PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در ورود به بازی world of warcraft 3.3.5a

m.dinarvand
12-12-15, 14:12
سلام خیلی وقته بازی میکنم ولی بعد ی مدت این بازی رو گیر آوردم کپی کردم رو سیستم ولی هر سروری میزنم هر ریلم لیستی میزنم حتی یوزر پسوورد رو هم اشتباه بزنم فقط گزینه کانکت میاد بالا بعد چند ثانیه این پیام میاد unable connect to server اونایی ک بازی کردن میفهمن چی میگم. چندبار تو ریلم چندتا سرور مختلف امتحان کردم ولی باز نشد. مشکل چیه ؟؟

/\/\oha/\/\aD. Di/\/ar\/anD

amigames
12-12-15, 15:22
سلام خیلی وقته بازی میکنم ولی بعد ی مدت این بازی رو گیر آوردم کپی کردم رو سیستم ولی هر سروری میزنم هر ریلم لیستی میزنم حتی یوزر پسوورد رو هم اشتباه بزنم فقط گزینه کانکت میاد بالا بعد چند ثانیه این پیام میاد unable connect to server اونایی ک بازی کردن میفهمن چی میگم. چندبار تو ریلم چندتا سرور مختلف امتحان کردم ولی باز نشد. مشکل چیه ؟؟

سلام عزیز. من خیلی وقته سرور خصوصی امتحان تکردم درست یادم نمیاد اما شاید سرورای خصوصی ای که بهش وصل میشی با IP ات مشکل دارن باید با VPN ای چیزی امتحان کنی (مگر اینکه سرورای ایرانی باشن) شایدم Firewall ای چیزی این وسط مشکل ساز شده که شرمنده در زمینه مشکلات احتمالی برای connection ات اطلاعات دقیق ندارم که بخوام راهنمایی دقیق بکنم.

m.dinarvand
12-12-15, 16:52
اره سرور ایرانیه پس میگی فایروال رو اف کنم ؟؟

amigames
12-12-15, 17:01
اره سرور ایرانیه پس میگی فایروال رو اف کنم ؟؟

امتحانش ضرر نداره بعدشم اگه ایرانیه با یکی از مدیراش در تماس باش اون به احتمال بهتر بتونه راهنماییت کنه شاید یک سری دیگه از مشتریاشونم این مشکل رو داشتن.

m.dinarvand
12-12-15, 17:14
مرسی داش

m.dinarvand
12-12-15, 18:17
امتحانش ضرر نداره بعدشم اگه ایرانیه با یکی از مدیراش در تماس باش اون به احتمال بهتر بتونه راهنماییت کنه شاید یک سری دیگه از مشتریاشونم این مشکل رو داشتن.
داش ی سایت معتبر سراغ نداری ک بتونیم گیم سفارش بدیم؟

amigames
12-12-15, 18:49
داش ی سایت معتبر سراغ نداری ک بتونیم گیم سفارش بدیم؟

منظور فایل/دی وی دی بازی ها هست؟ نه شرمنده.