PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای بازی Call Of Duty Black Ops III

maysamsina
30-12-15, 23:56
سلام دوستان بازی نصب کردم در ویندزو 7 و 64 بیتی . وقتی بازی رو اجرا میکنم این خطا میاد . لطفا راهنمایی فرماید . بازی DZ Repack هستش

Only the registered members can see the link

Mehrdad.A 88
31-12-15, 09:31
کارت گرافیک آپدیت هست ؟
البته این پیام فکر کنم به درایور دیگه ای اشاره میکنه بهتره درایور هاتون رو آپدیت کنید

maysamsina
31-12-15, 11:21
کارت گرافیک آپدیت هست ؟
البته این پیام فکر کنم به درایور دیگه ای اشاره میکنه بهتره درایور هاتون رو آپدیت کنید
گرافیگم giga gtx 970 oc . این پیغام میاد .

How do I update my video card drivers?

Press Windows + R.
Type "DxDiag" and click OK.
After the DirectX Diagnostic Tool loads, select the Display tab.
The video card's name and manufacturer are listed in the Device section. The current driver version is listed in the Driver section.
Visit the driver manufacturer's website to obtain the most up-to-date driver. Contact the driver manufacturer for assistance with updating the driver. If the computer is under warranty, contact the computer manufacture

RAVYY
31-12-15, 11:48
گرافیگم giga gtx 970 oc . این پیغام میاد .

How do I update my video card drivers?

Press Windows + R.
Type "DxDiag" and click OK.
After the DirectX Diagnostic Tool loads, select the Display tab.
The video card's name and manufacturer are listed in the Device section. The current driver version is listed in the Driver section.
Visit the driver manufacturer's website to obtain the most up-to-date driver. Contact the driver manufacturer for assistance with updating the driver. If the computer is under warranty, contact the computer manufacture
دوست من این بازی هنوز کمی دچار مشکل هست و بیشتر سیستمها هنوز باهاش مشکل دارند شما ویندوزی که بازی رو روش نصب کردید چیه؟

AMD>INTEL
31-12-15, 11:50
این نسخه رو نصب کنید
NVIDIA ForceWare 361.43

maysamsina
31-12-15, 11:54
این نسخه رو نصب کنید
NVIDIA ForceWare 361.43

تو سافت گذر هست ولی مخصوص سری 900 تنها نیست . بعدش اگر دانلود کنم روی همین درایور قبلیم کپی کنم یا اول درایور قبیلیمو پاک کنم بعد نصبش کنم ؟ فقط برای 900 روم میخام /. Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) نسخه‌ی 361.43 - سری 400 تا 900 - ویندوز ویستا، 7، 8 و 8.1 - 32 بیتی - 252 مگابایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) نسخه‌ی 361.43 - سری 400 تا 900 - ویندوز ویستا، 7، 8 و 8.1 - 64 بیتی - 321 مگابایت

AMD>INTEL
31-12-15, 12:00
تو سافت گذر هست ولی مخصوص سری 900 تنها نیست . بعدش اگر دانلود کنم روی همین درایور قبلیم کپی کنم یا اول درایور قبیلیمو پاک کنم بعد نصبش کنم ؟ فقط برای 900 روم میخام /. Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) نسخه‌ی 361.43 - سری 400 تا 900 - ویندوز ویستا، 7، 8 و 8.1 - 32 بیتی - 252 مگابایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) نسخه‌ی 361.43 - سری 400 تا 900 - ویندوز ویستا، 7، 8 و 8.1 - 64 بیتی - 321 مگابایت
درایور قبلی رو با ddu انیستال کنید .
Download NVIDIA ForceWare 361.43 Vista/7/8 64-bit | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

RAVYY
31-12-15, 12:06
تو سافت گذر هست ولی مخصوص سری 900 تنها نیست . بعدش اگر دانلود کنم روی همین درایور قبلیم کپی کنم یا اول درایور قبیلیمو پاک کنم بعد نصبش کنم ؟ فقط برای 900 روم میخام /.Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) نسخه‌ی 361.43 - سری 400 تا 900 - ویندوز ویستا، 7، 8 و 8.1 - 32 بیتی - 252 مگابایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) نسخه‌ی 361.43 - سری 400 تا 900 - ویندوز ویستا، 7، 8 و 8.1 - 64 بیتی - 321 مگابایت

دوست عزیز شرمنده من پستها رو جا به جا زدم شما مثل اینکه ویندوزتون رو اعلام کرده بودین من یه توضیح بدم این بازی با ویندوز 7 مشکل داره و اگرهم اجرا بشه با مشکلات زیادی همراه هست خود شرکت سازنده اعلام کرده برای اینکه بازی رو درست اجرا کنید با ویندوز 8.1 و 10 این کار رو انجام بدین و بازی رو روی این ویندوزها نصب کنید البته نسخه کرک شده هم چنان رو ی کامپیوتر با ویندوز 8.1 و 10 هم دچار مشکل هست شما فعلا اون درایور که امید عزیز گفتند نصب کنید اگ جواب نگرفتین به نظرم ویندوز رو ارتقا بدین به 8.1 و درایورها رو آپدیت کنید ولی بازم میگم این بازی هنوز دچار مشکلاتی هست مثل بازی بت من.

maysamsina
31-12-15, 12:26
درایور قبلی رو با ddu انیستال کنید .
Download NVIDIA ForceWare 361.43 Vista/7/8 64-bit | techPowerUp (Only the registered members can see the link)
مگه سافت گذر با این فرق داره ؟

AMD>INTEL
31-12-15, 12:35
مگه سافت گذر با این فرق داره ؟

برای سافت گذر تست نکردم . مقایسه ای هم نمیتونم انجام بدم .

maysamsina
31-12-15, 13:17
برای سافت گذر تست نکردم . مقایسه ای هم نمیتونم انجام بدم .
یه سوال نمیدونم چرا با ایرنتنت ایرانسل میزنم صفحاتشو باز نمیشه همین techpowerup . درکل سایتهای خارجی رو باز نمکنه ولی فارسی زبا رو باز مکینه دلیلش چیه ؟

AMD>INTEL
31-12-15, 13:33
یه سوال نمیدونم چرا با ایرنتنت ایرانسل میزنم صفحاتشو باز نمیشه همین techpowerup . درکل سایتهای خارجی رو باز نمکنه ولی فارسی زبا رو باز مکینه دلیلش چیه ؟

این مستقیم

maysamsina
31-12-15, 13:43
این مستقیم

دانلود نکرد وقتی با هات اسپد زدم دانلود کرد و لی سرعتش افتحضاه . الان شهر سخت افزار ور باز مکینه ولی سایتtechpoweru خیر . :1. (27):

RAVYY
31-12-15, 13:47
دوست من شما از ..... شکن استفاده میکنید بهتر یکبار cache و history مرورگرتن رو پاک کنید اگه نشد و باز مشکل داشتید یکبار تو control panel تنظیمات اینترنتتون رو از نو ریست کنید به احتمال زیاد درست میشه اگه نشد باز یگید تا راهنماییتون کنم .

maysamsina
31-12-15, 14:02
دوست من شما از ..... شکن استفاده میکنید اگه استفاده میکنید یکبار cache و history مرورگرتن رو پاک کنید اگه نشد و باز مشکل داشتید یکبار تو control panel تنظیمات اینترنتتون رو از نو ریست کنید به احتمال زیاد درست میشه اگه نشد باز یگید تا راهنماییتون کنم .
گرامی باز نشد !!!

- - - Updated - - -

این مستقیم
مال سافت گذرم یکیه حخجمش با این . بنرت مشکل پیش میاد ؟

RAVYY
31-12-15, 14:26
گرامی باز نشد !!!- - - Updated - - -مال سافت گذرم یکیه حخجمش با این . بنرت مشکل پیش میاد ؟از سافت گذر هم نصب کنید ایرادی نداره مشکلی پیش نمیاد درمورد سوال اولتون شما اینترنت رو قطع کنید وارد control panel بشید بعد بر روی Internet Options کلیک کنید و بعد از گزینه های سربرگ روی گزینه CONNECTIONS کلیک کنید اونجا کلمه ی ایرانسل نوشته اون رو پاک کنید بعد از سربرگها روی Advanced کلیک کنید و برروی گزینه ی reset internet explore کلیک کنید و تیک delete personal settings رو بزنید و در آخر روی reset کلیک کنید بعد یکبار کامپیوتر رو خاموش کنید و بعد دوباره روشن کنید و به اینترنت وصل بشید ببینید درست شده یا نه.

AMD>INTEL
31-12-15, 14:32
سافت گذر رو بگیرید .

maysamsina
31-12-15, 15:12
متاسفانه ارور اول که آپدیت میخاست برطرف شد ولی باز این ارو ر اومد .

RAVYY
31-12-15, 15:40

دوست من کرک رو ریختید آنتی ویروس رو خاموش کردین تو پستهای قبلی بهتون گفتم روی ویندوز 7 مشکل زیادتر هست اگه شما باز میخواید این بازی رو بازی کنید یا باید منتظر آپدیتها باشید تا رو ویندوز 7 مشکلتون حل شه یا به سفارش خود سازنده بهتر ویندوز 8.1 یا 10 رو نصب کنید ولی بازم میگم این بازی هنوز مشکلاتی داره رو نسخه ی کرک.

- - - Updated - - -

دوست من کرک رو ریختید آنتی ویروس رو خاموش کردین تو پستهای قبلی بهتون گفتم روی ویندوز 7 مشکل زیادتر هست اگه شما باز میخواید این بازی رو بازی کنید یا باید منتظر آپدیتها باشید تا رو ویندوز 7 مشکلتون حل شه یا به سفارش خود سازنده بهتر ویندوز 8.1 یا 10 رو نصب کنید ولی بازم میگم این بازی هنوز مشکلاتی داره رو نسخه ی کرک.

AMD>INTEL
31-12-15, 16:19
کرک بازی رو از اینجا دانلود کنید . تست بزنید
دانلود کرک های بازی Call of Duty Black Ops 3 (Only the registered members can see the link)

Mehrdad.A 88
31-12-15, 17:06
آخرین آپدیت بازی رو نصب کردین دیگه ؟ (آپدیت 3 که شامل کرک هم میشه - الیته پیدا کردن لینکش سخت باشه فک کنم چون لینک ها رو خذف کردن)

maysamsina
31-12-15, 18:22
کرک بازی رو از اینجا دانلود کنید . تست بزنید
دانلود کرک های بازی Call of Duty Black Ops 3 (Only the registered members can see the link)
به کرک مربوط نیست . Hotfix رو نصب کردم و بازی اجرا شد .ولی بازی هنگام اجر گیر داره . حال میخام آپدیتاشو بریزم آیا آپیدت 1و 2 هم باید نصب کنم آیا متیونم اپدیت 3 رو بدون نصب 1و 2 نصب کنم ؟؟؟؟ فقط 3 رو نصب کنم ؟

AMD>INTEL
31-12-15, 18:30
به کرک مربوط نیست . Hotfix رو نصب کردم و بازی اجرا شد .ولی بازی هنگام اجر گیر داره . حال میخام آپدیتاشو بریزم آیا آپیدت 1و 2 هم باید نصب کنم آیا متیونم اپدیت 3 رو بدون نصب 1و 2 نصب کنم ؟؟؟؟ فقط 3 رو نصب کنم ؟

اپدیت ها باید به ترتیب نصب بشن .کرک و هات فیکس با هم هستند .

maysamsina
31-12-15, 19:04
اپدیت ها باید به ترتیب نصب بشن .کرک و هات فیکس با هم هستند .

لینک اپدیتاهارو دارید ؟

Mehrdad.A 88
31-12-15, 21:45
تا جایی که من میدونم آپدیت 3 شامل آپدیت های قبلی هم میشه
میتونی از این سایت (Only the registered members can see the link) دانلود کنی