PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره فوری بین دو مدل LG 43LF63000 و Samsung 40J6950

ali.ghzd
22-01-16, 11:52
دوستان من پس از بررسی بین انبوه مدل ها در نهایت بین این دو مدل گیر کردم :

LG 43LF6300 با گارانتی گلدیران

Only the registered members can see the link

Samsung 40J6950 با گارانتی سام سرویس

Only the registered members can see the link

در مورد قیمت ، سامسونگ حدودا 100 الی 150 ارزون تر درمیاد .

چیزی که خودم دیروز پس از دیدن هر دو مدل تمایل داشتم LG بود . چون احساس می کردم ریپ زدنش تو فوتبال کمتر از سامسونگ هست و اینکه سیستم عامل webOS 2.0 داره که روانتره در حالی که سیستم عامل سامی نسخه جدید اسمارت قبلی هست و سیستم عامل تایزن روش نیست و البته LG کنترل هوشمند هم داره . سه اینچ هم بزرگتر از سامسونگ هست . و البته پنل LG هم IPS هست

ولی امروز که کمی بین این دو مدل تحقیق کردم تو سایت همسایه یکی از مشاورها که همه ازش راضی هستن به یقین سامسونگ رو پیشنهاد داده و دلایلش هم روشنایی بیشتر سامسونگ که تو فیلم های FHD تاثیر میذاره ، امکانات نرم افزاری و ساپورت فرمتی بیشتر سامسونگ و DELTA رنگ سامسونگ هست . از اونطرف هم انطباق تصویر سامسونگ روی کاغذ 200 هرتزه ولی چیزی که از ال جی می بینم یه جا نوشته 400 یه جا نوشته true motion : 120 هرتز و البته پردازشگر سامسونگ چهار هسته ای و ال جی دو هسته ای هست .

واقعا موندم بین این دوتا ... اگه دوستان راهنمایی جامع کنن ممنون میشم !!!

AMD>INTEL
22-01-16, 12:04
LG 43LF6300
با توجه به مشخصات و RATE سایت های خارجی . روی عدد نوشته ها اعلام شده توسط شرکت ها نمیشه زیاد مانور داد

SajjadKhati
22-01-16, 13:26
[SIZE=4][FONT=arial]من آخر به این آرزوم نرسیدم
خیلی دوست دارم تلویزیون های LG IPS رو کنار Samsung با هم ببینم که کیفیت کدوم بهتره
من آخر نفهمیدم که چطور میشه سامسونگ با پنل معمولی اش از LG با پنل IPS برابر یا بهتر باشه؟؟!!

ولی آقا @ali.ghzd (Only the registered members can see the link) من اون چیزی که از تلویزیون LG تجربه دارم رو بهت میگم (سامسونگ رو نظری ندارم چون تا حالا ندیدم)
درباره ی روشنایی کمتر LG نسبت به سامسونگ اولا روشنایی LG خوب هر تلویزیونی تنظیماتی داره که میشه تغییر داد و به نظرم خوب هست اگه طرف بالا ببره ولی بصورت پیش فرض چون پنل های IPS کنتراست بالایی دارن (یعنی هر رنگی رو پر رنگ تر نشون میدن (نه اینکه اشباه رنگی بوجود بیارن)) و این یکی از نقطه قوت این پنل هاست به همین دلیل حس میشه که روشنایی کمتری دارن که گفتم میشه تنظیم کرد
اگه میخای بدونی کیفیت تلویزیون های IPS چجوری هه ، به مانیتورهای IPS نگاه کنی دقیق همونجوری با کیفیت رن

ali.ghzd
22-01-16, 19:35
LG 43LF6300
با توجه به مشخصات و RATE سایت های خارجی . روی عدد نوشته ها اعلام شده توسط شرکت ها نمیشه زیاد مانور داد

[SIZE=4][FONT=arial]من آخر به این آرزوم نرسیدم
خیلی دوست دارم تلویزیون های LG IPS رو کنار Samsung با هم ببینم که کیفیت کدوم بهتره
من آخر نفهمیدم که چطور میشه سامسونگ با پنل معمولی اش از LG با پنل IPS برابر یا بهتر باشه؟؟!!

ولی آقا @ali.ghzd (Only the registered members can see the link) من اون چیزی که از تلویزیون LG تجربه دارم رو بهت میگم (سامسونگ رو نظری ندارم چون تا حالا ندیدم)
درباره ی روشنایی کمتر LG نسبت به سامسونگ اولا روشنایی LG خوب هر تلویزیونی تنظیماتی داره که میشه تغییر داد و به نظرم خوب هست اگه طرف بالا ببره ولی بصورت پیش فرض چون پنل های IPS کنتراست بالایی دارن (یعنی هر رنگی رو پر رنگ تر نشون میدن (نه اینکه اشباه رنگی بوجود بیارن)) و این یکی از نقطه قوت این پنل هاست به همین دلیل حس میشه که روشنایی کمتری دارن که گفتم میشه تنظیم کرد
اگه میخای بدونی کیفیت تلویزیون های IPS چجوری هه ، به مانیتورهای IPS نگاه کنی دقیق همونجوری با کیفیت رن

دوستان ممنون از راهنمایی هاتون

فکر کنم 80 90 درصد متقاعد شدم نسبت به خرید LG فردا یه بارم با ویدئوهای خودم هر دو رو چک می کنم و تصمیم نهایی رو میگیرم :)