PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در بازی assassin's creed black flag

m.dinarvand
04-01-16, 20:03
سلام من این بازی رو نصب کردم همه فایلا و دیسک ها هم سالم ولی وارد بازی که میشم مرحله اول رو رد میکنم سوار کشتی که میشه دیگه برنامه قفل میکنه close the program میده مشکل از چیه ؟ از یکی پرسیدم گفت تمام نسخه های Microsoft VisualC++ رو نصب کن حل میشه منم دانلود و نصب کردم ولی بازم بسته میشد درضمن آخر نصب بازی یه برنامه نصب همین visualC میاد که کامل نصب نمیشه

/\/\oha/\/\aD. Di/\/ar\/anD

AMD>INTEL
04-01-16, 23:13
تمام نسخه ها رو یکبار دیگه نصب کنید :
دانلود Microsoft Visual C++ Redistributable - تمامی نسخه‌های بسته توزی (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

تمام نسخه ها رو یکبار دیگه نصب کنید :
دانلود Microsoft Visual C++ Redistributable - تمامی نسخه‌های بسته توزی (Only the registered members can see the link)

m.dinarvand
04-01-16, 23:21
مرسی

RAVYY
04-01-16, 23:27
سلام من این بازی رو نصب کردم همه فایلا و دیسک ها هم سالم ولی وارد بازی که میشم مرحله اول رو رد میکنم سوار کشتی که میشه دیگه برنامه قفل میکنه close the program میده مشکل از چیه ؟ از یکی پرسیدم گفت تمام نسخه های Microsoft VisualC++ رو نصب کن حل میشه منم دانلود و نصب کردم ولی بازم بسته میشد درضمن آخر نصب بازی یه برنامه نصب همین visualC میاد که کامل نصب نمیشه

دوست من شما نسخه ی بازیتون چی هست مشکل شما یا از آپدیت هست یا از کرک بازی هست اگه مشکل از VC بود اصلا بازی اجرا نمیشد و همون اول ارور میداد شما آنتی ویروستون موقع بازی خاموش یا روشن .

m.dinarvand
04-01-16, 23:29
خاموشه یه کرک سراغ نداری دانلود کنم ؟

AMD>INTEL
04-01-16, 23:42
کرک-و-آپدیت-های-بازی (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
04-01-16, 23:48
این راه حل رو در یکی از سایت ها خوندم شاید جواب بده .
ابتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید و در فیلد خالی آن بنویسد cmd ، حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسی BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه enter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید

m.dinarvand
05-01-16, 00:05
دمت دوتاتون گرم تست میکنم خبر میدم