PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید اسپیکر ؟ کدام مارک و برند ؟

-farzin-
27-12-15, 12:40
با سلام ....

لطفا یک اسپیکر ترجیحا 4.1 کاناله و تا سقف قیمت 300 تومان معرفی کنید ! ولی ارزان تر باشه ، بهتره !

از برند های معروف ، تجربه ی استفاده از Creative رو دارم که از صداش راضی بودم ، اما از کیفیت ساخت و دوامش نه !

واسه همین نمیدونم Creative هم در حال حاظر گزینه خوبی هستش یا نه !؟

متاسفانه فضای خانه طوری هست که اجازه ی ولوم دادن و استفاده از صدای بلند رو ندارم ! از طرفی هم کیفیت صدا و همین طور طول عمر حداقل 5 ساله دستگاه برام مهمه !

با توجه به اینکه شفافیت و تفکیک پذیری صدا برام مهم تره ، و خیلی هم صدا رو بلند نمیکنم ، فکر میکنید 4.1 کاناله بهتره یا 2.1 کاناله !؟

فکر میکنید کدام یکی از مدل های زیر کارم رو راه میندازه ؟!

Logitech Z-506

Creative Inspire M4500‎

LOGITECH Z313

LOGITECH Z323

با توجه به قیمت و 4.1 کاناله بودن ، نظرم روی Creative Inspire M4500 هستش ! ولی چون قبلا تجربه ی استفاده از کرتیو رو داشتم و بعد دو سال یکی از بلندگوهاش سوخت ! میترسم باز هم همین اتفاق بیافته !

کیفیت ساخت Creative چطوره ؟!

بین LOGITECH Z313 و LOGITECH Z323 کدام بهتره ؟

اگه بین Creative Inspire M4500 و LOGITECH Z313 و LOGITECH Z323 بخوایید انتخاب کنید ، کدام رو پیشنهاد میکنید ؟

در کل ممنون میشم چند مدل اسپیکر خوب معرفی کنید !؟

AMD>INTEL
27-12-15, 13:46
Logitech Z506 5.1
بهت پیشنهاد میدم . کیفیت مناسب و صدای شفافی داره . کریتیو هم خوبه .

-farzin-
27-12-15, 14:12
Logitech Z506 5.1
بهت پیشنهاد میدم . کیفیت مناسب و صدای شفافی داره . کریتیو هم خوبه .

با توجه به اینکه خیلی نمیتونم با صدای بلند استفاده کنم ، فکر میکنید انتخاب هوشمندانه ای هستش ؟

و اینکه در صدا های کم نیز ، کیفیت و وضوح صداش مشخص میشه !؟ چون بعضی از اسپیکر ها در صدا های کم ، بیشتر صدای باس شنیده میشه و برای شنیدن صدای خواننده و خود موزیک مجبورید صدا رو بلند تر کنید ! این مدل اینگونه نیست !؟

با تشکر

AMD>INTEL
27-12-15, 14:14
با توجه به اینکه خیلی نمیتونم با صدای بلند استفاده کنم ، فکر میکنید انتخاب هوشمندانه ای هستش ؟

و اینکه در صدا های کم نیز ، کیفیت و وضوح صداش مشخص میشه !؟ چون بعضی از اسپیکر ها در صدا های کم ، بیشتر صدای باس شنیده میشه و برای شنیدن صدای خواننده و خود موزیک مجبورید صدا رو بلند تر کنید ! این مدل اینگونه نیست !؟

با تشکر

این مورد معمولا در اسپیکرهای متفرقه ایجاد میشه و صدای هوم و هیس بهش میگن . تو لاجیتک و کریتیو مخصوصا تو این سری این حالت را تا به حال تجربه نکردم

-farzin-
27-12-15, 17:01
ممنون از توجه شما ...

با مادر برد GIGABYTE Ultra Durable Series GA-Z97X-SLI میشه از تمام قدرت
Logitech Z506 5.1 استفاده کرد !؟

و همچنین اگر بین Creative Inspire M4500 و LOGITECH Z313 و LOGITECH Z323 بخواین انتخاب کنید ، پیشنهاد شما کدام یک هستش !؟ کرتیو که 4 کاناله هست یا مدل های لاجیتک که 2 کاناله هست ؟

AMD>INTEL
27-12-15, 17:11
بله کاملا میتونه از قدرت این اسپیکر استفاده کنه .
LOGITECH Z323
به نظرم گزینه خوبیه .

-farzin-
27-12-15, 18:06
دیجی از
Logitech Z506 5.1 (Only the registered members can see the link)خیلی بد گفته ! نظر شما در این مورد چیه !؟ تقریبا از خریدش پشیمون شدم !

AMD>INTEL
27-12-15, 18:11
بنا به بررسی های سایت های خارجی این اسپیکر RATE خوبی دارد .
Logitech Z506 review | Expert Reviews (Only the registered members can see the link)