PDA

مشاهده نسخه کامل : عملکرد پردازنده های هواوی

karbalad
08-02-16, 18:03
سلام
چند وقت پیش سایت یه مقایسه گزاشته بود که عملکرد پردازنده های موبایل ها رو مقایسه میکرد که هواوی هم توش بود چون چند وقته پیش گزاشته بود اگر کسی بتونه لینکشو بده ممنون میشم

AMD>INTEL
08-02-16, 18:08
دیتا بیس کاملی داره
Smartphone Processors - Benchmark List - NotebookCheck.net Tech (Only the registered members can see the link)

karbalad
08-02-16, 18:16
ممنون اون مقایسه ای که خود سایت گزاشته بود توی کدوم دسته هست اونجا دنبالش بگردم اون فارسی بود

VAhid_El
09-02-16, 18:35
سلام دوست عزیز.
مقایسه های زیادی از چیپست های جدید تو سایت اومده ولی کامل ترینش این لینک هست:
مقایسه تراشه‌های S820، A9، Kirin 950 و 8890 Exynos؛ تراشه اپل همچنان در صدر (Only the registered members can see the link)

برای مطالب دیگه هم که بنچمارک های چیسپت جدید Huawei Kirin 950 که فکر میکنم منظور شما باشه میتونید تو لینک های زیر ببینید:
طبق بنچمارک جدید چیپ‎ست Kirin 950 هواوی؛ Exynos 7420 دیگر قدرتمند‌ترین پردازنده موبایل نیست (Only the registered members can see the link)
نتایج فراتر از انتظار چیپ‎ست Kirin 950 هواوی در بنچمارک ها (Only the registered members can see the link)
اولین تست‌های رسمی تراشه Snapdragon 820: عملکرد عالی و بدون مشکلات گرمایی (Only the registered members can see the link)
غول دیگری در راه است؛ امتیاز 79000 بنچمارک برای چیپست Kirin 950 هواوی از طرف AnTuTu تأیید شد (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link

karbalad
09-02-16, 19:27
دمت گرم داداش عالیه :11():

mousso
10-02-16, 14:16
کلا نظر شما درباره گوشی های هواوی چیه ؟ از همه نظر لطفا برسی کنید . با توجه به قیمتش و کیفیتش
ممنون میشم دوستان شرکت کنن . چون الان خودم هواوی دارم میخام بفروشم یکی دیگه بخرم . نمیدونم چه برندی خوبه ؟
با تشکر ...

VAhid_El
10-02-16, 22:16
کلا نظر شما درباره گوشی های هواوی چیه ؟ از همه نظر لطفا برسی کنید . با توجه به قیمتش و کیفیتش
ممنون میشم دوستان شرکت کنن . چون الان خودم هواوی دارم میخام بفروشم یکی دیگه بخرم . نمیدونم چه برندی خوبه ؟
با تشکر ...
هیچ وقت نمیشه در مورد یک برند به صورت کامل نظر داد.
ممکنه تو چند تا مدل خیلی عالی باشه و تو چند تا مدل خییل بد کار کرده باشه.
مهم اینه شما به صورت موردی گوشی و یا هر وسیله ی دیگه ای رو بررسی کنید.
در مورد برند هواوی هم بگم که در حالت کلی از نظر قیمت بسیار خوب کار کرده و مدلهای بسیار خوش قیمت و البته مناسب و خوش ساختی هم داره. ولی به هیچ عنوان نمیگم همه ی گوشی های هواوی این ویژگی ها رو دارند.
اگه شما میخواید گوشی بخرید و یا هر وسیله ی دیگه ای بهترین کار اینه که دو مورد رو مشخص کنید:
1- محدوده قیمتی که میخواید براش بپردازید.
2- نیازها و انتظاراتتون از اون دستگاه
وقتی این دو مورد رو خوب برای خودتون مشخص کنید اون وفت هست که میشه یه انتخاب آگاهانه داشته باشید و از دیگران مشورت بگیرید.
:wink:

mohsen1367
11-02-16, 01:46
کلا نظر شما درباره گوشی های هواوی چیه ؟ از همه نظر لطفا برسی کنید . با توجه به قیمتش و کیفیتش ممنون میشم دوستان شرکت کنن . چون الان خودم هواوی دارم میخام بفروشم یکی دیگه بخرم . نمیدونم چه برندی خوبه ؟ با تشکر ...
سلام
به نظر من برای خرید گوشی اولین چیزی که در اولویته سلیقه شخصه
گوشی یه وسیله شخصیه که در طول شبانه روز بیشتر از هرچیز دیگه ای باهاش سروکار دارین
مسواک نیست که بگین فقط آخرشب دو دقیقه استفاده میکنم و بعد دو ماه میندازم دور یکی دیگه میخرم
پس خیلی مهمه که از داشتن گوشیتون لذت ببرید و با کارکردن باهاش حس خوبی بهتون منتقل بشه
شما بهترین گوشی دنیارو بخرین، ولی ازش خوشتون نیاد هیچوخت نمیتونید بگین خرید خوبی داشتین .
بعد کارایی و بودجتون رو مشخص کنید چیزی که فعلا میشه گفت تو بازار داره اتفاق میفته اینه که تو رنج قیمت زیر یک میلیون جدای از کیفیت ساخت ، گوشیهای چینی امکانات و آپشن های بیشتری در اختیار کاربر میزارن از این جهت گوشیهای اقتصادی بحساب میان و در واقع علت اصلی رشد سریعشون توی بازار هم همین مسئله ست.

ولی توی رنج قیمتی پرچمدارها به شخصه پولم از پارو بالا بره هیچ وخت 1.600 یا 1.700 نمیدم گوشی هوآوی بخرم