PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با مرورگر فایرفاکس و https

mohsen1367
24-01-16, 17:55
سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم از زمان تعویض ویندوز و نصب دوباره برنامه هام با مشکل جدیدی برخورد کردم وختی که با مرورگر فایرفاکس میخوام وارد سایتی بشم ( هر سایتی ) که با Only the registered members can see the link شروع میشه ، اون علامت پلیس زرد با پیغام untrusted connection ، This Connection is Untrusted میاد رو صفحه و کلا نمیتونم هیچ سایتی رو با آدرس Only the registered members can see the link باز کنم سایت هایی مثل گوگل ، یاهو ، مایکروسافت ، سرویسهای ایمیل ، و .... بعضی از سایتها با حذف حرف s آخر Only the registered members can see the link و تبدیلش به HTTP میتونم وارد سایت بشم اما 80 درصد مواقع تغییر آدرس امکان پذیر نیست وختی وارد certificate viwer میشم این پیغام میاد مشکل اصلی زیر سر کاسپراسکیه کسی راه حلی داره آیا ؟؟؟ Only the registered members can see the linkمشکل-با-مرورگر-فایرفاکس-untitled-jpg ویندوز 7 آلتیمت 64 بیت کاسپراسکی 2016 فایرفاکس آخرین ورژن 43

AMD>INTEL
24-01-16, 18:18
این گزینه رو غیر فعال کنید باید درست بشه
Only the registered members can see the link Inspection
------
این هم شاید کمک کنه

Kaspersky URL Advisor
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link

mohsen1367
24-01-16, 18:28
این گزینه رو غیر فعال کنید باید درست بشه
Only the registered members can see the link Inspection
------
این هم شاید کمک کنه

Kaspersky URL Advisor
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
تنظیمات همینه
ولی همچنان اجازه دسترسی نمیده

send from my Nokia 1100 using tapatalk

mohsen1367
24-01-16, 18:42
Only the registered members can see the link inspection رو کجا پیدا کنم ؟
تو تنظیمات فایرفاکس یا کاسپراسکی ؟؟

AMD>INTEL
24-01-16, 18:45
تنظیمات همینه
ولی همچنان اجازه دسترسی نمیده

تنظیمات رو تغییر بدید . این دیفالتش هست . تیک اتوماتیک و check urls رو بردارید .

mohsen1367
25-01-16, 07:32
تنظیمات رو تغییر بدید . این دیفالتش هست . تیک اتوماتیک و check urls رو بردارید .
سلام مجدد
تنظیمات تغییر دادم نشد
کلا آنتی ویروس و غیرفعال کردم نشد.
بعد از غیرفعال کردن بازم ارور untrusted میده اما این بار با عناوین دیگه.
کلا فایرفاکس و حذف و نصب کردم بازم نشد.
نمیدونم چرا اینجور شد؟
قبلا اینجوری نبود
به پشتبانی هر دو نرم افزار هم ایمیل زدم
کاسپراسکی که معمولا کمتر از ۲۴ ساعت جواب میداد الان دو روزه جواب ندادن.
فایرفاکس هم که کلا هیچ :|
تو ورژنهای قبلی فایرفاکس امکان غیرفعال کردن ssl و tsl وجود داشت اما ورژن جدید اینجوری نیست .

ممکنه بخاطر ۶۴ بیتی بودن فایرفاکس اینجور شده باشه ؟
چون قبل از این با نسخه ۳۲ بیت اصلا مشکل نداشتم

nimant
25-01-16, 09:16
شما تاریخ ویندوز رو بررسی کنید احتمالا مشکل از اونجا باشه

DOOM999
25-01-16, 22:00
افزونه زیر رو نصب کن ویندوز ریست کن

mohsen1367
09-02-16, 11:40
افزونه زیر رو نصب کن ویندوز ریست کن

نه متاسفانه این هم جواب نداد

آخر سر مجبور شدم دوباره ورژن 32 بیتی رو نصب کنم

جالب اینجاست که الان هیچ مشکلی ندارم

ولی روی 64 بیت نمیتونم وارد سایتهای Only the registered members can see the link بشم

DOOM999
09-02-16, 16:11
نه متاسفانه این هم جواب نداد

آخر سر مجبور شدم دوباره ورژن 32 بیتی رو نصب کنم

جالب اینجاست که الان هیچ مشکلی ندارم

ولی روی 64 بیت نمیتونم وارد سایتهای Only the registered members can see the link بشم

سلام رفیق روی 64 بیت رو نفهمیدم منظورت چیه

mohsen1367
09-02-16, 16:24
سلام رفیق روی 64 بیت رو نفهمیدم منظورت چیه
سلام
منظورم فایرفاکس ورژن ۶۴ بیتی بود

خبات کریمی
09-02-16, 18:34
سلام دوست عزیز
نگارش پیشن کسپرسکی 16 با فایرفاکس یک مشکلی داره و بسیاری از وب سایت های Only the registered members can see the link رو باز نمیکنه، تنها کافیه که آخرین نگارش (16.0.1.445en_9529) رو دانلود و نصب کنید.
البته به صورتی دستی هم قابل درست شدن هست اما دانلود آخرین نگارش ساده تره.
به صورت دستی می تونید گواهی موجود در مسیر C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP16.0.1\Data\Cert رو به مرورگر معرفی کنید.
نام گواهی: (fake)Kaspersky Anti-Virus Personal Root Certificate

DOOM999
10-02-16, 02:54
سلام
منظورم فایرفاکس ورژن ۶۴ بیتی بود

کارایی که دوستان گفتند انجام بده ولی cyberfox 64 بیت هم یه امتحان بکن برپایه فایرفوکس نوشته شده با مشکلات و محدودیت های کمتر
دانلود Waterfox v43.0.4 + Cyberfox v43.0.4 x64 - نرم افزار مرورگر واتر (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
10-02-16, 10:46
لینکهای مستقیم دانلود 32 و 64 بیت فایر فاکس از خود سایت فایرفاکس .

mohsen1367
11-02-16, 07:43
سلام دوست عزیز
نگارش پیشن کسپرسکی 16 با فایرفاکس یک مشکلی داره و بسیاری از وب سایت های Only the registered members can see the link رو باز نمیکنه، تنها کافیه که آخرین نگارش (16.0.1.445en_9529) رو دانلود و نصب کنید.
البته به صورتی دستی هم قابل درست شدن هست اما دانلود آخرین نگارش ساده تره.
به صورت دستی می تونید گواهی موجود در مسیر C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP16.0.1\Data\Cert رو به مرورگر معرفی کنید.
نام گواهی: (fake)Kaspersky Anti-Virus Personal Root Certificate
ورژنی که من نصب کردم 16.0.0.614 هست
فایل مورد نظر در آدرسی که دادین موجود نیست
باید ورژن جدید نصب کنم ؟

mohsen1367
11-02-16, 09:10
کارایی که دوستان گفتند انجام بده ولی cyberfox 64 بیت هم یه امتحان بکن برپایه فایرفوکس نوشته شده با مشکلات و محدودیت های کمتر
دانلود Waterfox v43.0.4 + Cyberfox v43.0.4 x64 - نرم افزار مرورگر واتر (Only the registered members can see the link)

ممنون ولی در حال حاضر مشکل من نبود مرورگر نیست

استفاده از یک مرورگر دیگه صرفا حکم مسکن رو داره :wink:

mohsen1367
11-02-16, 10:33
با تشکر از همه دوستان عزیز که کمک کردند :give_rose::give_rose:

بالاخره مشکل حل شد :party:

ریشه مشکلات به اونجا بر میگرده که توی تنظیمات اینترنت سکوریتی گزینه Safe Money رو فعال کرده بودم.

با فعال کردن این گزینه پیغامی میده مبتنی به اینکه تمام صفحات وب که با آدرس Only the registered members can see the link شروع بشن اسکن میشن و البته با دریافت چندکیلوبایت آپدیت تغییراتی توی Certificate فایرفاکس انجام میده.

با غیرفعال کردن تنظیمات و حتی آنتی ویروس هم مشکل حل نمشه چون تغییرات انجام شده.

در واقع اینجا نقطه سرآغاز همه مشکلات من بود .

از اینجا به بعد معمولا با اکثر صفحاتی که با Only the registered members can see the link شروع میشن به مشکل برمیخوردم.

طبق راهنمایی آقای کریمی ، فایل cert مخصوص کاسپر باید به فایرفاکس اضافه میشد (دفه اول فکر کنم اشتباه رفتم پیدا نکردم :whistle: )

الان دیگه مشکل حل شده و تمام صفحات Only the registered members can see the link بدون مشکل باز میشن :merci::merci::merci::1. (6)::1. (6)::1. (6):

DOOM999
12-02-16, 00:47
ممنون ولی در حال حاضر مشکل من نبود مرورگر نیست

استفاده از یک مرورگر دیگه صرفا حکم مسکن رو داره :wink:

خیلی خوشحال شدم که مشکلت برطرف شد وممنونم ازت که راهکار مشکل رو واسه ما هم توضیح دادی و من یه چیز جدید یاد گرفتم.ولی cyberfoxرو امتحان کنی ضرر نمیکنی چون تداخلی با نصب همزمان فایر فوکس نداره. برای هر پردازنده هم یک ورژن مخصوص دارد و برای اون پردازنده بهینه شده مثلا من نسخه 64 amd رو دانلود کردم تمام افزونه های فایر فوکس رو هم اجرا میکنه صفحات روهم با شتاب بیشتری باز میکنه اما سرعت دانلود فایرفوکس از cyberfox به نظرم بیشتره همچنین امنیت فایرفوکس از cyberfoxبیشتر است.