PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش شبکه های دیجیتال -Samsung UA40C6260UR

fernaspe
09-01-16, 10:02
با سلام
مشکلی که پیش آمده اینه که شبکه های دیجیتال را اصلا پیدا نمیکنه صدا هم قطع شده و قبلا منو فارسی داشته الان توی زبانهاش منو فارسی حذف شده و تلوزیون را که روشن میکنی پیغام :
Main board has been changed. Please go into service mode and setup below options - type, local set, front color option را میده
ریست فکتوری کردم درست نشد آنتن را هم عوض کردم بازم جواب نداد ممنون منیشم کمک کنید این مشکل را برطرف کنم
امکان اینکه ویروس گرفته باشه هست چون فلش ویروسی هم بهش وصل شده
چه راه حلی پیشنهاد میدید

AMD>INTEL
09-01-16, 10:36
با سلام
مشکلی که پیش آمده اینه که شبکه های دیجیتال را اصلا پیدا نمیکنه صدا هم قطع شده و قبلا منو فارسی داشته الان توی زبانهاش منو فارسی حذف شده و تلوزیون را که روشن میکنی پیغام :
Main board has been changed. Please go into service mode and setup below options - type, local set, front color option را میده
ریست فکتوری کردم درست نشد آنتن را هم عوض کردم بازم جواب نداد ممنون منیشم کمک کنید این مشکل را برطرف کنم
امکان اینکه ویروس گرفته باشه هست چون فلش ویروسی هم بهش وصل شده
چه راه حلی پیشنهاد میدید

باید به نمایندگی زنگ بزنید . باید فلش بشه و با ریموت کنترل سرویس این موارد تصحیح بشه .

fernaspe
09-01-16, 11:13
باید به نمایندگی زنگ بزنید . باید فلش بشه و با ریموت کنترل سرویس این موارد تصحیح بشه .
ممنون از پاسخ شما
یعنی راهی جز نمایندگی نیست فایلش تو اینترنت نیست بروزش کنیم درست بشه؟

AMD>INTEL
09-01-16, 11:18
ممنون از پاسخ شما
یعنی راهی جز نمایندگی نیست فایلش تو اینترنت نیست بروزش کنیم درست بشه؟

نه دوست عزیز . اگر اشتباه کنی باید تلویزیون باز بشه و سخت افزاری فلش بشه .
باز این لینک رو چک کن
Support - LED TV UN40C6300SF | Samsung TVs (Only the registered members can see the link)