثلا این بود که یه شرکت خوب ایرانی که رقابت میکنه با محصولات جهانی تا هست ، چرا از محصولات خارجی استفاده کنیم؟ مثلا محصولات گرین (که در رقابت تنگاتنگ با محصولات خارجی هست) . حالا پادویش چون تازه 3 سال هم نشده ولی تا سال بعد دیگه استانداردهای یک آنتی ویروس رو در سطح جهانی میزنه (منظورم وب گارد و ... هست) و از این دست محصولات .
حالا شرکت های دیگه ای هستن که پاور میزنن ولی میدونیم تلاش خاصی برای بهبود محصولات شون نمیکنن . ولی گرین تا هست و محصول شو هر چند سال بهتر هم میکنه مثل شرکت های خارجی ، چرا محصول خارجی؟ منظور من این شرکت هاست
وگرنه من سرور پرشین گیگ رو خیلی سال پیش به پیشنهاد یکی از دوستان پذیرفتم و هم خودم و هم کاربران ازش راضی نبودیم . اگه سرور خارجی رایگان (حداقل 5 گیگ) که به قندشکن و ... نیاز نداره ، میدونی بگی استفاده میکنم
حتی اگه میخایم فرزندان مون و نسل های دیگه راحت باشن ، به نظرم اون شرکت ایرانی ای که بصورت مسمتر کار میکنه رو ولو محصولات ضعیفی داره ولی تلاش خودشو برای بهبود محصولات اش میکنه رو باید ساپورت کنیم . تهش اینکه یه کم شبیه مردم ژاپن باشیم دیگه :Love-ssa~! (1):

آره
از این جهت درست میگی . فایل های آدم تا آخر میمونه با خیال راحت

مهم این هست که تلاشی دیده نمیشه . نمونه های نادر چند شرکت هستند . تو شرکت های ایرانی که خیلی به استاندارد جهانی تو تولید عالی کار کرده و حتی تو خاورمیانه موفقیت داشته فاراتل نمونه بارزش هست .
در تمام دنیا شرکت ضعیف چون در بازار رقابتی قرار داره حذف میشه . ولی اینجا به معنای کلمه بازار رقابتی وجود نداره . دلیلش هم تو حوصله این گفتمان نیست . تا فضا برای رقابت باز نباشه .
کاش دولت نظارت بیشتری میکرد .

SajjadKhati
11-02-16, 15:52
مهم این هست که تلاشی دیده نمیشه . نمونه های نادر چند شرکت هستند . تو شرکت های ایرانی که خیلی به استاندارد جهانی تو تولید عالی کار کرده و حتی تو خاورمیانه موفقیت داشته فاراتل نمونه بارزش هست .
در تمام دنیا شرکت ضعیف چون در بازار رقابتی قرار داره حذف میشه . ولی اینجا به معنای کلمه بازار رقابتی وجود نداره . دلیلش هم تو حوصله این گفتمان نیست . تا فضا برای رقابت باز نباشه .
کاش دولت نظارت بیشتری میکرد .

آره . نبود فضای رقابتی و یکه تازی رو منم قبول دارم و یکی از نقدهای مهم هست و شرکت ها رو تنبل بار میاره و ...

saman33
11-02-16, 16:57
آره . نبود فضای رقابتی و یکه تازی رو منم قبول دارم و یکی از نقدهای مهم هست و شرکت ها رو تنبل بار میاره و ...

ولی تا من هستم بعید میدونم شرکتی تنبل بار بیاد!!!!!!!! چون اگر فکر کنم شرکتی ایرانی داره کار قابل توجهی ارائه میده، اونقدر بهش گیر میدم !! که مجبور بشه در حد تیم ملی !! کیفیت رو ببره بالا

البته من یک نفرم. نه بیشتر.

ما نیاز داریم به یه حرکتی گروهی بین ایرانی ها تا محصولات بومی جا بیافته. با یه گل بهار نمیشه ( حال میکنید خودمو تخویل گرفتم!!!! یعنی من گلم!!! :11(): ) البته شایدم یه کم خلم(دیوانه هستم)!!! :lol:

saman33
11-02-16, 17:00
این چطوره آقا سجاد
فکر کنم اینترنتت اگر شاتل باشه 150 گیگ رایگان میده

iranpg
11-02-16, 17:30

SajjadKhati
11-02-16, 17:39
ممنون از همه
شاتل لند رو من بهش فکر کردم و اتفاقا برای منم چون شاتل دارم رایگان درمیاد ولی خودش گفته که اگه بیشتر از 3 ماه دانلود یا آپلود نشه توش ، فایل مورد نظر حذف میشه که قابل اعتماد نیست
مدیا فایر چقد حجم رایگان برا آپلود میده؟ گاها نیاز به قندشکن نداره یا داره؟

iranpg
11-02-16, 17:45
4shared.com - free file sharing and storage (Only the registered members can see the link)

هم خوبه ولی.............

iranpg
11-02-16, 17:50
ممنون از همه
شاتل لند رو من بهش فکر کردم و اتفاقا برای منم چون شاتل دارم رایگان درمیاد ولی خودش گفته که اگه بیشتر از 3 ماه دانلود یا آپلود نشه توش ، فایل مورد نظر حذف میشه که قابل اعتماد نیست
مدیا فایر چقد حجم رایگان برا آپلود میده؟ گاها نیاز به قندشکن نداره یا داره؟

نیازبه قندشن نیست.
10gb

SajjadKhati
11-02-16, 17:52
4shared.com - free file sharing and storage (Only the registered members can see the link)

هم خوبه ولی.............

Only the registered members can see the linkوبلاگ-پرشین-گیگ-من-چرا-بسته-شد؟-screenshot-Only the registered members can see the link

ممنون
مدیا فایر چی؟ همینطور هست؟ بعد از 3 ماه فایل پاک میشه؟
قضیه ی قند شکن اش که گفتم چی؟

iranpg
11-02-16, 18:11
ممنون
مدیا فایر چی؟ همینطور هست؟ بعد از 3 ماه فایل پاک میشه؟
قضیه ی قند شکن اش که گفتم چی؟

والا من روهردو فایل داشتم بیشتراز1سال هم هست.
4شیر که دیدین فایلهارا پاک کرد ولی مدیافایر دست بهش نزده مثل روز اول ولی تاریخ دقیق نگهداریش رانمی دونم.قابلیتهای خوبی هم داره + اینکه سرعت خوبی هم داره انگاری همینجا درخونه است:1. (24):

M3RS4D 50062
12-02-16, 05:31
Free Website Hosting | Free Hosting | Free Web Host | No Ads! (Only the registered members can see the link)
20 (Only the registered members can see the link)

این 2تارو من خودم یه مدتی استفاده میکردم ... هاست رایگان هست ولی به عنوان اپلود سنتر استفاده میکردم :1. (31):

البته picofile هم هست .

PicoFile.com - فضای رایگان آپلود فایل و آپلود عکس (Only the registered members can see the link)

amirpcp30
12-02-16, 10:17
سلام دوست عزیز
بنده مدیافایر رو 5-6 سال قبل استفاده میکردم اگه اشتباه نکنم فایل ها هم بالای 100 گیگابایت شده بودن اما بستگی به فایل هایی که میزارید داره ، اکانت بنده به دلیل رعایت نکردن کپی رایت ساسپند شد
:give_rose:

SajjadKhati
12-02-16, 11:36
ممنون از هر دو
میگم من فقط آموزش میزارم . سایت های خارجی مثل مدیافایر نیان آموزش رو بعد از چند سال پاک کنن یا مسدود شه (چون الان توی پرشین گیگ حدود 5 ساله بود . یهو نمیدونم طبق کدوم قانون شه مسدود شد)
پیکوفایل هم دارم ولی زیاد ازش استفاده نکردم . یه بار یادم میاد سرعتش خیلی پایین اومد . نمیدونم ازش بصورت رسمی استفاده کنم یا قضیه اش باز مثل پرشین گیگ میشه

AMD>INTEL
12-02-16, 11:56
فضای رایگان رو نمیشه روش حساب کرد . این رو همیشه در نظر داشته باش . گوگل باز مطمئن هست .

iranpg
13-02-16, 18:02
فضای رایگان رو نمیشه روش حساب کرد . این رو همیشه در نظر داشته باش . گوگل باز مطمئن هست .
Google Drive مگه بازه

AMD>INTEL
13-02-16, 18:16
Google Drive مگه بازه

همین الان گوگل درایو من باز هست . کلی فایل هم اپلود کردم .

iranpg
13-02-16, 18:23
همین الان گوگل درایو من باز هست . کلی فایل هم اپلود کردم .
الان برای من بازنمی شه !!!!!!!
ویرایش می کنم باز شد ولی خیلی کند