PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین آنتی ویروس رایگان برای ویندوز 10 کدام است؟

kazaroonishahrsakhtafzar
02-02-16, 12:19
باسلام و خسته نباشید :
من آنتی ویروس رایگان (یا کرکی) برای ویندوز 10 می خواستم ، که صفحات وب سایت های ویروس دار دار را قفل نمایید و و از ورود جدیدترین ویروس و تروجان ها جلوگیری کند.

خبات کریمی
02-02-16, 12:37
سلام دوست من
1 کسپرسکی
2 بیت دفندر
3 اویرا
4 eset

kazaroonishahrsakhtafzar
02-02-16, 13:31
سلام دوست من
1 کسپرسکی
2 بیت دفندر
3 اویرا
4 eset

ممنون از شما نسخه Kaspersky Internet Security 16.0.1.445 Final را نصب نمودم ، ایا کرک برداشتن محدویت فعالسازی ان دارید؟ (چون الان تا 30 روز بیشتر فعال نیست)

AMD>INTEL
02-02-16, 13:38
دوست عزیز نسخه ارجینال بیت دفندر آنتی ویروس پلاس قیمتی نداره . به نظرم ارزش داره نسخه ارجینال بگیرید

خبات کریمی
02-02-16, 14:02
ممنون از شما نسخه Kaspersky Internet Security 16.0.1.445 Final را نصب نمودم ، ایا کرک برداشتن محدویت فعالسازی ان دارید؟ (چون الان تا 30 روز بیشتر فعال نیست)

Download KRT 112 rar (Only the registered members can see the link)

saman33
02-02-16, 14:53
باسلام و خسته نباشید :
من آنتی ویروس رایگان (یا کرکی) برای ویندوز 10 می خواستم ، که صفحات وب سایت های ویروس دار دار را قفل نمایید و و از ورود جدیدترین ویروس و تروجان ها جلوگیری کند.

سلام گرامی

هیچ آنتی ویروس رایگانی حفاظت کاملی در وب برای شما نخواهد داشت.
به نظر من اگر میخواهید آنتی ویروس رایگان داشته باشید این موارد خوب است>>
1-qihoo
2-padvish
3-avira
4-avast
5-panda

اما به هیچ صورتی استفاده از نسخه های کرک شده را به شما توصیه نمیکنم. گاهی همان کرک ها بدافزار هستند و حتی از آپدیت شدن واقعی نسخه های غیر اصلی نمیتوان اطمینان داشت.

نسخه های پولی و کامل که یک اینترنت سکیوریتی کامل باشند هم قیمت هایی از 40 هزار تومان تا 230 هزار تومان دارند که بستگی به توان مالی شما قابل پیشنهاد است.

اگر راهنمایی نیاز داشتید در حد آگاهی خودم پاسخگو خواهم بود.

kazaroonishahrsakhtafzar
07-02-16, 02:30
سلام مجدد به شما دوستان گرامی ، من سرور مجازی ویندوز 2008 هم دارم ، تصمیم دارم یک آنتی ویروس دو کاربره بخرم ، یکی در سیستم شخصی خودم دیگری بر روی سرور ویندوز نصب کنم ، به نظر شما چه گزینه ای مناسب است؟
لطفاً راهنمایی بیشتر بفرمایید.

AMD>INTEL
07-02-16, 08:43
سلام مجدد به شما دوستان گرامی ، من سرور مجازی ویندوز 2008 هم دارم ، تصمیم دارم یک آنتی ویروس دو کاربره بخرم ، یکی در سیستم شخصی خودم دیگری بر روی سرور ویندوز نصب کنم ، به نظر شما چه گزینه ای مناسب است؟
لطفاً راهنمایی بیشتر بفرمایید.

اینترنت سکیوریتی F-Secure یکساله سه کاربره حدود 66-67 هست .