PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع برنامه اورکلاک AMD OverDrive

AMD>INTEL
14-01-16, 11:23
AMD OverDrive برنامه اورکلاک و مونیتورینگ شرکت AMD میباشد . از نظر امکانات و بی نقص بودن یکی از بهترین برنامه ها برای اورکلاک میباشد . از تغیر ضریب پردازنده در محصولات بلک و تا افزایش ولتاژ و افزایش باس HT و تغییرات تایمینگ رم در این برنامه امکان پذیر هست . با توجه به تجربه شخصی خودم این برنامه واقعا موثر هست و دارای کمترین باگ ممکن میباشد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
دانلود AMD Overdrive (Only the registered members can see the link)

DOOM999
18-01-16, 19:45
AMD OverDrive برنامه اورکلاک و مونیتورینگ شرکت AMD میباشد . از نظر امکانات و بی نقص بودن یکی از بهترین برنامه ها برای اورکلاک میباشد . از تغیر ضریب پردازنده در محصولات بلک و تا افزایش ولتاژ و افزایش باس HT و تغییرات تایمینگ رم در این برنامه امکان پذیر هست . با توجه به تجربه شخصی خودم این برنامه واقعا موثر هست و دارای کمترین باگ ممکن میباشد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
دانلود AMD Overdrive (Only the registered members can see the link)

امیدخان با این برنامه میشه بدون رفتن به بایوس تایمینگ و ولتاژ رم رو تغییر داد؟

AMD>INTEL
18-01-16, 19:52
امیدخان با این برنامه میشه بدون رفتن به بایوس تایمینگ و ولتاژ رم رو تغییر داد؟

بله میشه تغییر داد . میتونی پروفایل هم بسازی همیشه با اون تایمینگ ها کار کنه .

AMD>INTEL
18-01-16, 19:56
این PDF هم با فندق شکن دانلود کن اطلاعات خوبی داره .
Only the registered members can see the link
عمری بود سعی میکنم آموزش فارسیش رو بگذارم .

DOOM999
18-01-16, 21:36
.هر روز با پست های به روز و کارشناسی شده سطح علمی انجمن بالا میبری امید خانAMD>INTEL (Only the registered members can see the link). لازم دونستم تشکز ویژه کنم از شما چون امروزه که تمام جوانان و نوجوانان به سمت گوشی های موبایل حمله ور شدندو شبکه های اجتماعی و از کامپیوتر دور شدند و الان جهان رو کامپیوتر میچره نه اندروید و اپل و امثالهم وضرر این قضیه در سالهای آتی مشاهده میشه و برنامه نویسان و استفاده کنندگان از PC چون تعدادشان کم میشود و استفاده کنندگان تخصصی کاهش می یابند با نبود منبع مواجه میشوند ولی با افرادی مثل شما که علم دارید و علمتون رو با دیگران تقسیم میکنید آینده علمی خوبی رومیشه پیش بینی کرد .
Only the registered members can see the linkتاپیک-جامع-برنامه-اورکلاک-amd-overdrive-1-jpg

AMD>INTEL
18-01-16, 22:09
.هر روز با پست های به روز و کارشناسی شده سطح علمی انجمن بالا میبری امید خانAMD>INTEL (Only the registered members can see the link). لازم دونستم تشکز ویژه کنم از شما چون امروزه که تمام جوانان و نوجوانان به سمت گوشی های موبایل حمله ور شدندو شبکه هاب اجتماعی و از کامپیوتر دور شدند و الان جهان رو کامپیوتر میچره نه اندروید و اپل و امثالهم وضرر این قضیه در سالهای آتی مشاهده میشه و برنامه نویسان و استفاده کنندگان از PC چون تعدادشان کم مشود و استفاده کنندگان تخصصی کاهش می یابند با نبود منبع مواجه میشوند ولی با افرادی مثل شما که علم دارید و علمتون رو با دیگران تقسیم میکنید آینده علمی خوبی رومیشه پیش بینی کرد .
Only the registered members can see the linkتاپیک-جامع-برنامه-اورکلاک-amd-overdrive-1-jpg

ممنون دوست خوبم به خاطر ابراز محبتت . :11():

AMD>INTEL
18-01-16, 23:26
این هم راهنمای انگلیسی دیگر
An Intro To AMD OverDrive - How To: Overclocking Your AMD Processor (Only the registered members can see the link)

DOOM999
14-02-16, 10:50
این هم راهنمای انگلیسی دیگر
An Intro To AMD OverDrive - How To: Overclocking Your AMD Processor (Only the registered members can see the link)

امید جان توقسمت autoclock کلیک کردم 20مگاهرتز فرکانس روافزایش داد ولی تو بنچمارک ها چیزی افزایش پیدا نکرد
سی پی یوم 9590 فرکانس پایش 4.7 GHz ولی همیشه توبرنامه های بنچمارک فرکانسش 4 بالاتر نمیره (راستش اهل اورکلاک نیستم ولی میخوام فرکانسش بهینه باشه)
سوال دوم آموزش تامینگ رم و افزایش بهینه فرکانس cpu بصورت مختصر اگه وقت داشتی با برنامه OverDrive میتونی بزاری

AMD>INTEL
14-02-16, 14:25
درجه حرارت فعلی چقدر هست . زیاد روی اتو اورکلاک نمیشه حساب باید دستی اور کرد .

nima_hl
15-02-16, 00:05
امید جان توقسمت autoclock کلیک کردم 20مگاهرتز فرکانس روافزایش داد ولی تو بنچمارک ها چیزی افزایش پیدا نکرد
سی پی یوم 9590 فرکانس پایش 4.7 GHz ولی همیشه توبرنامه های بنچمارک فرکانسش 4 بالاتر نمیره (راستش اهل اورکلاک نیستم ولی میخوام فرکانسش بهینه باشه)
سوال دوم آموزش تامینگ رم و افزایش بهینه فرکانس cpu بصورت مختصر اگه وقت داشتی با برنامه OverDrive میتونی بزاری

از چه فنی برای خنک کردن پردازنده استفاده میفرمائید ؟

پردازنده موقع بنچمارک ماکزیمم به چه دمائی میرسد؟

DOOM999
15-02-16, 05:21
درجه حرارت فعلی چقدر هست . زیاد روی اتو اورکلاک نمیشه حساب باید دستی اور کرد .

33 درجه

...............

DOOM999
15-02-16, 05:27
از چه فنی برای خنک کردن پردازنده استفاده میفرمائید ؟

پردازنده موقع بنچمارک ماکزیمم به چه دمائی میرسد؟

35درجه
Cooler Master V8 GTS CPU Cooler

AMD>INTEL
15-02-16, 11:43
با این حرارت خوب به راحتی میتونی از تو بایوس یا همین برنامه AOD اورکلاک کنید .اور دستی رو پیشنهاد میکنم .

- - - Updated - - -

با این حرارت خوب به راحتی میتونی از تو بایوس یا همین برنامه AOD اورکلاک کنید .اور دستی رو پیشنهاد میکنم .

AMD>INTEL
15-02-16, 11:58
اگر TURBO CORE رو از بایوس دیسیبل کنی راحت با چنین فرکانس و ولتاژی باید بالا بیاد

DOOM999
15-02-16, 12:30
اگر TURBO CORE رو از بایوس دیسیبل کنی راحت با چنین فرکانس و ولتاژی باید بالا بیاد

امید جان TURBO CORE رو disable کنم خطری برای سیستم نداره گرمای بیش از حد یا آسیب رساندن به cpu من تاحالا اور نکردم

راستی تو کدوم قسمت بایوس مینم گیگابایته

AMD>INTEL
15-02-16, 12:39
امید جان TURBO CORE رو disable کنم خطری برای سیستم نداره گرمای بیش از حد یا آسیب رساندن به cpu من تاحالا اور نکردم

راستی تو کدوم قسمت بایوس مینم گیگابایته

نه برادر خطری نداره . دما رو مونیتور کن .توی دفترچه و تو بایوس بگردی پیداش میکنی .
این REVIEW این صفحه اورکلاک این پردازنده . اطلاعات مفیدی بهت میده
AMD FX-9590 Review; Piledriver at 5GHz - Page 18 (Only the registered members can see the link)

DOOM999
15-02-16, 13:31
نه برادر خطری نداره . دما رو مونیتور کن .توی دفترچه و تو بایوس بگردی پیداش میکنی .
این REVIEW این صفحه اورکلاک این پردازنده . اطلاعات مفیدی بهت میده
AMD FX-9590 Review; Piledriver at 5GHz - Page 18 (Only the registered members can see the link)

دمت گرم امید خان از 4770 هم زده بود بالاتر 9590 صد در صد توگیم خیلی تاثیر داره

AMD>INTEL
15-02-16, 13:45
دمت گرم امید خان از 4770 هم زده بود بالاتر 9590 صد در صد توگیم خیلی تاثیر داره

دما پایین نگه داری خوب جواب میده .البته با این کولینگت نباید هم مشکلی پیش بیاد .