PDA

مشاهده نسخه کامل : طوماری از سوالات راجع به نسخه ویندوز 7

DOOM999
26-12-15, 23:45
با سلام و عرض پوزش و شرمندگی خجالتزدگی از دوستان برای این همه سوال
قبلا یه سیستم با وین 7داشتم سیستم جدید گرفتم با ویندوز 8.1 انقدر ارور داد و از بازی بیرون پرید مجبور شدم بیام دوباره بیام رو وین 7 . ورژن التیمیتو ریختم کرکشم کردم.بدبختیام شروع شد اینترنتو پسورد گذاری کرد واسه نصب فایرفوکس پسورد میخاد بعضی برنامه ها رو اصلا نصب نمیکنه .سوالم اینه که چون قبلا ویندوزhome premium داشتم اینقدر اذیت نمیکرد .الان ویندوزhome premium7 بریزم چه محدودیتهایی برای گیم میاره برام.
سوال2 ویندوزhome premium 7 x64 تا چند گیگ رم ساپورت میکنه(محدودیت رمش تا چند گیگ) ..
سوم تفاوت سرعت گیم درویندوز 7و 8 چقدر است
سوال چهارم اینکه آخرین آپدیت وین 7 آیا برای نصب بازیها الزامیست یاخیر.و آخرین سوال بهترین برنامه کرک ویندوز 7 چیست

AMD>INTEL
26-12-15, 23:56
نسخه مورد نظرت تا 16 گیگ رو پشتیبانی میکنه . ولی نظر من روی نسخه پرفشنال هست .
ویندوز اپدیت شده بگیری مشکلات کمتری خواهی داشت .
یکسری اپدیت ها و پیش نیاز برای اجرای گیم ها هست . که اونها رو باید کامل نصب کنی .

DOOM999
27-12-15, 00:04
نسخه مورد نظرت تا 16 گیگ رو پشتیبانی میکنه . ولی نظر من روی نسخه پرفشنال هست .
ویندوز اپدیت شده بگیری مشکلات کمتری خواهی داشت .
یکسری اپدیت ها و پیش نیاز برای اجرای گیم ها هست . که اونها رو باید کامل نصب کنی .

رمم 32 گیگ امید خان کدوم ورژنش 32 گیگ رم رو ساپورت میکنه .الان 8.1 و 10 چندتا ورژن دارن نظرت راجع بهشون چیه واسه گیم و نصب .

AMD>INTEL
27-12-15, 00:44
پرفشنال تا 192 گیگ پشتیبانی میکنه.8.1 pro 64 بیتی هم خوبه

DOOM999
27-12-15, 09:53
پرفشنال تا 192 گیگ پشتیبانی میکنه.8.1 pro 64 بیتی هم خوبه

ممنون از کمکت.پرفشنال64 میگیرم چون BitLocker و BitLocker To Go لامصبو نداره .فقط امید خان آپدیت بودنش واسه گیم لازمه یا خیر .چون سرعت نتم پایین مجبورم از مغازه بخرم .آپدیتشم نمینویسند

AMD>INTEL
27-12-15, 13:35
ممنون از کمکت.پرفشنال64 میگیرم چون BitLocker و BitLocker To Go لامصبو نداره .فقط امید خان آپدیت بودنش واسه گیم لازمه یا خیر .چون سرعت نتم پایین مجبورم از مغازه بخرم .آپدیتشم نمینویسند

یک پک اپدیت افلاین رو در انجمن گذاشتم اون رو دانلود کن و نصب کن . ویندوزها روی dvd عموما اپدیت نیست . البته گردو و پرند باز اپدیت تر از بقیه هستند .