PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای شیر کردن اینترنت گوشی به کامپیوتر

mehdi021
19-11-15, 14:42
سلام دوستان
من میخوام اینترنت گوشی آندرویدی شیر کنم و با کامپیوتر برم تو اینترنت کسی میتونه کمکم کنه

AMD>INTEL
19-11-15, 15:42
از این برنامه استفاده کنید

WiFi Tether Router v6.0.9
WiFi Tether Router 6.0.9 (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
19-11-15, 15:50
این روش هم هست :
USB Tethering: با استفاده از کابل USB گوشی خود را به یک لپ‌تاپ یا تبلت متصل کنید، بلافاصله پس از انجام این عمل خواهید دید که گزینه USB tethering در بخش تنظیمات مربوطه ظاهر می‌شود.
پس از Enable کردن این گزینه شما صفحه مربوط به network adapter را در ویندوز لپ‌تاپ خود مشاهده خواهید کرد. اتصال و اشتراک گذاری سرویس اینترنت از طریق اتصال USB در ویندوز با نام Remote NDIS based Internet Sharing Device شناخته ‌میشود پس شما هم باید از همین گزینه برای ایجاد اتصال نهایی استفاده کنید.

mehdi021
19-11-15, 16:26
این نرم افزاری که گفتین فقط از طریق وای فای هست ؟
من می خوام با کابل این عملو انجام بدم

فرستاده شده از LG-V500ِ من با Tapatalk

mehdi021
19-11-15, 16:28
این روش هم هست :
USB Tethering: با استفاده از کابل USB گوشی خود را به یک لپ‌تاپ یا تبلت متصل کنید، بلافاصله پس از انجام این عمل خواهید دید که گزینه USB tethering در بخش تنظیمات مربوطه ظاهر می‌شود.
پس از Enable کردن این گزینه شما صفحه مربوط به network adapter را در ویندوز لپ‌تاپ خود مشاهده خواهید کرد. اتصال و اشتراک گذاری سرویس اینترنت از طریق اتصال USB در ویندوز با نام Remote NDIS based Internet Sharing Device شناخته ‌میشود پس شما هم باید از همین گزینه برای ایجاد اتصال نهایی استفاده کنید.

این کارو می کنم ولی توی network adapter چیزی شناسایی نمیشه

AMD>INTEL
19-11-15, 16:46
این کارو می کنم ولی توی network adapter چیزی شناسایی نمیشه

درایور های اندروید رو نصب کردید ؟

mehdi021
19-11-15, 16:49
خیلی ممنون دوباره امتحان کردم درست شد

AMD>INTEL
19-11-15, 16:52
خیلی ممنون دوباره امتحان کردم درست شد

خواهش میکنم . خوشحالم که مشکلتون حل شد .