PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در شبکه کردن بازی ها در گیم نت

Karim22k
05-01-16, 10:04
سلام
دوستان من هشت تا سیستم واسه گیم گذاشتم بازیهاشون رو هم نصب کردم همه هم شبکه شدن تو قسمت network هم همه سیستم ها همدیگه رو کامل میشناسن ولی تو بازیها واسه شبکه شدن مشکل دارم بازی کانتر فروزان و ... با هر کدوم سرور میشم سیستمای دیگه نمیتونن وارد بازی بشن یعنی تو بازیها همدیگه رو پیدا نمیکنن ترو خدا راهنمایی کنید درضمن ویندوز تموم سیستم ها سون هستن

Karim22k
05-01-16, 10:56
نمیدونم چرا تو هر انجمنی سوال میپرسم جواب نمیگیرم

karbalad
05-01-16, 11:22
منم این مشکلو داشتم لپ تاپ نمی تونست کامپیوترو پیدا کنه با لپ تاپ سرور ساختیم

Nima061
05-01-16, 11:22
سلام به احتمال زیاد از فایروال هست خاموش کنید

Karim22k
05-01-16, 11:26
سلام به احتمال زیاد از فایروال هست خاموش کنید

خاموش کردم نشد

کم کم خودم دارم به این نتیجه میرسم که ویندوز ها رو بکنم xp

AMD>INTEL
05-01-16, 14:20
شما ابتدا وضعیت شبکه رو بررسی کنید . ببینید همه کامپیوتر ها همدیگر را در شبکه میبیند .پایه و بیس شبکه رو چک کنید .

Karim22k
05-01-16, 17:00
شما ابتدا وضعیت شبکه رو بررسی کنید . ببینید همه کامپیوتر ها همدیگر را در شبکه میبیند .پایه و بیس شبکه رو چک کنید .
بله همه همدیگه رو میشناسن میشه بینشون فایل شیر کرد

AMD>INTEL
05-01-16, 17:06
این موارد با دقت از ابتدا مرور کنید
اموزش شبکه کردن کانتر (Only the registered members can see the link)

ryco
06-01-16, 11:05
سلام؛
اگر از آنتی ویروسی همانند ESET استفاده می کنید آن را غیر فعال کنید!
در تمام دورانی که بازی می کردم، تنها آنتی ویروسی که برایم مشکل ایجاد نمی کرد، Windows Defender بود.
فایروال این نرم افزارها پورت های غیر لازم رو می بندند که دقیقا پورت های مورد استفاده سایر برنامه ها است.

Karim22k
06-01-16, 16:47
سلام؛
اگر از آنتی ویروسی همانند ESET استفاده می کنید آن را غیر فعال کنید!
در تمام دورانی که بازی می کردم، تنها آنتی ویروسی که برایم مشکل ایجاد نمی کرد، Windows Defender بود.
فایروال این نرم افزارها پورت های غیر لازم رو می بندند که دقیقا پورت های مورد استفاده سایر برنامه ها است.
کاملا درسته نود 32 و خیلی دیگه از نرم افزارها حتی فایل های exe بازیها رو پاک میکنن که باعث دردسر تو یه گیم نت میشن

مشکل من هم حل شد نشستم تموم ویندوزهای سیستم ها رو کردم همون xp تمام مشکلاتم حل شد به نظر من هیچ کس واسه گیم نت از ویندوز سون استفاده نکنه هیچ فایده ای نداره من الان سیستم سرورم سون هست بقیه یوزرها همه xp

ممنون از همه

AMD>INTEL
06-01-16, 17:28
شبکه در ویندوز سون فقط نیاز به کمی مهارت در دیسیبل کردن بعضی از موارد هست . توصیه میکنم یک کلاس شبکه شرکت کنید و با جزئیات این موارد آشنایی پیدا کنید و مهارت شبکه خودتون رو بالا ببریذ .