PDA

مشاهده نسخه کامل : شماره مجازی "رایگان"برای فعال سازی تلگرام

mousso
23-01-16, 19:23
سلام به همه دوستان
تقاضا دارم اگه کسی از دوستان میتونه یا میدونه چجوری باید تلگرام رو با شماره مجازی "بطور رایگان" ساخت کمک کنه .
چند تا سایت مثل اینا رفتم ولی sms ش نیومد . مرسی :
receivefreesms.com
phoneverify.co
اگه کسی بلده راهنمایی کنه لطفا . سایت های دایورت کننده هم رفتم . بعد ثبت نام و شماره دادن و این مرحل بهم زنگ نزد اونم . چیکار کنم/؟!Only the registered members can see the link

خیلی لازم دارم

nimant
24-01-16, 00:04
فکر کنم باید شماره همراه بدید ضمنا شما ان جوری مخاطبی ندارید یا مخاطبها شما روندارند

M3RS4D 50062
24-01-16, 00:09
Free Receive SMS - Free SMS - Cheap Virtual Number - Receive sms without registration - Receive SMS online - Verify Facebook - Verify Instagram - Verify Whatapps (Only the registered members can see the link)

mousso
24-01-16, 17:35
Free Receive SMS - Free SMS - Cheap Virtual Number - Receive sms without registration - Receive SMS online - Verify Facebook - Verify Instagram - Verify Whatapps (Only the registered members can see the link)

ممنون
فقط شما خودتون با اینا تست کردین؟!!
چون من تست کردم نیومده بود اونجا کد . با چندتا تست کردم . البته سایت های مشابه این هم همینطور بود. آیا ممکنه مشکل از نت باشه؟؟؟!!یا اینا سرکاری اصلا؟!

mousso
24-01-16, 20:28
سلام
میخاستم اعلام کنم تونستم بدون موبایل با شمار آمریکا
راهش فقط سایت voxox هست
ثبت نام کنید . شماره بهتون میده . بزنید تو مسنجر . کدش میره به ایمیلتون
تمام

M3RS4D 50062
25-01-16, 11:15
ممنون
فقط شما خودتون با اینا تست کردین؟!!
چون من تست کردم نیومده بود اونجا کد . با چندتا تست کردم . البته سایت های مشابه این هم همینطور بود. آیا ممکنه مشکل از نت باشه؟؟؟!!یا اینا سرکاری اصلا؟!

بله من قبلا تست کردم و 4تا شماره تلگرام باهاش فعال کردم/