PDA

مشاهده نسخه کامل : توان خروجی واقعی پاور

marjaneh66
29-12-15, 19:59
سلام
آقا امید می خواستم ببینم از کجا می شه فهمید یه پاور چقدر توان خروجی داره در حالت پایدار یا اور کلاک ....
به طور مثال این پاور cpu چند وات رو ساپورت می کنه یا گرافیک چند وات رو بخوبی برق رسانی می کنه اگه میشه راهنمایی کنید در مورد مشخصات درج شده روی پاور و یه توضیح مختصر بدید تا دفعه بعد بتونم حدودی تخمین بزنم

لینک پاور Green GP850B-OC Power (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
29-12-15, 20:10
سلام
آقا امید می خواستم ببینم از کجا می شه فهمید یه پاور چقدر توان خروجی داره در حالت پایدار یا اور کلاک ....
به طور مثال این پاور cpu چند وات رو ساپورت می کنه یا گرافیک چند وات رو بخوبی برق رسانی می کنه اگه میشه راهنمایی کنید در مورد مشخصات درج شده روی پاور و یه توضیح مختصر بدید تا دفعه بعد بتونم حدودی تخمین بزنم

لینک پاور Green GP850B-OC Power (Only the registered members can see the link)

بهترین راه استفاده از برنامه محاسبه های پاور هست . هر قطعه یک مصرف مشخصی دارد . موقع اورکلاک حدود 10 تا 15 درصد مصرفش بالاتر میره .

number 1
28-03-16, 01:11
سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران
سوالی داشتم بنده یک پاور دارم که متاسفانه قبلا بده دلیل عدم آشنایی با اطلاعات عمومی سخت افزار برچسب های رو پاور رو کلا جدا کردم و الان هیچ اصلاعاتی از توان پاورم ندارم که چند وات هست تواناییش . آیا دوستان راه حل رو سراغ دارن که بشه فهمید توان پاور چقدر هست ؟ سوال دوم هم اینکه چجوری میشه فهمید که چقدر از ظرفیتش فعلا داره استفاده میشه و چقدردیگری هم میشه ازش برق گرفت؟
ممنون از راهنمایتان.

AMD>INTEL
28-03-16, 01:23
سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران
سوالی داشتم بنده یک پاور دارم که متاسفانه قبلا بده دلیل عدم آشنایی با اطلاعات عمومی سخت افزار برچسب های رو پاور رو کلا جدا کردم و الان هیچ اصلاعاتی از توان پاورم ندارم که چند وات هست تواناییش . آیا دوستان راه حل رو سراغ دارن که بشه فهمید توان پاور چقدر هست ؟ سوال دوم هم اینکه چجوری میشه فهمید که چقدر از ظرفیتش فعلا داره استفاده میشه و چقدردیگری هم میشه ازش برق گرفت؟
ممنون از راهنمایتان.
باید پاور رو باز کنید عکس واضح از داخلش قرار بدید . توان تقریبیش رو بهتون میگم . خودتون نمیتونید متوجه بشید .

number 1
28-03-16, 12:03
ممنون . اینهم عکسهای داخل پاور
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
28-03-16, 12:24
پاور 200 وات هست . به دلیل زیر فشار بودن هم رنگ برد تغییر کرده .
خازنهای 330UF-200V ورودی - ایسی تغدیه و تعداد خازنهای خروجی به خوبی نشون میده این پاور زیر 200 وات هست و به شدت بی کیفیت هست /

number 1
28-03-16, 12:42
باز هم ممنون از راهنمایی ارزشمندتان . خوب پیشنهادتان برای تعویض این پاور چه مارکی با چه توانی هست؟
عکس مشخصات سیستمم رو تو عکس گذاشتم . چون از این سیستم برای کارهای عمومی استفاده میکنم و کار اصلیم با لپ تاپ هست .
در سیستم 2 تا فن 8 سانتی هم به پاور متصل هستند. 4.5 ساله هست سیستم بسته شده.
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
28-03-16, 13:04
باز هم ممنون از راهنمایی ارزشمندتان . خوب پیشنهادتان برای تعویض این پاور چه مارکی با چه توانی هست؟
عکس مشخصات سیستمم رو تو عکس گذاشتم . چون از این سیستم برای کارهای عمومی استفاده میکنم و کار اصلیم با لپ تاپ هست .
در سیستم 2 تا فن 8 سانتی هم به پاور متصل هستند. 4.5 ساله هست سیستم بسته شده.
Only the registered members can see the linkتوان-خروجی-واقعی-پاور-photo_2016-03-28_13-07-43-jpg

پیشنهادم تهیه مدل 450 واتی کولر مستر تاندر میباشد .
Cooler Master Thunder 450W
------
با توجه به وضعیت پاور فعلی هر چه سریعتر اقدام به خرید پاور کنید بهتر هست . چون به شدت در اثر فشار بردش رنگش عوض شده . این پاورها هم پروتکشن ندارند . ممکنه کل قطعات را با مشکل مواجه کنند .

number 1
28-03-16, 17:17
سلام و تشکر از پاسخ های دقیقتون .
شرمنده یه سوالی داشتم اینکه بر چه اساسی توان پاور رو انتخاب میکنند؟ من چون دیدم اکثرا فروشنده ها خودشون هم دقیق نمیدونن و تقریبا شانسی یه پاور رو انتخاب میکنند . الان شما فرمودید 450 وات ببندم رو این سیستم در حالی که این سیستم داره با 200 تا هم کار میکنه شاید حداکثر توان سیستم نباشه . خوب قصدم از مطرح کردن سوال یادگیری مختصر هست. با این اوصاف 450 تا زیاد نیست واسه این سیستم؟
ممنون از حوصله و راهنمایهایتان

AMD>INTEL
28-03-16, 17:24
سلام و تشکر از پاسخ های دقیقتون .
شرمنده یه سوالی داشتم اینکه بر چه اساسی توان پاور رو انتخاب میکنند؟ من چون دیدم اکثرا فروشنده ها خودشون هم دقیق نمیدونن و تقریبا شانسی یه پاور رو انتخاب میکنند . الان شما فرمودید 450 وات ببندم رو این سیستم در حالی که این سیستم داره با 200 تا هم کار میکنه شاید حداکثر توان سیستم نباشه . خوب قصدم از مطرح کردن سوال یادگیری مختصر هست. با این اوصاف 450 تا زیاد نیست واسه این سیستم؟
ممنون از حوصله و راهنمایهایتان

450W یک پاور نرمال برای مصارف امروزی هست . پاور یک مقدار بالاتر باشه ضرر نمیکنید . فشار کمتری به پاور میاد و باعث طول عمر خودش و قطعات میشه . نکته بعدی اگر بخواهید ارتقای مختصری بدید یا قطعه ای اضافه کنید دیگه لازم نیست برای پاور دوباره هزینه کنید .
این پاور اگر فشار روش نبود به این رنگ در نمیومد . این یعنی حرارت داخلش به میزان بالایی رسیده
پاورهای رنج 400 وات به بالا عموما دارای پروتکشن های حفاظتی هستند .

peyman241
18-03-19, 22:02
سلام وقتتون بخیر، منم دقیقا یه پاور دارم که برچسب اطلاعاتشو کندم و الان میخوام اطلاعاتشو بدونم ، ولی نمیدونم چطوری بدست بیارم اطلاعات رو ، ممنون میشم راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

سلام وقتتون بخیر، منم دقیقا یه پاور دارم که برچسب اطلاعاتشو کندم و الان میخوام اطلاعاتشو بدونم ، ولی نمیدونم چطوری بدست بیارم اطلاعات رو ، ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
18-03-19, 23:08

- - - Updated - - -

سلام
اپدیت تاپیک قدیمی = بن و اخظار
تاپیک قفل میشه . در صورت تکرار بن میشوید
سوال خود را در تاپیک جدید ارسال کنید
هیچ راهی وجود نداره . فقط شاید بشه از داخل پاور محدوده واتاژ را حدس زد