PDA

مشاهده نسخه کامل : ضعیف بودن سیستم در موقع بالا آمدن

hamed_eminem
24-12-15, 09:50
با سلام

سیستم بنده قدیمی است و بعد از اینکه پاور سیستم خراب شد آن را تعویض کردم
متاسفانه تعمیرکار پاوری برای بنده نصب کرد که نه برچسبی داره و نه نام و نشانی . در کل پاور اصلا خوب نیست.
بعد از چندین ماه کار کردن سیستم بنده دیگه بعضی موقع روشن نمیشد و چند بار باید خاموش روشن میکردیم
بعضی موقع بالا میومد اما این بالا آمدن 10 دقیقه طول میکشید
بنده 2 تا هارد روی سیستم نصب دارم بعضی موقع سیستم بالا میاد هارد ویندوز را فقط میخونه و هاردی که اطلاعات درون آن هست را بالا نمیاره

به نظر شما مشکل از کجاست؟
هارد سیستم بدرد نمیخوره و توانایی آن پایین است که همچین مشکلاتی پیش میاید یا اینکه مشکل از جای دیگری است؟

با تشکر

AMD>INTEL
24-12-15, 13:43
با سلام

سیستم بنده قدیمی است و بعد از اینکه پاور سیستم خراب شد آن را تعویض کردم
متاسفانه تعمیرکار پاوری برای بنده نصب کرد که نه برچسبی داره و نه نام و نشانی . در کل پاور اصلا خوب نیست.
بعد از چندین ماه کار کردن سیستم بنده دیگه بعضی موقع روشن نمیشد و چند بار باید خاموش روشن میکردیم
بعضی موقع بالا میومد اما این بالا آمدن 10 دقیقه طول میکشید
بنده 2 تا هارد روی سیستم نصب دارم بعضی موقع سیستم بالا میاد هارد ویندوز را فقط میخونه و هاردی که اطلاعات درون آن هست را بالا نمیاره

به نظر شما مشکل از کجاست؟
هارد سیستم بدرد نمیخوره و توانایی آن پایین است که همچین مشکلاتی پیش میاید یا اینکه مشکل از جای دیگری است؟

با تشکر

پاور مشکل دار و غیر استاندارد اولین قطعه ای رو که درگیر میکنه و خراب هارد سیستم هست . معمولا پاورهای غیر استاندارد ولتاژ 3.3 مربوط به هاردهای ساتا رو سوکت برق ساتا ندارند و هارد رو مشکل دار میکنند .

hamed_eminem
24-12-15, 22:58
تشکر فراوان
خوب بنده برای سیستم باید یه پاور بگیرم تا قطعات را خراب نکند
از آنجایی که سیستم بنده قدیمی است و میخواهم یه سیستم جدید بعد از 6 ماه بگیرم فعلا میخواهم یه پاور معمولی که به قول معروف کار راه انداز باشد را بگیرم که هزینه اضافه نکنم.
مشخصات سیستم بنده :

cpu

: Itel Pentium E2180

motherboard

: Gigabyte 945PL-S3P

memory

: 2GB DDR2

graphic

: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS

[RIGHT]اسکرین شات های CPU-Z

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 394821215272097439.jpg)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 305173574427715240.jpg)

چه پاوری برای سیستم بنده مناسب است و شما پیشنهاد میکنید؟

AMD>INTEL
24-12-15, 23:03
تشکر فراوان
خوب بنده برای سیستم باید یه پاور بگیرم تا قطعات را خراب نکند
از آنجایی که سیستم بنده قدیمی است و میخواهم یه سیستم جدید بعد از 6 ماه بگیرم فعلا میخواهم یه پاور معمولی که به قول معروف کار راه انداز باشد را بگیرم که هزینه اضافه نکنم.
مشخصات سیستم بنده :

cpu

: Itel Pentium E2180

motherboard

: Gigabyte 945PL-S3P

memory

: 2GB DDR2

graphic

: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS

[RIGHT]اسکرین شات های CPU-Z

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 394821215272097439.jpg)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 305173574427715240.jpg)

چه پاوری برای سیستم بنده مناسب است و شما پیشنهاد میکنید؟
cooler master elite 460w
با گارانتی آواژنگ
یا گرین 450w-uk

hamed_eminem
26-12-15, 15:23
پاور cooler master elite 460w را تو بازار نتوستم پیدا کنم
پاور گرین 450w-uk همین پاوره ؟

یه چند تا دیگه پاور تو اینترنت سرچ کردم که خواهش میکنم یه نگاهی بهشون بندازین و ببینین کدوم بهتره .
اما اگر همون گرین را بهترین انتخاب میدونید بنده همون را خریداری کنم.

پاور سیلوراستون 500 وات ST50F-ES

RS-450-ACAB-M3 - Cooler Master Thunder 450W PSU
Corsair VS450 Power Supply

Cooler Master Elite V2 550W PSU

سپاس فراوان بابت وقتی که برای سوالات بنده گذاشتید.

AMD>INTEL
26-12-15, 16:05
لینک های فروش رو هر چه سریعتر حذف کنید .
کولر مستر تاندر 450 وات بگیرید