PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل باconfing modem

marjaneh66
28-11-15, 12:22
سلام
من با کو نفینگ مودم هواوی که از مخابرات گرفتم مشکل دارم چون بعضی از تنظیمات مودم غیر فعال هست برای کونفینگ نمی تونم وارد تنظیمات بشم مودم رو هم چند بار ازپشت ریست کردم

لینک عکس :Only the registered members can see the link

david-ebi
28-11-15, 12:48
سلام
من با کو نفینگ مودم هواوی که از مخابرات گرفتم مشکل دارم چون بعضی از تنظیمات مودم غیر فعال هست برای کونفینگ نمی تونم وارد تنظیمات بشم مودم رو هم چند بار ازپشت ریست کردم

لینک عکس :Only the registered members can see the link
دوست عزیز برات لینک دانلود آموزش کانفیگ مودمتو می زارم.امیدوارم که مشکلت حل بشه.

دانلود (Only the registered members can see the link)

فرمت:pdf

AMD>INTEL
28-11-15, 12:53
یوزری که وارد کنترل پنل مودم میشید باید admin باشه . و گرنه تنظیمات config قابل دسترسی نیست .

david-ebi
28-11-15, 12:57
دوست عزیز حتما در جریان هستید که طبق آموزشی که براتون گذاشتم یوزر همون ادمین هست اما پسوورد ادمین نیست و چیز دیگری است که در آموزش گفته شده.البته حتما خودت می دونی اما گفتم شاید این دلیلی بوده که نمی تونستی وارد تنظیمات مودم بشی.

یکی دیگه از کاربرای همین سایت خودمون در این لینک (Only the registered members can see the link) که واسه همین سایت خودمون هم هست دقیقا همین مشکل شما رو داشته که اونجا عنوان کرده(دقیقا با همین مدل مودم)که بد نیست اون لینک رو هم بخونی.

ظاهرا در این مودم دو تا سطح دسترسی برای کاربر هست.سطح اول با یوزرنیم و پسوورد ادمین ادمین وارد تنظیمات میشه که به همین مشکلات شما بر می خوره چون دارای محدودیت هست.
اما سطح دوم که به ترتیب با یورز نیم و پسوورد admin و
Hua1234@ وارد میشه فول دسترسی هست و نباید این مشکلاتی که شما میگی رو داشته باشه.

marjaneh66
28-11-15, 16:13
سلام این مراحل رو قبلا امتحان کردم جواب نداد مشکل من این هست که مودم ریست نمی شه چه از طریق پشت مودم چه از طریق تنظیمات داخلی همان طور که اقا امید گفتند باید با ادمین وارد بشم که نمی تونم وارد بشم فقط از طریق یوزر پسورد مادر مودم می تونم وارد بشم که اونم بعضی از تنظیمات غیر فعاله

marjaneh66
28-11-15, 16:21
سلام اقا امید مشکل من همینه نمی تونم با ادمین وارد بشم فقط با یوزر پسورد مادر که user هست می تونم وارد بشم که اونم بعضی از تنظیمات غیر فعاله
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
28-11-15, 16:35
سلام اقا امید مشکل من همینه نمی تونم با ادمین وارد بشم فقط با یوزر پسورد مادر که user هست می تونم وارد بشم که اونم بعضی از تنظیمات غیر فعاله

باید ببرید مخابرات یا باهاشون تماس بگیرید تا رمز ادمین مودم رو به شما بدند .