PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پرینتر Hp m127fn

Karim22k
09-02-16, 12:45
سلام قبلا پرینتر ساده ای داشتم که با نگه داشتن یکی از شماره های پنل یه برگ چاپ میکرد که میزان مانده جوهر رو نشون میداد میخواستم کسانی که با این مدل پرینتر آشنایی دارن راهنمایی کنن چطور باید این کار رو بکنم:give_rose:

AMD>INTEL
09-02-16, 12:47
تو این مدل این روشش هست
HP LaserJet Pro Printers - Checking Toner Levels | HP® Customer Support (Only the registered members can see the link)

Karim22k
09-02-16, 14:07
تو این مدل این روشش هست
HP LaserJet Pro Printers - Checking Toner Levels | HP® Customer Support (Only the registered members can see the link)
میشه برای ما یه جوری توضیحش بدی حالیمون بشه :1. (31):

javadshahvand
09-02-16, 19:41
سلام قبلا پرینتر ساده ای داشتم که با نگه داشتن یکی از شماره های پنل یه برگ چاپ میکرد که میزان مانده جوهر رو نشون میداد میخواستم کسانی که با این مدل پرینتر آشنایی دارن راهنمایی کنن چطور باید این کار رو بکنم:give_rose:

Press the Setup (Only the registered members can see the link), press the Right Arrow button (Only the registered members can see the link) to scroll to Reports, and then press the OK button.

Press the Right Arrow button to scroll to Supplies Status, and then press the OK button. The printer prints the report.

دیگه از این راحت تر! وارد تنظیماات شو و مراحل بالا رو اوکی کن (نوشته هاای بولد شده)

Karim22k
10-02-16, 20:09
جوهر تموم شده بود رفتم شارژش کردم تو بازار الان خیلی کمرنگ و بی کیفیت میزنه دلیل چیه؟؟

AMD>INTEL
10-02-16, 20:21
کیفیت مواد مصرفی که برای شارژ استفاده کرده خوب نبوده .

Karim22k
10-02-16, 20:25
کیفیت مواد مصرفی که برای شارژ استفاده کرده خوب نبوده .
فردا میرم نابودش میکنم