PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای گیم

m.dinarvand
21-12-15, 23:34
سلام من چند تا برنامه و بازی نصب کردم همه وسط نصب اررور میدن وقتی هم نصب بشن موقع اجرا این اررور رو میدنOnly the registered members can see the link

/\/\oha/\/\aD. Di/\/ar\/anD

AMD>INTEL
21-12-15, 23:58
نسخه ویندوزتون ؟
directx رو نصب کنید .

m.dinarvand
22-12-15, 00:01
7 ultimate

نسخه ویندوزتون ؟
directx رو نصب کنید .
نصب کردم ولی بازم درست نشد

AMD>INTEL
22-12-15, 00:11
یکسری نرم افزارهای کمکی برای اجرای گیم هست به vb و vc اونها رو باید نصب کنی .
vcredist_x86.exe"

AMD>INTEL
22-12-15, 00:20
لینک دانلود
RuntimePack 15.12.20 Full مجموعه کامل dll و ocx مورد نیاز ویندوز (Only the registered members can see the link)
البته framework 4.5 هم دانلود و نصب کنید .

m.dinarvand
22-12-15, 11:22
لینک دانلود
RuntimePack 15.12.20 Full مجموعه کامل dll و ocx مورد نیاز ویندوز (Only the registered members can see the link)
البته framework 4.5 هم دانلود و نصب کنید .
میخام ویندوز رو عوض کنم کدوم ورژن از ویندو7 بهتره واس گیم ؟؟

RAVYY
22-12-15, 12:01

اگه میخواید بازیهای به روز و جدید رو نصب کنید و اجرا کنید حتما ویندوز Windows 7 Ultimate 64 .

AMD>INTEL
22-12-15, 12:02

سون 64 بیت پرفشنال یا ultimate

m.dinarvand
22-12-15, 12:05
دمت جیز

m.dinarvand
22-12-15, 12:43
داش ویندوز رو عوض کردم موقع اجرا بازی این اررور رو میده 14252

AMD>INTEL
22-12-15, 12:49
داش ویندوز رو عوض کردم موقع اجرا بازی این اررور رو میده 14252

این رو باید امیر جان همکار بخش گیم کمکتون کنه . ولی فایلهایی که دادم باید نصب بشه .

m.dinarvand
22-12-15, 13:57
این بازی قبل اینکه ویندوز جدید رو نصب کنم رو سیستم بوده الان ک عوض کردم نمیاد بالا تو درایو ویندوز هم نبوده

AMD>INTEL
22-12-15, 14:02
این بازی قبل اینکه ویندوز جدید رو نصب کنم رو سیستم بوده الان ک عوض کردم نمیاد بالا تو درایو ویندوز هم نبوده

عزیز دل بعضی از بازیهای باید دوباره نصب بشند و توی رجیستری ثبت بشند تا بتونند روی ویندوز اجرا بشند . بازی رو مجدد نصب کنید .

m.dinarvand
22-12-15, 14:03
باشه مرسی این عزیز دل گفتنت از فوش بدتر بود خخخخخ دمت گرم

RAVYY
22-12-15, 14:12

دوست عزیز شما وقتی ویندوز عوض میکنید یعنی سیستم عامل کامپیوترتون رو از نو و از صفر بار گذاری میکنید و هر نرم افزاری که روی سیستم عامل قبلی نصب بوده کدهای رجیستریش دیگه داخل ویندوز جدید وجود نداره یعنی اینکه نرم افزارها باید دوباره نصب بشن تا کد رجیستریشون تو قسمت رجیستری ویندوز جدید اجرا بشه تا نرم افزار بتونه از طریق سیستم عامل بالا بیاد و قابل خوندن بشه.

m.dinarvand
22-12-15, 14:33
مرسی داداش جریان بازی نصبی رو میدونم ولی چون این بازی رو کپی کرده بودم باید directx نصب میکردم حواسم نبود

RAVYY
22-12-15, 14:52
مرسی داداش جریان بازی نصبی رو میدونم ولی چون این بازی رو کپی کرده بودم باید directx نصب میکردم حواسم نبود

دوست من شما وقتی ویندوز عوض میکنید برای اینکه به این مشکلات تو بازی بر نخورید یه چنتا نرم افزار که برای اجرای بازی هست رو حتما باید نصب کنید و به اضافه کرک کردن درست بازی و خاموش کردن انتی ویروس در زمان بازی چون اگه این موارد رو دقت نداشته باشید همیشه در اجرای بازیها به مشکل بر می خورید

amigames
23-12-15, 08:38
راهنمایی های AMD>INTEL عزیز و RAVYY عزیز رو اگه دنبال کرده باشید باید مشکل حل شده باشه. اگه هنوز مشکل حل نشده لطفا همونطور که AMD>INTEL عزیز تاکید کردن مطمئن بشید فایل هایی که در صفحه قبل مطرح شدند هم روی ویندوز جدید نصب کردید. (نصب directx مناسب و امثال اون هم روی ویندوز جدید مسلما امری طبیعی هست)