PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز acer aspire v3-574

shapol46
20-11-15, 01:04
با سلام
امروز این ایسرو خریدم. به شدت با نصب ویندوز (10) روش مشکل دارم. از bios که روی UEFI است و secure boot رو دیسیبل میکنم و نصب رو روی سی دی میزارم با فشار f12 صفحه ای که میاد هیچ گزینه ای نداره. روی hdd که بزارم میاد ولی خب نمیتونم چیزی رو نصب کنم.
اگرم بزارم روی legacy مشکلات حل میشه تا وقتی که باید درایوو انتخاب کنم. که میگه نمیتونی تو درایو 0 پارتیشن 1 بذاری چون GPT نیست.طبق دستورات یک سایت خارجی هم روی COMMAND LINE رفتم و ی تغییراتی دادم بی فایده بود

لطفا کمک کنید

AMD>INTEL
20-11-15, 01:10
با سلام
امروز این ایسرو خریدم. به شدت با نصب ویندوز (10) روش مشکل دارم. از bios که روی UEFI است و secure boot رو دیسیبل میکنم و نصب رو روی سی دی میزارم با فشار f12 صفحه ای که میاد هیچ گزینه ای نداره. روی hdd که بزارم میاد ولی خب نمیتونم چیزی رو نصب کنم.
اگرم بزارم روی legacy مشکلات حل میشه تا وقتی که باید درایوو انتخاب کنم. که میگه نمیتونی تو درایو 0 پارتیشن 1 بذاری چون GPT نیست.طبق دستورات یک سایت خارجی هم روی COMMAND LINE رفتم و ی تغییراتی دادم بی فایده بود

لطفا کمک کنید

باید از یک برنامه پارتشین بندی استفاده کنی و پارتشین های روی هارد رو دیلیت کنی . نسخه بوت minitools برای این کار مناسبه . وقتی پارتشین رو پاک کنی به راحتی میتونی با ویندوز پارتشین بندی کنید .

shapol46
20-11-15, 01:15
باید از یک برنامه پارتشین بندی استفاده کنی و پارتشین های روی هارد رو دیلیت کنی . نسخه بوت minitools برای این کار مناسبه . وقتی پارتشین رو پاک کنی به راحتی میتونی با ویندوز پارتشین بندی کنید .

مرسی. یعنی میگید همه پارتیشن ها رو دیلیت کنم؟ بعد رو چی نصب کنم؟میشه دقیق تر توضیح بیدید؟ مثلا برنامه رو روی فلش بزارم و حین نصب استفاده کنم؟

AMD>INTEL
20-11-15, 01:21
مرسی. یعنی میگید همه پارتیشن ها رو دیلیت کنم؟ بعد رو چی نصب کنم؟میشه دقیق تر توضیح بیدید؟ مثلا برنامه رو روی فلش بزارم و حین نصب استفاده کنم؟

اون برنامه روی یک سیستم نصب کنید . یک فلش بوتیبل باهاش نصب کنید . لپتاپ رو باهاش بوت کنید . پارتشین ها را با این برنامه پاک کنید . بعد میتونید dvd ویندوز بگذارید و پارتیشن ها رو بسازی و وین رو نصب کنی
این رو دانلود کن با این میتونی بوتیبل بسازی
Only the registered members can see the link

shapol46
20-11-15, 02:07
اون برنامه روی یک سیستم نصب کنید . یک فلش بوتیبل باهاش نصب کنید . لپتاپ رو باهاش بوت کنید . پارتشین ها را با این برنامه پاک کنید . بعد میتونید dvd ویندوز بگذارید و پارتیشن ها رو بسازی و وین رو نصب کنی
این رو دانلود کن با این میتونی بوتیبل بسازی
Only the registered members can see the link

اقا بازم مرسی.دانلود کردم بعد از اکستراکت دوباره تو بوت ی فایل rar دیگه بود دوباره اکستراکت کردم چیزی که میاد به فرمت هیچ کدوم از برنامه هام نیست که بخم نصب کنم. اموزش فلش بوتیبل رو هم با روش rufus رفتم که اونم تو مرحله ای که میگه ISO ی ویندوز 10 رو پیدا کنید کلی فولدر میاد!اوفففففففففف

AMD>INTEL
20-11-15, 11:28
دوبار بار اکستراکت کنی میرسی به BootMediaBuilder اون رو اجرا میکنی .

shapol46
20-11-15, 11:47
دوبار بار اکستراکت کنی میرسی به BootMediaBuilder اون رو اجرا میکنی .
نه اکستراکت کهک ردم دباره tinycore میومد که نمیشد کاریش کرد یا برنامه ای که بخوندش رو سیستمم نداشتم. دادم ببرن بیرون نصب کنن از اعصاب خوردیش بهتره. مرسی

AMD>INTEL
20-11-15, 11:58
این هم بعد از اکستراکت کردن
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)