PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مانیتور Dell از آمریکا و ارسال آن به ایران

problem
27-11-15, 14:05
سلام دوستان من میخوام یک مانیتور dell رو از آمریکا خریداری کنم بعد یک شرکتی مسئولیت اوردنش رو به عهده گرفته .. گفته که توی آمریکا آدرس ما رو میدید ما با فدکس ارسال میکنیم دبی و از دبی میاد برای شما و میگن که مسئولیتی از لحاظ سالم رسیدنش رو خود ما قبول نمیکنیم و همه چیز به فدکس برمیگرده !!!! میخواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم 2 ملیون مانیتور رو به نظرتون چیکار کنم !!! میحوان (460 هزار هم هزینه ارسال دریافت کنن) ببینین میترسم بخرم بیارم شکسته باشه یا ... میگن هر چیزی که متناسب با مسئولیت حمل و ن قل فدکس باشه رو ما فقط میتونیم پیگیری کنیم خب اگر من اوردم باز کردم شکسته بودم از کجا میشه ثابت کرد که ماله حمل و نفل بوده !!! !کلا نظر بدید توی این زمینه که من با این شرایط الان باید بخرم ... نخرم ... میشه اعتماد کرد ... نمیشه اعتماد کرد !!! لطفا یک راهنمایی کنید

AMD>INTEL
27-11-15, 14:32
بله احتمال اسیب دیدن هست . چون باید از چندین کشور عبور کنه . مونیتور رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم . شما بهترین راه حلت خرید از داخل یا خرید از دبی هست .