PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه‌ای جذاب، جوایزی جذاب‌تر: فرزند رویین‌تن خانواده گیمینگ گیگابایت!

M A H R A D
01-01-16, 16:05
شهرسخت‌افزار بار دیگر با همکاری گیگابایت و آواژنگ مسابقه بزرگی را تدارک دیده است. این مسابقه با نام «فرزند رویین‌تن» مفهوم خاصی را به دنبال دارد.

برای شرکت در مسابقه و آگاهی از چرایی نامگذاری این مسابقه، حتماً مطلب را در سایت اصلی دنبال کنید (Only the registered members can see the link). جوایز زیادی در انتظار شما هستند!

جوایز این مسابقه

یک عدد مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming 3 (فرزند رویین‌تن خانواده گیمینگ گیگابایت!)
یک عدد مادربرد GIGABYTE H170-Gaming 3
و هر هفته چهار عدد فلش‌مموری 16 گیگابایت KINGMAX به رسم یادبود

Only the registered members can see the link

حتی اگر به تمام سوالات مسابقه پاسخ غلط بدهید، باز شانس برنده شدن خواهید داشت! پس فرصت را از دست ندهید:

مسابقه‌ای جذاب، جوایزی جذاب‌تر: فرزند رویین‌تن خانواده گیمینگ گیگابایت! (Only the registered members can see the link)

karbalad
01-01-16, 17:59
سوالات خیلی جزئی یکم کلی تر بکنید

M A H R A D
02-01-16, 12:33
سوالات خیلی جزئی یکم کلی تر بکنید

دوست گرامی سوالات سخت نیستند و با یک جست‌وجوی ساده می‌تونید به پاسخ‌ها برسید.

سپاس

ViViD
02-01-16, 22:35
بسیار عالی و مفید بود پس از مدتها مجبور شدیم مطلبی در زمینه تکنولوژی جدید یاد بگیرم که بهش میگیم توفیق اجباری ایشالله

قهرمان هستم من :دی

dotsis
03-01-16, 14:43
دوست گرامی سوالات سخت نیستند و با یک جست‌وجوی ساده می‌تونید به پاسخ‌ها برسید.

سپاس
سلام. میشه یک منبع برای پاسخ به ما معرفی کنید من چیزی پیدا نکردم.با تشکر

azime paknahad
03-01-16, 16:01
ممنون از لطفتون

ViViD
03-01-16, 18:18
سلام
چقدر جالب پشت سر من بعضی افراد جوابهای من رو کپی کردند البته مسلماً اسمشون رو نمیشود انسان گذاشت اینها بیشتر فرصت طلب و بدنبال لقمه مفت می گردند تا مزدی که بابتش زحمتش کشیده باشند :lol:

AMD>INTEL
03-01-16, 18:49
سلام
چقدر جالب پشت سر من بعضی افراد جوابهای من رو کپی کردند البته مسلماً اسمشون رو نمیشود انسان گذاشت اینها بیشتر فرصت طلب و بدنبال لقمه مفت می گردند تا مزدی که بابتش زحمتش کشیده باشند :lol:

کاربرانی که در قسمت نظرات به کپی کردن جواب‌های تشریحی دیگران اقدام کنند، در هیچ قرعه‌کشی‌ (اعم از جوایز اصلی و هفتگی) شرکت داده نمی‌شوند و شانسی برای برنده شدن نخواهند داشت.

sanjarii
05-01-16, 10:47
مرسیممنونم

ViViD
05-01-16, 22:19
با سلام خدمت اساتید

من همون بار نخست جواب سوالات تستی و تشریحی رو دادم و نتیجه ثبت گردید اما هم اکنون هر دفعه که مراجعه میکنم به سایت با اینکه با یوزر خودم وارد صفحه مسابقه میشوم اما سوالات تستی در حالت بدون جواب هستند که باز میتونم جواب درست رو انتخاب و ثبت کنم

جریان چیه ؟ آیا لازمه هر دفعه وارد صفحه می شوم باز هم به سوالات تستی جواب بدم؟

AMD>INTEL
05-01-16, 23:00
نکته چهارم: با یک بار ثبت کردن جواب‌های تستی، پاسخ‌های شما در سیستم ثبت خواهد شد. بنابراین در بازدیدهای بعدی خود، لازم نیست مجدداً جواب‌های خود را ثبت کنید.

iCe m@n
05-01-16, 23:51
سلام
اگه به هر نحوی برنده بشیم
چه جوری بهمون اعلام میشه؟
من زیاد ایمیلم رو چک نمیکنم
هرچی هم میزنم ویرایش مشخصات توی سایت اصلا مشخصات و اطلاعاتی که میدم ثبت نمیشه

AMD>INTEL
06-01-16, 01:46
سلام

اسامی تو صفحه مسابقه اطلاع رسانی میشه .

M A H R A D
06-01-16, 11:53
سلام

بعد از قرعه‌کشی، اسامی برندگان در قالب یه مطلب در بخش «اداری (Only the registered members can see the link)» سایت اصلی درج میشه.

این موضوع از طریق ایمیلی که موقع ثبت‌نام وارد کردید به اطلاع برندگان می‌رسه. اگه مشکلی با تغییر مشخصات خودتون دارید، در پیام خصوصی مشکل‌تون رو برای من بفرستید.

سپاس

reza_sn
06-01-16, 23:28
بسیار عالی بود

ashlann
09-01-16, 00:59
Best best best Best:O

karbalad
11-01-16, 09:21
اقا من جواب سوالات تشریحی رو همه رو توی یه کامنت گفتم ولی مثل اینکه باید همه رو جدا می گفتم الان تو قرعه کشی شرکت داده میشم یا نه

ViViD
13-01-16, 13:04
من در قسمت اول برندگان نبودم یعنی اینکه احتمالاً برنده نهایی میلیون ها دلار منم :whistle::lol:

M A H R A D
14-01-16, 13:17
اقا من جواب سوالات تشریحی رو همه رو توی یه کامنت گفتم ولی مثل اینکه باید همه رو جدا می گفتم الان تو قرعه کشی شرکت داده میشم یا نه

مشکلی نداره دوست گرامی، توی مسابقه شرکت داده می‌شید.

سپاس

ViViD
28-01-16, 23:56
سلام

فردا روز آخر مسابقات هست؟

چقدر طول میکشه برندگان نهایی اعلام بشوند؟

:give_rose:

M A H R A D
30-01-16, 00:47
سلام

فردا روز آخر مسابقات هست؟

چقدر طول میکشه برندگان نهایی اعلام بشوند؟

:give_rose:

با سلام

مسابقه قرار بود تا 10 ام بهمن ادامه پیدا کنه. با توجه به استقبال خوبی که شده یک هفته مسابقه رو تمدید کردیم:

مسابقه فرزند رویین‌تن خانواده گیمینگ گیگابایت یک هفته تمدید شد (Only the registered members can see the link)

سپاس :1. (23)::11():

ViViD
07-02-16, 12:30
سلام مسابقه به پایان رسید :)

برندگان تا چه تاریخی مشخص خواهند شد؟

M A H R A D
09-02-16, 16:47
سلام مسابقه به پایان رسید :)

برندگان تا چه تاریخی مشخص خواهند شد؟

سلام وحید عزیز

در حال بررسی پاسخ‌ها و جمع‌آوری امتیازات هستیم. نتایج نهایی مسابقه تا پایان بهمن‌ماه اعلام میشه.

سپاس:11():