PDA

مشاهده نسخه کامل : اشغال پهنای باند توسط برنامه ای نامعلوم

david-ebi
10-01-16, 03:21
سلام.سیستم عامل من ویندوز 8.1 هستش.آنتی ویروسم هم بیت دیفندر توتال سکوریتی 2016 قانونی هستش.مدتی است حدود ساعت 3 بامداد تمام پهنای باند من توسط برنامه ای نامشخص اشغال میشه.روی سیستم من برنامه net speed monitor نصب هستش.که توسط اون متوجه میشم سیستمم هر شب حدود این ساعت با تمام پهنای باند در حال دانلود یا رسیو دیتا هستش.من چطور می تونم بفهمم چه چیزی پهنای باندم رو اشغال میکنه؟ضمن اینکه این اشغال حدود 1 الی 2 ساعتی طول میکشه.با آنتی ویروس کل سیستم را اسکن کردم که ویروسی موجود نبوده.با ccleaner هم رجیستری رو پاکسازی و رفع اشکال کردم.اما باز هم هر شب راس همین ساعت پهنای باندم اشغال میشه.تصویر صفحه نت ورک تسک منیجر رو هم براتون میزارم تا دوستان نظرشون رو بگن.در ضمن هر برنامه مدیریت پهنای باند به غیر از همین برنامه net speed monitor رو که میخواهم روی سیستمم نصب کنم با اینکه آنتی ویروسم رو غیرفعال میکنم یا به عنوان ویروس شناسایی میشن یا موقعیکه نصب میشن و میخواهند اجرا شوند ارورهای عجیب می دهند.

Only the registered members can see the link

این هم یک فیلم 50 ثانیه ای با حجم 2.7 مگابایت از صفحه نتورک تسک منیجر و برنامه هایی که در حال تبادل اطلاعات هستند موقعیکه پهنای باند اشغال است:

دانلود (Only the registered members can see the link 3cbc4a3727e45548c522af6743&cmd=file&target=l1_bmV0d29yay53bXY&download=1)

AMD>INTEL
10-01-16, 04:07
اپدیت ویندوز خاموشه یا روشن ؟ ممکنه داره فایلهای اپدیت ویندوز 10 رو دریافت میکنی ؟
برنامه زیر رو بگیر ببین درست میشه . هم برای 7 و 8 و 10 هست
Destroy Windows Spying 1.6.0 (Only the registered members can see the link)

david-ebi
10-01-16, 12:55
اپدیت ویندوز خاموشه یا روشن ؟ ممکنه داره فایلهای اپدیت ویندوز 10 رو دریافت میکنی ؟
برنامه زیر رو بگیر ببین درست میشه . هم برای 7 و 8 و 10 هست
Destroy Windows Spying 1.6.0 (Only the registered members can see the link)
ممنون .نصبش کردم.باید تا ساعت ۳ بامداد فردا صبر کنم ببینم نتیجه چی میشه.آپدیت ویندوز رو غیر فعال کرده بودم اما نمی دونم چرا احساس می کنم ظاهرا غیر فعال نشده بوده.الان که این برنامه رو نصب کردم با دیدن عکس زیر حالا مطمئن هستم که آپدیت ویندوز غیرفعال شده:

Only the registered members can see the link

چون تا قبل از این رنگ قرمز نبود و زرد بود و اون علامت گارد با ضربدر هم به جای قرمز زرد بود.حالا امشب مشخص خواهد شد.

AMD>INTEL
11-01-16, 20:15
دوست خوبم نتیجه رو اعلام میکنی . اگر کاربر دیگه هم مشکل داشت از نتیجه گیری تاپیک و راه حل بهره ببرد .

- - - Updated - - -

دوست خوبم نتیجه رو اعلام میکنی . اگر کاربر دیگه هم مشکل داشت از نتیجه گیری تاپیک و راه حل بهره ببرد .

marjaneh66
11-01-16, 20:33
سلام بهتره بصورت دستی بعضی از سرویس ها غیر فعال بشه تا خیالتون راحت بشه وارد msconfig بشید سرویس ها ی غیر ضروری رو غیر فعال کنید
با استفاده از فایروال دسترسی برنامه ها و بازی ها ...... رو از اینترنت غیر فعال یا محدود کنید
اگه از پروکسی یا فیلتر شکن استفاده می کنید این احتمال وجود داره که از سیستم شما .... می شه
شاید خود ماکروسافت تو آپدیت های جدید ش قابلیت اشتراک پهنای باند اینترنت کاربران رو مثل ویندوز 10 تو ویندوز 8.1 هم پیاده کرده
برنامه های زیر و هم امتحان کن شاید جواب گرفتی
Ashampoo AntiSpy
HitmanPro
AdwCleaner