PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با پسورد ویندوز ویستا...

X Ray
08-11-06, 19:08
سلام...
من پسورد ویندوز ویستامو به صورت فارسی تایپ کردم,ولی الان نمیشه فارسی تایپ کرد...!:102:
چه کار کنم؟؟؟؟؟:25:

M A H R A D
08-11-06, 22:01
آخه کی میاد پسورد رو فارسی تایپ کنه ؟!!!؟

سپاس

Shahryar
09-11-06, 14:41
عزیز من نمیدونم ویستا Safe Mode داره یا نه ولی احتمال زیاد داره برو به اون بخش ..
باتشکر شهریار

sAsAn.K
09-11-06, 16:41
شهریار ان مگه میشه Safe Mode نداشته باشه؟!؟!؟!؟
X-Ray جان ببین با Alt + Shift فارسی میشه یا نه؟
ضمنا اگه نشد توی اون صفحه ای که پسورد میخواد دوبار Ctrl + Alt + Del بزن اگه رفت تویه یه صفحه ی دیگه اونجا فارسی رو میتونی انتخاب کنی.
اگه نرفت هم که دیگه شرمنده!.

X Ray
09-11-06, 17:22
آخه کی میاد پسورد رو فارسی تایپ کنه ؟!!!؟

سپاس

مهراد جان خودش فارسی بود من هم فارسی تایپ کردم...

X Ray
09-11-06, 17:25
شهریار جان حتمآ داره...تستش می کنم...
ساسان جان با ALt + shift فارسی نمیشه...!!
Alt + Ctrl + Del رو هم تست می کنم...
مرسی
بهنام

Shahryar
09-11-06, 17:28
خوب اگه Safe Mode داشته باشه خیلی میتونی بری و توی ادمین پسورد اون یوزر را پاک کنی...
باتشکر شهریار

X Ray
09-11-06, 22:46
شهریار جون من با Safe Mode رفتم توی ویندوز....ولی نه میشه پسورد رو پاک کرد و نه یه یوزر جدید ساخت...هیچ کار نمیشه کرد...
حالا چه کار کنم؟

M A H R A D
10-11-06, 17:54
این راه حل رو هم امتحان کن :

وقتی صفحه پسور میاد دو بار Ctrl+Alt+Del رو بزن بعدش توی صفحه ای کع اختمالا میاد بنویس Administrator بعدش هم جای پسور ور خالی بذار اوکی کن ببینی میشه یا نه ؟!

sAsAn.K
10-11-06, 22:08
MAHRAD جون این راه رو که منم گفتم :D.

X Ray
11-11-06, 13:20
این راه حل رو هم امتحان کن :

وقتی صفحه پسور میاد دو بار Ctrl+Alt+Del رو بزن بعدش توی صفحه ای کع اختمالا میاد بنویس Administrator بعدش هم جای پسور ور خالی بذار اوکی کن ببینی میشه یا نه ؟!

اینو که ساسان هم گفته بود...
در ضمن صفحه ای هم باز نشد...:25:

Mehdi_Full
11-11-06, 15:57
زیاد به خودت سخت نگیر اگه برنامه مهمی روش نداری دوباره فرمت کن و از اول نصبش کن

X Ray
11-11-06, 19:26
مرسی مهدی جون...نظر خوبی بود...
برنامه که ندارم ولی خیلی طول می کشه...حالشو ندارم...!!!!!!!!

Mehdi_Full
12-11-06, 00:10
بهنام جان ویندوزت رو کاملا نصب کن با تمام درایورهات (گرافیک - صدا - مودم و .....) بعد تنظیماتش رو هم انجام بده و از همه مهمتر آنتی ویروست هم نصب کن (ترجیحا کسپراسکای) بعد تو اینترنت آپدیتش کن
حالا نوبت نرم افزار Acrinise True Image که ورژن 8 اون خیلی عالی هست رو دانلود کن اونوقت میتونی از درایو ویندوزت یه بک آپ در عرض 2-3 دقیقه بگیری و هر وقت هم که ویندوزت مشکل پیدا کرد میتونی اون ویندوزی که قبلا ازش بک آپ گرفتی و سالم بود رو در عرض کمتر از 10 تا 15 دقیقه با تمام درایورها و نرم افزارها برگردونی
خیلی راحت با یه چای خوردن ویندوزت میاد سر جاش
موفق باشی

X Ray
12-11-06, 13:20
مرسی مهدی عزیز...
مطمئنی که این روش جواب میده؟؟؟؟!!!!!!!!
چون یه سری فایل هم توی درایو C می ریزه که اول ویندوز می پرسه تو کدوم ویندوز می خوای بری و... . اینا رو چه کار کنم؟
اگرجواب بده که خیلی عالیه...

Mehdi_Full
12-11-06, 16:22
مرسی مهدی عزیز...
مطمئنی که این روش جواب میده؟؟؟؟!!!!!!!!
چون یه سری فایل هم توی درایو C می ریزه که اول ویندوز می پرسه تو کدوم ویندوز می خوای بری و... . اینا رو چه کار کنم؟
اگرجواب بده که خیلی عالیه...

بله جواب میده ولی هنوز تو دوتا ویندوز امتحان نکردم امکان داره بخاطر اون دو موردی که ازت سوال میکنه میخوای تو کدوم ویندوز بری با این برنامه مشکل پیدا کنه
اما اگه فقط یک ویندوز داری خیالت راحت باشه چون کاملا جواب میده:20:

KING
19-01-07, 22:03
بهنام جون منم مشكل شما رو داشتم هواسم نبود از همون ائلش ويندوز فارسي كردم موقه كه ازم پسورد ميخاست منم فارسي زدم دفعه بعدش فرسي تايپ نميشد
بعد از 10 دقيقه پاكش كردم و بخودم عذاب ندادم
راستي مهراد جون و ساسان عزيز تو ويستا موقه كه پسورد ازت ميخاد دكمه هاي alt ctrl delete كار نمكينه
اين ويندوز از لحاظ امنيت فوق هست Only the registered members can see the link

کاریوتا
09-09-09, 11:48
سلام...
پسرم پسورد ویندوز ویستامو به صورت فارسی تایپ کرد تا پسورد را عوض کند ولی حواسش نبود فارسی تایپ :cry::cry:کرد,ولی الان نمیشه وارد شد وهمش می گوید غلط است
چه کار کنم؟؟؟؟؟:25:چون پایان نامه دانشگاهم را داشتم تایپ می کردم واقعا لازم دارم که بتوانم وارد همان ویندوز شوم

کاریوتا
09-09-09, 11:52
ارسالی توسط X Ray Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
سلام...
پسرم پسورد ویندوز ویستامو به صورت فارسی تایپ کرد تا پسورد را عوض کند ولی حواسش نبود فارسی تایپ :cry::cry:کرد,ولی الان نمیشه وارد شد وهمش می گوید غلط است
چه کار کنم؟؟؟؟؟:25:
چون پایان نامه دانشگاهم را داشتم تایپ می کردم واقعا لازم دارم که بتوانم وارد همان ویندوز شوم