PDA

مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد گوشی نوت 4 سامسونگ

Ghost leader
24-12-15, 20:58
سلام دوستان عزیز
بنده دو روزه گوشی نوت 4 مدل C رو خریداری کردم
خدا رو شکر از همه چیزش راضیم
1-گوشی رو خاموش کردم و با سه کلید هوم +ولوم پایین و پاور گزینه Knox رو چک کردم نوشته 0 ، مدل اصلیه الان ؟(شماره سریال گوشی با کارتن یکیه و در ضمن پشت گوشی نوشته ویتنام)
2-بعد اینکه این گوشی رو من اتوماتیک آپدیتشو خاموش کردم ، اگه با خودش آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟(اندرویدش 5.1.1)
3-یه مشکل اساسی دارم و اون اینه که هنگام بازی ها ، چراغ های بک لایت گوشی روشن میمونه و خاموش نمیشه چکار کنم ؟ (همون چراغ های کلید برگشت و منو رو میگم)
4-شارژ اولیه رو 7 ساعت گذاشتم ، ازین به بعد چطوری شارژ کنم که عمر باتریش کم نشه ؟
5-گوشیمو روت کنم ، بعدا میتونم آپدیت کنم بدون مشکل ؟
6-اندروید 6 برا این گوشی اومده یا میاد ؟

هزاران فرشته بر آن دستی بوسه زنند ، که گره از کار مومنی بگشاید
تشکر ویژه از شما هموطنان عزیز
یا علی

VAhid_El
25-12-15, 15:22
سلام.
جواباتون رو به ترتیب میدم:
1- اون مورد که نوشته صفر یعنی گوشی شما تا حالا فلش نشده به صورت دستی و فقط یک بار توسط کارخونه سازنده براش رام اصلی ریخته شده و اینکه 0x0 یعنی تا حالا تو بستر Knox تغییری ایجاد نشده البته این مورد یکم نیاز به توضیحات تخصصی داره ولی اگه شما بخواید بدونید که گوشیتون تا حالا فلش خورده یا نه باید توضیحاتش به شکل زیر باشند:

ODIN MODE
PRODUCT NAME: SM-N910C
CURRENT BINARY: Samsung Official
SYSTEM STATUS: Official
REACTIVATION LOCK(KK): OFF
Secure Download: Enabled
KNOX WARRANTY VOID: 0
AP SWAEV: 1

2- نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

3- کترل نور این کلید ها همراه با نور زمینه نمایشگره. یعنی وقتی نمایشگر شما در طول بازی روشن بشه خود گوشی به صورت خودار این کلید ها رو هم روشن نگه میداره. به صورت جداگانه نمیتونید این کلید ها رو خاموش کنید وسط بازی و بعد که وارد گوشی شدید خودکار روشن بشند مگر اینکه برنامه ای باشه که بتونه این کارو بکنه که من به شخصه ندیدم. اما اگر خیلی اذیتتون میکنه میتونید برید تو تنظیمات و همیشه نور زمینه این کلید ها رو خاموش کنید. برای این کار به مسیر زیر برید :
Settings> Screen And Wallpapers>Touch Keys Light Duaration
بعد گزینه ی Allways Off رو بزنید.

4- هیچ متد خاصی تا حالا برای عمر بهتر باتری به صورت قطعی تأیید نشده ولی شما هر وقت شارژتون خیلی کم شد در حدود زیر 10 درصد شارژ کنید بهتره. حالا اگه مجبور شدید میتونید تو حالتهای دیگه هم گوشیتون رو شارژ کنید ولی اینطوری که گفتم تجربه ثابت کرده بهتره.

5- نه. اگه روت کنید توسط خود گوشی نمیتونید آپیدت کنید. اگر کاربری خاصی ندارید پیشنهادم بهتون اینه که روت نکنید. اما اگر خیلی دنبال این کار هستید حتما از روشهای معتبر وبسایت XDA-Developers استفاده کنید و بعد اگه نیاز به آپدیت پیدا کردید باید فریمور اورجینال گوشیتون رو دانلود کنید و با نرم افزار Odin Downloader رو گوشیتون برید و اون هم فریمو مناسب ایران باید باشه تا بتونید آپدیت ها رو بدون دردسر توسط گوشی خودتون دریافت کنید. بازم میگم اگه خیلی کابری خاصی از روت کردن ندارید سراغش نرید بهتره.

6- برای گوشی شما حتماً اندروید 6 میاد و زمانش هم تا 3 ماه آینده خواهد بود و فعلاً هیچ نسخه رمسی از اندروید 6 نیومده براتون.

در صورتی که سوالات بیشتری در مورد گوشیتون و یا فریمو و آپدیتشون داشتید میتونید به سایت مراجعه کنید و تو قسمت نظرات سوالات خودتون رو مطرح کنید (آدرس در قسمت زیر):
لیست بروزرسانی اندروید 6.0 (Marshmallow)؛ چه زمانی گوشی من آپدیت خواهد شد؟ (بروزرسانی ۱۸ آذر ماه) (Only the registered members can see the link)

شاد وپیروز و سربلند باشید.:11()::1. (23):