PDA

مشاهده نسخه کامل : عملکرد ضعیف لپ تاپ هنگام اتصال باتری

hamed_eminem
28-11-15, 17:09
سلام
لپ تاپ Asus K550JK دارم که حدود 6 ماه پیش خریداری کردم
Only the registered members can see the link

لپ تاپ بنده بازی های روز زمانی که به برق متصل است راحت اجرا میکند اما زمانی که به باتری متصل هست عملکرد سخت افزاری لپ تاپ به نصف میرسد
حتی موقع کپی فایل بر روی هارد اکسترنال سرعت انتقال فایل بر روی باتری 1/3 سرعت انتقال آن بر روی اتصال برق است
چون من لپ تاپم را بعضی مواقع بیرون میبرم تا با دوستان بازی کنیم این مسئله بنده را اذیت میکند

لپ تاپ از یه برنامه ای به عنوان PowerForGear استفاده میکند که تنظیمات باتری لپتاپ را برعهده دارد
بنده تمام گرینه های آن را در زمان اتصال به باتری بر روی High بردم اما توفیقی نکرد

مشکل از کجاست و چطور میتونم این مشکل را حل کنم؟

تشکر فراوان

AMD>INTEL
28-11-15, 17:23
سلام
لپ تاپ Asus K550JK دارم که حدود 6 ماه پیش خریداری کردم

لپ تاپ بنده بازی های روز زمانی که به برق متصل است راحت اجرا میکند اما زمانی که به باتری متصل هست عملکرد سخت افزاری لپ تاپ به نصف میرسد
حتی موقع کپی فایل بر روی هارد اکسترنال سرعت انتقال فایل بر روی باتری 1/3 سرعت انتقال آن بر روی اتصال برق است
چون من لپ تاپم را بعضی مواقع بیرون میبرم تا با دوستان بازی کنیم این مسئله بنده را اذیت میکند

لپ تاپ از یه برنامه ای به عنوان PowerForGear استفاده میکند که تنظیمات باتری لپتاپ را برعهده دارد
بنده تمام گرینه های آن را در زمان اتصال به باتری بر روی High بردم اما توفیقی نکرد

مشکل از کجاست و چطور میتونم این مشکل را حل کنم؟

تشکر فراوان

Only the registered members can see the linkعملکرد-ضعیف-لپ-تاپ-هنگام-اتصال-باتری-asas-jpg

این برنامه رو موقت انیستال کنید ببینید وضعیت بهتر میشه .

mohammad1985
28-11-15, 21:21
البته باید توجه کنی اگر هم سخت افزار به قدرت زمان برق کار کنه زمان شارژ باطری به شدت کم میشه

hamed_eminem
28-11-15, 21:32
برنامه را حذف کردم و قدرت را بر روی high قرار دادم.
بازی اجرا کردم عالی بود
فکر کنم مشکل از همون برنامه بود
البته باز به اتصال برق نمیرسید

سپاس فراوان

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

AMD>INTEL
28-11-15, 21:45
برنامه را حذف کردم و قدرت را بر روی high قرار دادم.
بازی اجرا کردم عالی بود
فکر کنم مشکل از همون برنامه بود
البته باز به اتصال برق نمیرسید

سپاس فراوان

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

100% به اتصال برق نمیرسه . ولی کاریش هم نمیشه کرد . چک کنید سایت اسوس رو شاید برنامه جدیدتر و اپدیت تری موجود باشه .همچنین از اپدیت بایوس غافا نشید .

ashki1373
29-11-15, 15:11
دوست عزیز خود برنامه تو یه قسمتیش این مورد رو ذکر کرده و نوشته برای استفاده از حد اکثر کارایی باید به برق متصل کنید.