PDA

مشاهده نسخه کامل : {درخواست}میکس و صدا گذاری با نرم افزار

javaheri69
16-12-15, 10:49
با سلام و خسته نباشید .سایت بسیار خوبی دارید..اگه امکانش هست اموزش میکس و صدا گذاری با نرم افزار Vmixیا نرم افزار قدرتمند دیگه بزارید..ممنون میشم اساتید جواب بدن..بسیاری از دوستان هم با نظر من فکر کنم موافق باشند..

Moein
16-12-15, 11:35
با سلام

اسم تاپیک ویرایش شد.javaheri69

برای نرم افزار قوی صدا گذاری میکس و منتاژ می تونید از نرم افزار Virtual Dj Studio استفاده کنید انقدر کار کردن با اون راحت هست که نیازی به اموزش هم نداره و شما یک میکسر حرفه ای را دارید البته برای استفاده تخصصی از این نرم افزار می بایستی در این زمینه کمی تحقیق کنید

لینک دانلود برنامه (Only the registered members can see the link)

موفق باشید

javaheri69
16-12-15, 14:57
دوست عزیز منظور من ساخت کلیپ بود..میکس کردن کلیپ و عکس گذاری و ......ممنون میشم یک نرم افزار قدرتمند معرفی کنید

programmer1373
16-12-15, 15:29
سلام
شما میتونید از نرم افزار های حرفهای مثل افتر افکت یا adobe primire استفاده کنید
و اگر میخواید محیط ساده و قابل فهم باشه از ulead یا corel video studio استفاده کنید
کار کردن با نرم افزار های فوق بسیار راحت هستش.
:1. (23):

Moein
17-12-15, 10:22
نرم افزار ذکر شده قابلیت ادیت ویدیو و صدا گذاری رو داره و می تونید به صورت مقدماتی از اون استفاده کنید اما همون طوری که دوستمون هم گفتن نرم افزار های حرفه ای در این زمینه زیاد هست

اما در صورتی که بر روی موبایل می خواهید استفاده کنید می تونید از Lexis Audio Editor برای صدا و Video Editor برای ویدیو در گوشی های اندروید و IOS استفاده کنید لطفا نرم افزار ها رو از اپل استور یا گوگل پلی فقط دانلود کنید.

موفق باشید

SajjadKhati
17-12-15, 10:53
آموزش نرم افزار cyberlink power director تو انجمن هست
ولی نظر من هم با نظر آقای programmer1373 یکی هه . اگه میخاین حرفه ای کار کنین سمت premier و همراهش هم حتما after effect کار کنین. آموزش افترافکت هم علاوه بر سایت زیر ، توی انجمن هم demo ی آموزشی اش هست

آموزش جامع After Effects (Only the registered members can see the link)

javaheri69
20-12-15, 16:05
من نفهمیدم کدوم نرم افزار انتخاب کنم..من نرم افزار برای کامپیوتر میخام..در ضمن دوستان من با یولید کار کردم و بلد هستم..خواستم شما یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای که همه نیازها داخلش باشه ..ممنون از شما اگه جواب بدین..

SajjadKhati
20-12-15, 16:49
premier+after effect

javaheri69
21-12-15, 18:45
premier+after effect

میشه اموزش کارشو یاد بدین..

SajjadKhati
21-12-15, 19:53
لینک آموزشش رو گذاشتم تو پست بالا

دانلود فیلم آموزش After Effect مبتدی (Only the registered members can see the link)

آموزش بالا از آقای رضوان پور مرتضی هست و بسیار عالی برای مبتدی تا حتی متوسط
آموزش های دیگه تقریبا خریدنی هست . از سایت های زیر میتونین تهیه کنین :

persiangfx (Only the registered members can see the link)

droptuts (Only the registered members can see the link)

cgnet (Only the registered members can see the link)

tutfarangy (Only the registered members can see the link)

3 تا سایت اولی ، گاها رایگان هم میدن
یه آموزش دیگه هم خودم تهیه کردم که بخاطر حجمش نتونستم آپلودش کنم :

(Only the registered members can see the link)فیلم آموزش مجموعه نرم افزارهای گرافیکی و جلوه ویژه (افتر افکت) (Only the registered members can see the link)

و

فیلم آموزش مجموعه نرم افزارهای گرافیکی و جلوه ویژه (افتر افکت) (Only the registered members can see the link)

javaheri69
22-12-15, 08:39
لینک آموزشش رو گذاشتم تو پست بالا

دانلود فیلم آموزش After Effect مبتدی (Only the registered members can see the link)

آموزش بالا از آقای رضوان پور مرتضی هست و بسیار عالی برای مبتدی تا حتی متوسط
آموزش های دیگه تقریبا خریدنی هست . از سایت های زیر میتونین تهیه کنین :

persiangfx (Only the registered members can see the link)

droptuts (Only the registered members can see the link)

cgnet (Only the registered members can see the link)

tutfarangy (Only the registered members can see the link)

3 تا سایت اولی ، گاها رایگان هم میدن
یه آموزش دیگه هم خودم تهیه کردم که بخاطر حجمش نتونستم آپلودش کنم :

(Only the registered members can see the link)فیلم آموزش مجموعه نرم افزارهای گرافیکی و جلوه ویژه (افتر افکت) (Only the registered members can see the link)

و

فیلم آموزش مجموعه نرم افزارهای گرافیکی و جلوه ویژه (افتر افکت) (Only the registered members can see the link)

ممنون..فقط سوال اخر برای میکس قدرتمند نرم افزار vmixهم خوبه یا نه نرم افزاری که شما معرفی کردین؟؟بعد هر دوتا نرم افزار باید دانلود کنم هم افتر افکت و .. یا ن یکیش کافیه؟؟

SajjadKhati
22-12-15, 09:59
ممنون..فقط سوال اخر برای میکس قدرتمند نرم افزار vmixهم خوبه یا نه نرم افزاری که شما معرفی کردین؟؟بعد هر دوتا نرم افزار باید دانلود کنم هم افتر افکت و .. یا ن یکیش کافیه؟؟

خواهش میکنم
والا من تا حالا اسم این نرم افزر رو تو رده ی میکس و مونتاژ ندیدم و نشنیدم
اسم نرم افزارهای زیادی به گوشم خورد و با بعضی هاشون از قدیم و گاها تا به حال کار کردم مثل ulead (همون corel الان) و محصولات cyberlink و اخیرا محصولات adobe کار کردم
نرم افزارهای ویرایش ویدئوی دیگه رو هم مثل pinnacle و edius هم شنیدم ولی کار نکردم.
vmix هم از لحاظ حجم (100 مگ) با محیطی که من ازش دیدم ، فک نکنم حتی به قدرت کورل برسه چه برسه به بقیه ی نرم افزارها

در موردسئوال دوم هم پریمیر و افترافکت حوضه ی کاری شون هر چند شبیه هست اما کاملا متفاوت هه. بطور خلاصه :
پریمیر برای ویرایش فیلم در حالت 2 بعدی هه (یعنی مثل ادیوس هم حالت 2 بعدی و هم 3 بعدی رو توی یک نرم افزار نداره) و همینطور برای مدیریت صدا و کارهایی مثل کات کردن ویدئو و ... (البته نه اینکه با افتر افکت نشه این کارها رو انجام داد ولی پریمیر بطور خاص برای این کارا ساخته شد و کنترل این کارا توی پریمیر گسترده تر و وسیع تر و به اصطلاح دست باز کن تر از افتر افکت هه). 2 تفاوت اساسی این دو هم پریمیر بصورت تایم لاینی (مثل همه ی نرم افزارهای ویرایش ویدئوی دیگه) طراحی شد که دست آدمو برای کنترل زمان باز میزاره ولی افترافکت بصورت لایه ای (مثل فتوشاپ) طراحی شد که دست آدمو برای مدیریت جلوه ها و افکت ها باز میزاره. برعکس توی پریمیر هر افکتی که اضافه میشه رو میشه بصورت مستقل ترک کرد ولی افترافکت این قابلیت رو نداره (البته چون هر دو محصول یک شرکت هستن ، ارتباط عالی ای با هم دارن)
افترافکت هم که بعضی از ویژگی هاش در خط بالا گفته شد ؛ برای جلوه ی ویژه و مدیریت فیلم در 3 بعد طراحی شد (لایه ای بودن و ... که اشاره شد) . کلا توی جهان دو نرم افزار بیشتر توی صنعت جلوه ی ویژه کار نمیکنن . یکی افترافکت و یکی دیگه هم nuke هست. برای کار کامپوزیت و ادغام ، هر فیلمی که توی دنیا ساخته میشه ، از این دو نرم افزار استفاده میشه (البته nuke گفتنی هه که قویتر از افترافکت هه ولی کار کردن باهاش به مراتب سخت تر از افترافکت هه)
بنابراین به نظرم هر دو نرم افزار به دردتون میخوره .

برای اطلاعات بیشتر ، بعد از محصولات آدوب ، نرم افزار ادیوس و بعد با اختلاف زیادی ، نرم افزارهای شرکت cyberlink در رده های بعدی از لحاظ قدرت قرار میگیرن توی ویرایش ویدئو (البته نظر شخصی مه)

javaheri69
22-12-15, 10:20
خواهش میکنم
والا من تا حالا اسم این نرم افزر رو تو رده ی میکس و مونتاژ ندیدم و نشنیدم
اسم نرم افزارهای زیادی به گوشم خورد و با بعضی هاشون از قدیم و گاها تا به حال کار کردم مثل ulead (همون corel الان) و محصولات cyberlink و اخیرا محصولات adobe کار کردم
نرم افزارهای ویرایش ویدئوی دیگه رو هم مثل pinnacle و edius هم شنیدم ولی کار نکردم.
vmix هم از لحاظ حجم (100 مگ) با محیطی که من ازش دیدم ، فک نکنم حتی به قدرت کورل برسه چه برسه به بقیه ی نرم افزارها

در موردسئوال دوم هم پریمیر و افترافکت حوضه ی کاری شون هر چند شبیه هست اما کاملا متفاوت هه. بطور خلاصه :
پریمیر برای ویرایش فیلم در حالت 2 بعدی هه (یعنی مثل ادیوس هم حالت 2 بعدی و هم 3 بعدی رو توی یک نرم افزار نداره) و همینطور برای مدیریت صدا و کارهایی مثل کات کردن ویدئو و ... (البته نه اینکه با افتر افکت نشه این کارها رو انجام داد ولی پریمیر بطور خاص برای این کارا ساخته شد و کنترل این کارا توی پریمیر گسترده تر و وسیع تر و به اصطلاح دست باز کن تر از افتر افکت هه). 2 تفاوت اساسی این دو هم پریمیر بصورت تایم لاینی (مثل همه ی نرم افزارهای ویرایش ویدئوی دیگه) طراحی شد که دست آدمو برای کنترل زمان باز میزاره ولی افترافکت بصورت لایه ای (مثل فتوشاپ) طراحی شد که دست آدمو برای مدیریت جلوه ها و افکت ها باز میزاره. برعکس توی پریمیر هر افکتی که اضافه میشه رو میشه بصورت مستقل ترک کرد ولی افترافکت این قابلیت رو نداره (البته چون هر دو محصول یک شرکت هستن ، ارتباط عالی ای با هم دارن)
افترافکت هم که بعضی از ویژگی هاش در خط بالا گفته شد ؛ برای جلوه ی ویژه و مدیریت فیلم در 3 بعد طراحی شد (لایه ای بودن و ... که اشاره شد) . کلا توی جهان دو نرم افزار بیشتر توی صنعت جلوه ی ویژه کار نمیکنن . یکی افترافکت و یکی دیگه هم nuke هست. برای کار کامپوزیت و ادغام ، هر فیلمی که توی دنیا ساخته میشه ، از این دو نرم افزار استفاده میشه (البته nuke گفتنی هه که قویتر از افترافکت هه ولی کار کردن باهاش به مراتب سخت تر از افترافکت هه)
بنابراین به نظرم هر دو نرم افزار به دردتون میخوره .

برای اطلاعات بیشتر ، بعد از محصولات آدوب ، نرم افزار ادیوس و بعد با اختلاف زیادی ، نرم افزارهای شرکت cyberlink در رده های بعدی از لحاظ قدرت قرار میگیرن توی ویرایش ویدئو (البته نظر شخصی مه)

ممنون میشه لینک بدین دانلود کنم.من فقط وفقط میخام رو عکس ها میکس درست کنم و تصاویر جدید و زیبا منظورم نور و .. بزارم..حالا هر نرم افزرای میدونید بهتره لطف کنید بزارید مرسی

SajjadKhati
22-12-15, 10:55
ممنون میشه لینک بدین دانلود کنم.من فقط وفقط میخام رو عکس ها میکس درست کنم و تصاویر جدید و زیبا منظورم نور و .. بزارم..حالا هر نرم افزرای میدونید بهتره لطف کنید بزارید مرسی

جستجو کنین تو نت هست :

دانلود Adobe After Effects CC 2015 v13.6.1 x64 (Only the registered members can see the link)

دانلود Adobe Premiere Pro CC 2015 v9.1.0 x64 (Only the registered members can see the link)

64 بیتی هستا

javaheri69
22-12-15, 12:20
جستجو کنین تو نت هست :

دانلود Adobe After Effects CC 2015 v13.6.1 x64 (Only the registered members can see the link)

دانلود Adobe Premiere Pro CC 2015 v9.1.0 x64 (Only the registered members can see the link)

64 بیتی هستا
واااااای چ حجمی داره ..ایا نرم افزار دیگه نیست که حجمش کمتر باشه ..این که خیلی زیاده بخدا..ببخشید سیستم من 32 بیتی هست..یعنی نمیشه؟؟؟باید چکار کرد تا سیستم 64 بیت بشه؟؟

RAVYY
22-12-15, 12:28
واااااای چ حجمی داره ..ایا نرم افزار دیگه نیست که حجمش کمتر باشه ..این که خیلی زیاده بخدا..ببخشید سیستم من 32 بیتی هست..یعنی نمیشه؟؟؟باید چکار کرد تا سیستم 64 بیت بشه؟؟

باید ویندوز 64 بیتی نصب کنید

javaheri69
22-12-15, 12:57
به نظرتون نصب نمیشه یعنی رو 32 بیتی؟؟

RAVYY
22-12-15, 13:02
به نظرتون نصب نمیشه یعنی رو 32 بیتی؟؟

اگر نسخه ویندوزتون 32 بیتی هست باید برای اینکه نرم افزار روی سیستمتون نصب بشه بدون مشکل باید ویندوزتون رو به 64 بیتی ارتقا بدین چون نرم افزاری که می خواید نصب کنید نسخه 64 بیت هست مگر اینکه این نرم افزار نسخه 32 بیت هم داشته باشه .

SajjadKhati
22-12-15, 13:29
نه روی سیستم 32 بیتی نصب نمیشه
اگر هم رم تون زیر 4 گیگ هست یا پردازنده ی ضعیفی دارین ، محصولات آدوب رو پیشنهاد نمیکنم. من فک کردم میکس حرفه ای که گفتین ، سیستم خوبی دارین
حجمش که مناسبه.
1.3 گیگ حجم رو تقریبا تمامی نرم افزارهای میکس و مونتاژ دارن
ضمن اینکه من نرم افزار ویرایش ویدئویی سراغ ندارم که به سیستم خوبی (مخصوصا رم و پردازنده ی خوب) نیاز نداشته باشه. سیستم استاندارد برای اغلب شون رم 8 گیگ و پردازنده ی i3 (برای pc و برای لپتاپ حداقل i5 سری m) هست
اگه برای سیستم 32 بیتی میخاین ، پیشنهادم نرم افزار زیر هه ولی قدرتش با افترافکت زمین تا آسمون فرق داره و حجمش هم در حد افترافکت و پریمیر هه:

Cyberlink PowerDirector Ultimate v14 (Only the registered members can see the link)

javaheri69
23-12-15, 13:14
ممنون پریمیر هم حجمش بالاست و به سیتم من نمیخوره..Wondershare Video Editorرو دانلود کردم ولی بازم خوب نیست پیشرفته نیست..ادیوس چطور؟؟؟حرفه ای هست یا ن؟؟

SajjadKhati
23-12-15, 15:36
ممنون پریمیر هم حجمش بالاست و به سیتم من نمیخوره..Wondershare Video Editorرو دانلود کردم ولی بازم خوب نیست پیشرفته نیست..ادیوس چطور؟؟؟حرفه ای هست یا ن؟؟

Wondershare و از این دست نرم افزارها که خیلی مبتدی هستن
ادیوس به نظرم هم کار کردن باهاش سخت تره و هم قابل قیاس با قدرت افتر و پریمیر نیست . اگه میتونین کار کنین ، دانلود کنین ولی من نظر مثبتی نسبت به ادیوس ندارم (هم اینکه محیط جذابی نداره)
نمیدونم در چه سطحی میخاین کار کنین . اگه در حد اسلاید شوی تصاویر هست (و حتی خیلی یشتر) و چیزی که به ویندوز 32 بیتی جواب بده و آسون باشه ، همون نرم افزار بالا یعنی power director 14 هست که به نسبت قدرت خوبی داره (قدرتش رو با نرم افزارهایی مثل corel و pinnacle میشه مقایسه کرد ولی نسبت به پریمیر و افتر خیلی فاصله دارن همه شون و حتی نسبت به ادیوس هم فاصله دارن)

javaheri69
23-12-15, 15:54
ممنون که جواب میدین..من تعدادی عکس دارم که میخام خیلی زیبا میکس بشه..منظورم رو عکس ها افکت و .. این جور چیزا قرار بدم..

SajjadKhati
23-12-15, 16:33
طرح میکس که در فرآیند آموزش باید یاد بگیرین
آموزش ها رو یا لینک دادم یا توی انجمن هست