PDA

مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد نتایج CPU 6600K چیست؟

kazaroonishahrsakhtafzar
30-12-15, 09:51
با توجه به نتایج زیر نشان می دهد که CPU 6600K در بازی ها و دسکتاپ سرعت بیشتری نسبت به دیگر سی پی یو ها (به جز 6700K ) دارد. نظر شما چیست؟

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
21-01-16, 15:31
فکر میکنم یکبار به تاپیک مشابه که همین سوال رو پرسیدید جواب دادم .corei5 6600k گزینه مناسبیه برای اجرای گیم هست .

kazaroonishahrsakhtafzar
21-01-16, 18:49
فکر میکنم یکبار به تاپیک مشابه که همین سوال رو پرسیدید جواب دادم .corei5 6600k گزینه مناسبیه برای اجرای گیم هست .

بله پرسیدم ، پاسخ هم گرفتم قصد خرید با توجه بودجه ام قصد خرید هم همین رو دارم.

------------------------------------------------
اما سئوال من از این تاپیک خرید سی پی یو نبود بلکه در مورد نتایج ها بود ، می خواستم نظر تون در مورد این پنجمارک بیان کنید.

AMD>INTEL
21-01-16, 18:53

اما سئوال من از این تاپیک خرید سی پی یو نبود بلکه در مورد نتایج ها بود ، می خواستم نظر تون در مورد این پنجمارک بیان کنید.

از نظر من معمولی ترین پردازنده corei5 هم تو کار گیمینگ کافیه و برای هیچ گرافیکی گلوگاه ایجاد نمیکنه .

AMD>INTEL
21-01-16, 19:02
این بنچمارک قابل استناد هست
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Core i5 6600K processor review: Desktop Skylake - Performance - dGPU - GeForce GTX 780 Ti Gaming (Only the registered members can see the link html)

RAVYY
22-01-16, 11:12

دوست من این سی پس یو سی پی یو خوبی هست و بازدهی خوبی داره همون طورکه امید عزیز گفتند برای گیمینگ همین سی پی یو کاملا جوابگو هست و بایه گرافیک خوب به راحتی می تونه پاسخگو باشه