PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد همیاری به منظور خرید هدیه برای بهادر عزیز ( AMD>INTEL ) به عنوان فعالترین کاربر و مدیر فروم

Cyberlife
06-02-16, 21:46
یک پیشنهاد داشتم

استاد عزیزمون آقای امید یا بهادر با یوزر AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) واقعاً انسان بزرگواری هستن

و هر موقع که کاربران این انجمن سوالی میکنن در اکثر مواقع ایشون در کمترین زمان

و بدون هیچ چشم داشتی راهنمایی میکنن. اگه راهنمایی ایشون نبود خیلی از

مشکلات و سوالات من با هزینه و صرف وقت زیاد برطرف میشد.

پیشنهاد من اینه که بچه های این فروم به پاس زحمات ایشون، یک مبلغی روی هم

بگذاریم و یک هدیه ناقابل تهیه و تقدیم کنیم.

بچه ها بستگی به وضعیت مالی و در حد توان کمکی بکنن تا مبلغ رو یکجا کنیم

و هر وقت به یک مبلغ معین رسید برای خرید اقدام کنیم. البته اینکه مبلغ چطور

دریافت بشه و در کجا ذخیره بشه و صرف خرید چه هدیه ای بشه به نظرم بهتره

از مدیران فروم کمک بخواهیم.

:11()::11()::11()::11():

AMD>INTEL
06-02-16, 21:53
سلام دوست من
ممنون به خاطر اینکه به یادم بودید . همین که محبت دوستانی چون شما شامل حامل من میشه کافیست . شاد باشید .

SajjadKhati
07-02-16, 00:46
سلام
ممنون از تاپیک
والا منم دوست دارم چون آقا امید به خیلی ها از جمله من خیلی کمک کرد
اینو نه از روی ناصادقانه بگم بلکه از روی صداقت هست
ولی عدل گلپسر زمانی تاپیک زدی که موجودی تو حساب من نیست حتی اندکی :Love-ssa~! (1): . اگه محدودیت زمانی نداره (چون چن هفته دیگه عروسی فامیل مه) و اگه لو نمیره که کی چقد داده :Love-ssa~! (1): به شماره حسابی که میدین و تایید میشه ، من حاضرم

fernaspe
07-02-16, 08:48
سلام
واقعا جای تشکر و قدردانی دارن ایشون،چون همیشه بدون کوتاهترین چشم داشتی تمام سوالات و مشکلات کاربران را پاسخ میدن،به نظرم کار شایسته ای هستش
هر کس هرچقدر در توانش هست و براش مقدوره شرکت کنه.

Shahryar
07-02-16, 16:53
دوستان، کار خیر و قشنگی هست.

پیشنهاد میکنم بدون اطلاع بهادر و اطلاع عمومی، هر کسی هر مقداری دوست داره توی پیغام خصوصی به من بگه تا مبلغ شما کاربران گرامی جمع بشه و به مناسب عید به ایشون بدیم.

موافقید؟

karbalad
07-02-16, 19:29
اقا امید کارش عالیه من که باور کنید حتی الان پول ندارم موسمو عوض کنم نابودم
ولی بی شوخی ادمایی مثل من که تازه واردن وقتی می بینن که انقدر با مهارت و با سرعت مشکلات ر حل میکنن فکمون میفته مخصوصا پیشنهاد سیستمشون :1. (31)::1. (31):

Cyberlife
07-02-16, 20:08

پیشنهاد میکنم بدون اطلاع بهادر و اطلاع عمومی، هر کسی هر مقداری دوست داره توی پیغام خصوصی به من بگه تا مبلغ شما کاربران گرامی جمع بشه و به مناسب عید به ایشون بدیم.

موافقید؟

خیلی عالیه، منتظر چراغ سبز مدیریت محترم فروم بودم، امیدوارم که مبلغ لازم برای خرید هدیه ای مناسب جمع آوری بشه.

من مبلغ خودم رو پخ میکنم

V.W
07-02-16, 22:23
سلام
کار بسیار خوبی میکنید. من با اینکه تازه عضو انجمن شدم ولی تایید میکنم که ایشون خیلی سریع و بدون چشم داشت جواب سوالا رو میدن. اونم سوالای خیلی تخصصی که جواب دادنش کار هرکسی نیست. امیدوارم هرجا هستید موفق باشین :11():

AMD>INTEL
07-02-16, 22:58

موافقید؟

درود شهریار جان برادر خوبم
بابت اطمینان و حمایت های همیشگیت سپاسگزارم .

DOOM999
08-02-16, 11:59
حرف دل مارو زدید باور کنید همین مشاوره های که امید عزیز به هرکدام از ما میدهد رو هیچ جایی در ایران پیدا نمیکنید.بنده بارها با مشورتهای ایشون تونستم توی کارم پیشرفت کنم و درامدم بالاتر بره .

AMD>INTEL
08-02-16, 12:09
دوستان خوبم ممنونم . بهتره این کار اگر قراره انجام بشه همانطور که شهریار جان گفتند انجام بشه .
ممنون از تک به تک شما دوستان خوبم .:11():

M3RS4D 50062
08-02-16, 17:14
منم به شخصه از اقا امید ,صمیمانه تشکر میکنم که بدون هیچ چشم داشتی و کاملا انسان دوستانه مطالب و مباحثی که قطعا براشون خیلی زحمت کشیدن و زمان زیادی صرف کردن تا خودشون یاد بگیرن رو بی هیچ دریغ کردنی دراختیار اعضای انجمن میزارن ...:give_rose::11():

مرصاد قاسمی

iranch
08-02-16, 18:10
تشکر خشک و خالی که فایده نداره
هدف تاپیک چیز دیگریست
همیاری کنید .
30 نفر هر کدام مبلغی بزارن،باز میشه یک کاری کرد.
باید نفرات به مدیر سایت اقای شهریار پیغام خصوصی دهند و میزان تمایل رو اعلام کنند . و اقای شهریار در اینجا تعداد نفرات رو اعلام کنه
این طور نمیشه

Cyberlife
08-02-16, 19:14
هدف تاپیک چیز دیگریست
همیاری کنید .
باید نفرات به مدیر سایت اقای شهریار پیغام خصوصی دهند و میزان تمایل رو اعلام کنند . و اقای شهریار در اینجا تعداد نفرات رو اعلام کنه
این طور نمیشه

ممنون از شما، بله هر کس در حد توان و وسعش مبلغی رو به مدیر سایت

اعلام و واریز کنه تا بعد از جمع آوری مبالغ بشه هدیه ای مناسب تهیه کرد

به عنوان استارتر تاپیک مبلغی در حد توان به حساب مدیر محترم فروم واریز

کردم، امیدوارم که بقیه دوستان هم همیاری کنند :give_rose:

اگه آقای شهریار تعداد نفرات رو اعلام کنند، رغبت بچه ها برای اینکار بیشتر

میشه و یخ تاپیک هم کم کم باز میشه.

D J V A H I D
08-02-16, 21:40
کار زیبا و پسندیده ایست . درود به تک تک شما کاربران خوب و همیشگی فروم :love:

AMD>INTEL
09-02-16, 11:36
ممنون از شما، بله هر کس در حد توان و وسعش مبلغی رو به مدیر سایت

اعلام و واریز کنه تا بعد از جمع آوری مبالغ بشه هدیه ای مناسب تهیه کرد

به عنوان استارتر تاپیک مبلغی در حد توان به حساب مدیر محترم فروم واریز

کردم، امیدوارم که بقیه دوستان هم همیاری کنند :give_rose:

اگه آقای شهریار تعداد نفرات رو اعلام کنند، رغبت بچه ها برای اینکار بیشتر

میشه و یخ تاپیک هم کم کم باز میشه.

مرسی دوست من :give_rose:

hanijafari
09-02-16, 12:43
سلام
با تشکر از استارتر عزیز بابت این تاپیک خوب که به نظرم در قبال زحمات آقا "امید amd>intel" (اگر درست گفته باشم اسمشون رو :1. (26):) واقعا کار کمی محسوب میشه.

بنده هم به مانند خیلی دیگر از دوستان هر وقت مشکلی داشتم این دوستمون اولین نفر به دادم رسیدم و برای خرید سیستم هم راهنمایی ایشون بود که باعث خرید مناسب ترین قطعات با متناسب ترین بودجه شد.

آقا من هستم و رو من حساب کنید:lol:

AMD>INTEL
10-02-16, 11:06
سلام
با تشکر از استارتر عزیز بابت این تاپیک خوب که به نظرم در قبال زحمات آقا "امید amd>intel" (اگر درست گفته باشم اسمشون رو :1. (26):) واقعا کار کمی محسوب میشه.

بنده هم به مانند خیلی دیگر از دوستان هر وقت مشکلی داشتم این دوستمون اولین نفر به دادم رسیدم و برای خرید سیستم هم راهنمایی ایشون بود که باعث خرید مناسب ترین قطعات با متناسب ترین بودجه شد.

آقا من هستم و رو من حساب کنید:lol:

سپاس از شما دوست خوبم .:11():

hanijafari
10-02-16, 11:56
سپاس از شما دوست خوبم .:11():

من و همه دوستان از شما سپاسگزاریم و آرزوی موفقیت روز افزون رو برای شما داریم.

AMD>INTEL
10-02-16, 22:03
کار زیبا و پسندیده ایست . درود به تک تک شما کاربران خوب و همیشگی فروم :love:

هدف تاپیک چیز دیگریست
همیاری کنید .
این طور نمیشه

منم به شخصه از اقا امید ,صمیمانه تشکر میکنم که بدون هیچ چشم داشتی و کاملا انسان دوستانه مطالب و مباحثی که قطعا براشون خیلی زحمت کشیدن و زمان زیادی صرف کردن تا خودشون یاد بگیرن رو بی هیچ دریغ کردنی دراختیار اعضای انجمن میزارن ...:give_rose::11():

مرصاد قاسمی

تشکر از همه دوستان که به من محبت داشته ودارند .:11():

amirpcp30
11-02-16, 11:08
سلام دوستان
بنده هم از دوست خوبمون تشکر میکنم که هم در این انجمن و دیگر انجمن ها همیشه راهنمای درست کاربران از جمله بنده بودند
در یکی از انجمن های سخت افزاری یکی از مدیرانش اطلاعات غلطی به یکی از کاربران برای خرید مودم دادند (بدون اینکه بپرسند دیوایس ها 5 گیگاهرتزی هست یا نه مودمی که فقط میتونه در 5 گیگاهرتز خوب انتن دهی کنه رو پیشنهاد دادند) بنده فعالیتی ندارم همینطور رهگذری دیدم و پستی گذاشتم برای راهنمایی کاربر استارتر ، بدون اینکه مدیر رو هدف قرار بدم تا بحثی باز نشه و ایشون جبهه نگیره ، اما جمله ای که ایشون در جواب پست من دادند این بود که تازه وارد ها نباید مشاوره بدهند چون شاید اشتباه باشه (جالب بود تاریخ عضویت من قدیمیتر از ایشون بود) ، گذشت و حدود یک ماه بعد (حدود هفته ای یکبار به این انجمن سر میزنم) دیدم یکی از کاربران در مورد بدسکتور هاردش پرسیده بود که چند نفر هم پاسخ داده بودند بعضی ها هم گفته بودند فرمت شه اما جواب ها چون تفاوت داشت بنده هم کامل تر توضیح دادم که با فرمت حل میشه فقط قابل اعتماد نیست میتونن برای انتقال فایل ازش استفاده کنند و.. ، جالب بود پست بعد از من یکی دیگر از مدیران این انجمن نوشتند که هارد که ارزشی نداره یک هارد نو بخرید و تاپیک رو بستند..
اینجاست که تفاوت ها خودشون رو نشون میدن ، ضررش رو هم کاربری که نمیدونه و سوال پرسیده میبینه
انشاالله که هیچ زمانی به دلیل غرورمون باعث نشیم اطلاعات اشتباهی به دیگر کاربران بدیم و خودمون رو در همین اطلاعات و اگاهی کنونیمون متوقف کنیم
با سپاس از کاربران و مدیران این انجمن ، خصوصا جناب بهادر امید
:give_rose:

AMD>INTEL
12-02-16, 17:24
سلام دوستان
بنده هم از دوست خوبمون تشکر میکنم که هم در این انجمن و دیگر انجمن ها همیشه راهنمای درست کاربران از جمله بنده بودند
در یکی از انجمن های سخت افزاری یکی از مدیرانش اطلاعات غلطی به یکی از کاربران برای خرید مودم دادند (بدون اینکه بپرسند دیوایس ها 5 گیگاهرتزی هست یا نه مودمی که فقط میتونه در 5 گیگاهرتز خوب انتن دهی کنه رو پیشنهاد دادند) بنده فعالیتی ندارم همینطور رهگذری دیدم و پستی گذاشتم برای راهنمایی کاربر استارتر ، بدون اینکه مدیر رو هدف قرار بدم تا بحثی باز نشه و ایشون جبهه نگیره ، اما جمله ای که ایشون در جواب پست من دادند این بود که تازه وارد ها نباید مشاوره بدهند چون شاید اشتباه باشه (جالب بود تاریخ عضویت من قدیمیتر از ایشون بود) ، گذشت و حدود یک ماه بعد (حدود هفته ای یکبار به این انجمن سر میزنم) دیدم یکی از کاربران در مورد بدسکتور هاردش پرسیده بود که چند نفر هم پاسخ داده بودند بعضی ها هم گفته بودند فرمت شه اما جواب ها چون تفاوت داشت بنده هم کامل تر توضیح دادم که با فرمت حل میشه فقط قابل اعتماد نیست میتونن برای انتقال فایل ازش استفاده کنند و.. ، جالب بود پست بعد از من یکی دیگر از مدیران این انجمن نوشتند که هارد که ارزشی نداره یک هارد نو بخرید و تاپیک رو بستند..
اینجاست که تفاوت ها خودشون رو نشون میدن ، ضررش رو هم کاربری که نمیدونه و سوال پرسیده میبینه
انشاالله که هیچ زمانی به دلیل غرورمون باعث نشیم اطلاعات اشتباهی به دیگر کاربران بدیم و خودمون رو در همین اطلاعات و اگاهی کنونیمون متوقف کنیم
با سپاس از کاربران و مدیران این انجمن ، خصوصا جناب بهادر امید
:give_rose:

با تشکر از شما دوست خوبم .

hamid3369
12-02-16, 19:07
منم موافقم با این کار هر موقع خواستید شروع کنین به منم یه پیامی خصوصی چیزی بدین در جریان کار باشم :give_rose:

iranch
12-02-16, 19:24
منم موافقم با این کار هر موقع خواستید شروع کنین به منم یه پیامی خصوصی چیزی بدین در جریان کار باشم :give_rose:

دوست عزیز این قضیه شروع شده و مدیر سایت اقای شهریار ، هدیه ها رو قبول میکنند و کارهای بعدی رو انجام میدهند. لطفا با آقای شهریار در ارتباط باشید (پیغام خصوصی)

Only the registered members can see the link

iranch
14-02-16, 20:24
دوستان که مایل هستند لطفا به آقای شهریار مدیر سایت پیغام دهند

Cyberlife
14-02-16, 20:54

ممنون از یوزر iranch به خاطر توجه و پیگیریشون، اکثر کاربران محترم فروم حداقل برای یکبار

هم که شده توسط امید عزیز راهنمایی شدن و کاربران قدیمی تر بارها از راهنمایی ایشون

استفاده کردن، برای جبران این زحمات و به رسم ادب و احترام باید از ایشون تشکر و قدردانی

و هدیه ای ناقابل تقدیم کنیم، اما یک دست صدا نداره و کمک های من و چند تن از دوستان

در این زمینه کافی نیست و نیازمند حرکت جمعی است. پس اگه از نظر مالی مشکلی

ندارید، در حد توان مساعدت کنید.

AMD>INTEL
14-02-16, 21:58

ممنون از یوزر iranch به خاطر توجه و پیگیریشون، اکثر کاربران محترم فروم حداقل برای یکبار

هم که شده توسط امید عزیز راهنمایی شدن و کاربران قدیمی تر بارها از راهنمایی ایشون

استفاده کردن، برای جبران این زحمات و به رسم ادب و احترام باید از ایشون تشکر و قدردانی

و هدیه ای ناقابل تقدیم کنیم، اما دوستان یک دست صدا نداره و کمک های من و چند تن

از دوستان در این زمینه کافی نیست و نیازمند حرکت جمعی است. پس اگه از نظر مالی

مشکلی ندارید، در حد توان مساعدت کنید.

ممنونم دوستان خوبم :11():

Hessam II
17-02-16, 15:25
بسیار عالی هست! قطعاً استقبال می کنیم...

ممنون Cyberlife جان. بنده چند باری این موضوع رو به صورت غیرعلنی مطرح کردم... که شما زحمتش رو کشیدین و علنی کردین. :)
خیلی خوبه. من هم 1-2 بار مشتریان مشکل داشتن فرستادم تو فروم آقا امید زحمت کشیدن با تشخیص دقیق شون کار ما رو راحت تر کردن.

AMD>INTEL
17-02-16, 15:52
بسیار عالی هست! قطعاً استقبال می کنیم...

ممنون Cyberlife جان. بنده چند باری این موضوع رو به صورت غیرعلنی مطرح کردم... که شما زحمتش رو کشیدین و علنی کردین. :)
خیلی خوبه. من هم 1-2 بار مشتریان مشکل داشتن فرستادم تو فروم آقا امید زحمت کشیدن با تشخیص دقیق شون کار ما رو راحت تر کردن.

سلام حسام جان
ممنون از حمایت شما :give_rose:

AMD>INTEL
26-02-16, 20:43
درود دوستان
ممنون از همه دوستانی که به من محبت داشتند . سپاس از همگی
لازم دیدم تشکر ویژه داشته باشم از شهریار عزیز که همیشه در تمام لحظات از من حمایت کردند .

iranch
29-02-16, 21:31
دوستانی که مایل به همیاری هستند لطفا به آقای شهریار مدیر سایت پیغام خصوصی دهند

FRANKLIN
29-02-16, 22:15
تاکی مهلت داریم .من الان پول ندارم

iranch
29-02-16, 23:45
تاکی مهلت داریم .من الان پول ندارم

سلام
تا 20 روز دیگر فرصت هست

RADEON9
01-03-16, 12:37
من هر چند وقت یه بار به اینسایت سر میزنم ایندفه هم عضو شدم .حقیقت اینه که بیشتر سوالات بچه هارو آقای امید جواب میدهند و جاداره هدیه قابلی برای ایشان در نظر گرفته شود.به نظرم بهترین کار اینه مبلغ ثابتی در نظر گرفته شودبرای مثال 5میلیون تو این مهلت بیست روز اگه جمع نشد این مهلت تمدید شه .البته شرکت آواژنگ هم خیلی مدیون ایشان هست

STUXNET
05-03-16, 10:30
باسلام
عرض تبریک به امید گرامی وهمچنین پیشنهاد دوست خوبمون Iranch
من از اینجا از زحمات ایشون تشکر میکنم ک بی وقفه وقت وفکر وتمامی نیرو تجربه چندین سالشون رو تو تمامی موارد به کاربرای دیگه آموزش میدن :lol::11()::11()::give_rose::give_rose::give_rose: :give_rose::give_rose::give_rose::give_rose:

iranch
08-03-16, 16:46
متاسفانه تشکر خشک و خالی فایده ای ندارد :1. (29):

Cyberlife
08-03-16, 18:01
متاسفانه تشکر خشک و خالی فایده ای ندارد :1. (29):

با این تعداد زیاد کاربران فروم اگه هر نفر مبلغ 2000 تومان هم کمک کنه

و تعداد مشارکت 100 یا 200 نفر باشه میشه هدیه مناسبی تهیه کرد.

اگه به خاطر مشکلات یا سوال در زمینه کامپیوتر با یک متخصص برای رفع

اشکال تماس بگیرید، باید بیشتر از 2000 تومان برای تلفن یا موبایل هزینه

کنید. ولی آقا امید در این زمینه سنگ تمام گذاشتن و وقت زیادی برای

کاربران این فروم و سایر فروم ها میگذارن و با دقت و در کمترین زمان به

اکثر سوالات پاسخ میدن، پس انصاف نیست کسانی که از راهنمایی

ایشون بهره مند شدن این لطف رو بدون پاسخ بگذارن.

آقا امید در حد المپیک دارن به کشور خدمت میکنن :1. (35):

DOOM999
08-03-16, 19:21
با این تعداد زیاد کاربران فروم اگه هر نفر مبلغ 2000 تومان هم کمک کنه

و تعداد مشارکت 100 یا 200 نفر باشه میشه هدیه مناسبی تهیه کرد.

اگه به خاطر مشکلات یا سوال در زمینه کامپیوتر با یک متخصص برای رفع

اشکال تماس بگیرید، باید بیشتر از 2000 تومان برای تلفن یا موبایل هزینه

کنید. ولی آقا امید در این زمینه سنگ تمام گذاشتن و وقت زیادی برای

کاربران این فروم و سایر فروم ها میگذارن و با دقت و در کمترین زمان به

اکثر سوالات پاسخ میدن، پس انصاف نیست کسانی که از راهنمایی

ایشون بهره مند شدن این لطف رو بدون پاسخ بگذارن.

آقا امید در حد المپیک دارن به کشور خدمت میکنن :1. (35):

آفرین کاملا درست میفرمائید .یکی از دوستان تعریف میکرد چندی پیش برای حل چند تامشکل کوچیک چند بار با این شماره هایی که اولشون 909 داره و دقیقه ای هزار تا سه هزار تومن جهت مشاوره میگیرن. تماس گرفته بود علاوه براین که مشکلش حل نشده بود 80هزار تومن اضاف اومده بود رو قبضش میگفت از سخت افزار که اصلا سردرنمیارن تو نرم افزارم کمیتشون لنگ برادر.ولی این آقا امید عزیز با اطلاعات جامع سخت افزاری و نرم افزاری که در اختیارمون میزاره انصافا به گردنمون حق بزرگی داره.خودش که مرامی کار میکنه ولی ما باید به پاس خدماتشم انصاف به خرج بدیم و هدیه ای درخور واسش تدارک ببینیم .حالا فرصتی پیش اومده و طرح خوبی هم هست که دوستان برای ارسال هدایاشون با جناب آقای شهریار مدیرمحترم هماهنگ باشن و به ایشون پیغام خصوصی بدن

iranch
08-03-16, 22:58
متاسفانه مردم عادت به مصرف کردند دارند و عادت دارند در قبال خدمات ی که دریافت میکنند هزینه ای پرداخت نکنند
یک جور یارانه رو همه چیز باشه
تا چیزی رو از دست ندهند،قدرش رو نمیدونند.

iranch
11-03-16, 12:00
هیچ کسی وظیفه ای نداره وقت و هزینه بزاره تا به بقیه پاسخ بده
منتها نباید چیزی به عنوان مجانی به دستمون می رسه ، احساس زرنگی کنیم. چون کسی دیگه هزینه ای دیگه داره میده
و هر کسی هم یک حدی میتونه ، بقیه هستند که باید سهم خودشون رو بدن.
نه اینجا بلکه کل جامعه

david-ebi
12-03-16, 12:49
بنده با کمال میل برای تشکر از ایشون مایل به همکاری هستم.پیشاپیش عید ایشون و سایر دوستان هم مبارک باشه

AMD>INTEL
12-03-16, 15:23
از حمایت های همه دوستان نهایت تشکر را دارم . :11():
----
تشکر ویژه از دوست خوبم Cyberlife و ادمین هاو دوستان خوبم شهریار و مهراد جان عزیز که با حمایت هاشون از من و ایجاد سایت تخصصی شهر سخت افزار کمک بزرگی به افزایش دانش سخت افزاری کشور نمودند .

iranch
14-03-16, 23:21

david-ebi
16-03-16, 12:39
بنده می خواستم بگم جدا از کمکهای بزرگ آقا امید به همه ما تنها سایتی هست اینجا که به لطف حضور آقا امید من جواب مشکلاتمو دقیقه ای پیدا می کنم.یعنی سوال می کنم ماکزیمم 5 تا 7 دقیقه جوابمو می گیرم.این واسه این سایت در کل کشور بی نظیر و بی رقیب و محشره.مخصوصا من که به دلیل حساسیت بیش از حد به دستگاههای دیجیتال وقتی مشکلی براشون پیش میاد چه نرم افزاری و چه سخت افزاری از نظر اعصاب هم یک کمی به هم میریزم.اما بارها کمکهای آقا امید دوباره اعصابمو آروم کرده.

و واقعا تعجب می کنم از اطلاعات بی نهایت زیاد ایشون و حاضر به جواب بودن ایشون و سرعتشون در پاسخگویی.تو فرومهای دیگه میری یک مشکلی رو در میون میزاری مدت زیادی که باید صبر کنی بعدشم در بیشتر موارد کاربران عادی جواب میدن نه یک فرد متخصص از مدیران سایت.

البته جا داره اینجا از مدیران عزیز موسس این فروم تخصصی هم بی نهایت سپاسگذاری کنم.بهترین و بزرگترین و به روزترین و در جوابدهی سریعترین وبسایت تخصصی کشور هستند.

امیدوارم مقدار ریالی هدایای جمع شده به اندازه ای بشه تا بتونیم از خجالت آقا امید در بیاییم.

دوستانی که تازه عضو این سایت شدید فقط بهتون بگم هیچ جایی مثل این سایت نمی تونید بهترین و درست ترین جوابها رو در کمترین زمان ممکن بگیرید.می دونید که چه پولهایی برای مشاور میگیرن و چه مشاوره های خنده داری گاهی اوقات تحویلمون می دن.می تونید همین ابتدا با مشارکتتون در تهیه این هدیه نوروزی برای آقا امید و دلگرم کردن ایشون برای ادامه کارشون در این فروم دانش خودتون برای رفع مشکلات تمام دستگاههای دیجیتالتون رو اونقدر بالا ببرید که هیچ وقت به تعمیرکار احتیاج پیدا نکنید.

AMD>INTEL
16-03-16, 15:57
بنده می خواستم بگم جدا از کمکهای بزرگ آقا امید به همه ما تنها سایتی هست اینجا که به لطف حضور آقا امید من جواب مشکلاتمو دقیقه ای پیدا می کنم.یعنی سوال می کنم ماکزیمم 5 تا 7 دقیقه جوابمو می گیرم.این واسه این سایت در کل کشور بی نظیر و بی رقیب و محشره.مخصوصا من که به دلیل حساسیت بیش از حد به دستگاههای دیجیتال وقتی مشکلی براشون پیش میاد چه نرم افزاری و چه سخت افزاری از نظر اعصاب هم یک کمی به هم میریزم.اما بارها کمکهای آقا امید دوباره اعصابمو آروم کرده.

و واقعا تعجب می کنم از اطلاعات بی نهایت زیاد ایشون و حاضر به جواب بودن ایشون و سرعتشون در پاسخگویی.تو فرومهای دیگه میری یک مشکلی رو در میون میزاری مدت زیادی که باید صبر کنی بعدشم در بیشتر موارد کاربران عادی جواب میدن نه یک فرد متخصص از مدیران سایت.

البته جا داره اینجا از مدیران عزیز موسس این فروم تخصصی هم بی نهایت سپاسگذاری کنم.بهترین و بزرگترین و به روزترین و در جوابدهی سریعترین وبسایت تخصصی کشور هستند.

امیدوارم مقدار ریالی هدایای جمع شده به اندازه ای بشه تا بتونیم از خجالت آقا امید در بیاییم.

دوستانی که تازه عضو این سایت شدید فقط بهتون بگم هیچ جایی مثل این سایت نمی تونید بهترین و درست ترین جوابها رو در کمترین زمان ممکن بگیرید.می دونید که چه پولهایی برای مشاورن میگیرن و چه مشاوره های خنده داری گاهی اوقات تحویلمون می دن.می تونید همین ابتدا با مشارکتتون در تهیه این هدیه نوروزی برای آقا امید و دلگرم کردن ایشون برای ادامه کارشون در این فروم دانش خودتون برای رفع مشکلات تمام دستگاههای دیجیتالتون رو اونقدر بالا ببرید که هیچ وقت به تعمیرکار احتیاج پیدا نکنید.

درود دوست من
ممنون از شما و دوستان دیگر :give_rose:

RADEON9
18-03-16, 21:44
امید جون خیلی سالاری .