PDA

مشاهده نسخه کامل : نشناختن رایتر لپتاپ G500

SajjadKhati
25-11-15, 14:28
همین
رایترش رو نمیشناسه تو بایوس
احتمال داره اتصال داخلی اش قطع شده باشه؟

AMD>INTEL
25-11-15, 14:32
بله باید یکبار از جاش باز بشه و دوباره جا زده بشه . احتمالا درست میشه مگر اینکه مشکل داشته باشه .

SajjadKhati
25-11-15, 18:34
ممنون اوستا امید :give_rose:
نمیدونم این لپتاپ چشه
طرف میگفت (فامیل مونه) که تا دیشب کار میکرده اما امروز ویندوز قبلی اش دیگه بالا نمیاد و اواسط ریست میکنه
ویندوز جدید هم نصب کردم توی بایوس اگه Boot Mode رو روی UEFI بزارم اصلا باعث میشه هارد رو نشناسه تو بایوس و اگه روی Legacy بزارم ، ویندوزی که نصب کردم ، بازم ریست میشه
رایترش هم از اون طرف کار نمیکنه
یه بچه داره که دیوونه میگه من بعضی وقت ها میزدم تو سر لپتاپ (با گوسفند اشتباه گرفت :Love-ssa~! (1):)
منم با hdd regenerator اسکن کردم ، هارد انگار کاملا سالم هه ولی سکتور اولش delay داره . regenerate کردم اون سکتور رو فایده ای نداشت ولی بقیه ی سکتورها بسیار سریع و بدون ارور اسکن میشدن و انگار سالم ان
من دیگه قاتی کردم
هارد لپتاپ Lenovoo G500 اش هم western digital هه
نمیدونم مشکل از هاردشه ، چیه اصلا
و اگه با wd diagnostic tools فرمت سطح پایین کنم خوب میشه یا نه؟

AMD>INTEL
25-11-15, 18:55
ممنون اوستا امید :give_rose:
نمیدونم این لپتاپ چشه
طرف میگفت (فامیل مونه) که تا دیشب کار میکرده اما امروز ویندوز قبلی اش دیگه بالا نمیاد و اواسط ریست میکنه
ویندوز جدید هم نصب کردم توی بایوس اگه Boot Mode رو روی UEFI بزارم اصلا باعث میشه هارد رو نشناسه تو بایوس و اگه روی Legacy بزارم ، ویندوزی که نصب کردم ، بازم ریست میشه
رایترش هم از اون طرف کار نمیکنه
یه بچه داره که دیوونه میگه من بعضی وقت ها میزدم تو سر لپتاپ (با گوسفند اشتباه گرفت :Love-ssa~! (1):)
منم با hdd regenerator اسکن کردم ، هارد انگار کاملا سالم هه ولی سکتور اولش delay داره . regenerate کردم اون سکتور رو فایده ای نداشت ولی بقیه ی سکتورها بسیار سریع و بدون ارور اسکن میشدن و انگار سالم ان
من دیگه قاتی کردم
هارد لپتاپ Lenovoo G500 اش هم western digital هه
نمیدونم مشکل از هاردشه ، چیه اصلا
و اگه با wd diagnostic tools فرمت سطح پایین کنم خوب میشه یا نه؟

وصل کن به PC یکبار تحت ویندوز با LLF کامل شخمش بزن درست میشه . اگر بدسکتور فیزیکی نباشه . اونطوری که میگی باید حسابی بدسکتوریش کرده باشه .