PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید تبلت ویندوز+اندرویدی

justafriend
01-02-16, 09:37
با سلام خدمت عزیزان

تبلتی وجود دارد که صرف نظر از قیمت شرایط زیر را دارا باشد؟

*** مشخصات خیلی مهم:

* سیستم عامل: ویندوز + اندروید
* اندازه صفحه نمایش: 10 اینچ یا بزرگتر
* کیفیت صفحه نمایش: full HD یا بیشتر
* ارتباطات اینترنتی متعارف جهت وب گردی + دانلود + اشتراک گذاری ابری .... خارج از محیط های ثابت (در حال حرکت در جاده و ... )
* قابلیت افزایش حافظه ثابت (storage) و حافظه ram
* قابلیت اتصال به فلش + هارد اکسترنال، جهت تبادل دیتا و پخش فیلم
* قلم دیجیتایزر جهت نوشتن با کیفیت بالا و توانائی تمایز بین قلم و فشار مچ دست بر روی صفحه (خیلی مهم)
18

*** مشخصات مهم:

* کیبورد + HDD (درصورت عدم وجود کیبورد یا برای کاهش هزینه آیا امکان استفاده از کیبوردهای بدون سیم وجود دارد؟)

* Usb 3.0

*** مشخصات ترجیحی:

* wifi 802.11ac dual band
* Infrared
* Cellular 4G

با تشکر بسیار :11():
justafrien39505962

AMD>INTEL
01-02-16, 10:05
Ramos i10 Pro
گزینه بدی نیست

justafriend
01-02-16, 10:33
Ramos i10 Pro
گزینه بدی نیست

متشکرم.
گزینه های بیشتر و بهتری هم وجود دارند؟
84

AMD>INTEL
01-02-16, 10:50
باید باشه ولی باید بگردید .

AMD>INTEL
01-02-16, 10:55
Onda V116w 3G Dual OS 64GB 11.6 Inch
گزینه خوبیه
البته onda چند مدل دیگه هم داره . که قیمت هاشون هم متفاوت هست .

justafriend
05-03-16, 11:25
19
سلام

این مسئله صحت داره که میشه سیستم عامل اوریجینال تبلت رو با سیستم عامل دیگری عوض کرد؟ یا سیستم عامل دیگری به سیستم عامل اولیه اضافه کرد؟
مشخصا تبدیل سیستم عامل تبلت آندرویدی یا ویندوزی -----------> تبلت ویندوز+آندروید.

اگر شدنی باشه مشکلی پیش نمیاد؟

با تشکر :11():

103

Mehrdad.A 88
05-03-16, 18:11
به این سایت (Only the registered members can see the link) یک سر بزنید نرم افزاری برای تعویض os داره
البته که خودم امتحان نکردم ولی مشتاقم بدونم کار میکنه یا نه

justafriend
06-03-16, 14:13
به این سایت (Only the registered members can see the link) یک سر بزنید نرم افزاری برای تعویض os داره
البته که خودم امتحان نکردم ولی مشتاقم بدونم کار میکنه یا نه

سلام
از این سایت مطلب خاصی بدست نیومد ولی راهنمایی شد برای جستجو در گوگل. ظاهرا به این عمل root کردن می گند (هنوز مطمین نیستم). هنوز وقت نکرده ام مطالب رو بخونم ولی ظاهرا این کار عملی است. با مقداری ریسک. برای دستگاه های متفاوت روش ها ممکنه کمی متفاوت باشه. احتمالا باید بسته به نوع دستگاه تون جستجو کنید. مثلا "نصب سیستم عامل اندروید روی تبلت(ویندوزی) ؟؟؟".
فعلا در همین حد اطلاعات دارم و البته فکر نکنم خیلی زود دست به عمل بزنم :11()::11()::11():

How to Install Android on Your Windows 8 Tablet (Only the registered members can see the link)
51

Mehrdad.A 88
06-03-16, 17:46
از نگاه بنده کار پر ریسکیه یک موقع دیدی مثلا ویندوز رو پاک کردی یعد اندروید هم نصب نشد
اگه من بودم یک موبایل ارزون دست دو داغون میخریدم روش تست میکردم که اگه خراب شد حالم گرفته نشه