PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار برای بک آپ گیری درایوهای ویندوز چیست؟

david-ebi
19-11-15, 13:36
سلام.دوستان من یک نرم افزار می خواهم برای بک آپ گیری از درایوهای ویندوز و سپس ریستور کردن بک آپ در مواقع لزوم که خصوصیات زیر رو داشته باشه:

1-خیلی محیط راحت و ساده ای داشته باشه طوریکه با یک یا نهایتا دو کلیک بک آپ بگیره

2-خیلی راحت بشه بک آپ گرفته شده رو در مواقعی که ویندوز بالا نمیاد ریستور کرد

3-بشه از هر درایو دلبخواهی که خواستم ازش بک آپ بگیرم

AMD>INTEL
19-11-15, 13:45
Acronis True Image 2016
بهترین برنامه برای این کار هست .

david-ebi
19-11-15, 13:52
Acronis True Image 2016
بهترین برنامه برای این کار هست .
من 2015 اشو دانلود کردم.فرق می کنه با 2016؟
آیا آموزشی براش هست؟
در ضمن من نسخه home این نرم افزار رو دارم.آیا این نسخه بهتره یا نسخه های دیگه؟

AMD>INTEL
19-11-15, 13:56
من 2015 اشو دانلود کردم.فرق می کنه با 2016؟
آیا آموزشی براش هست؟
در ضمن من نسخه home این نرم افزار رو دارم.آیا این نسخه بهتره یا نسخه های دیگه؟

آموزش هم بگردی هست . نه نباید زیاد فرق کنه نسخه 2015 با 2016

david-ebi
19-11-15, 14:36
آموزش هم بگردی هست . نه نباید زیاد فرق کنه نسخه 2015 با 2016
در آموزش این نرم افزار گفته شده در صورت بالا نیامدن ویندوز برای ریکاور کردن بک آپ گرفته شده از سی دی بوتیبل این نرم افزار استفاده کنید.این سی دی بوتیبل چطور ساخته می شود؟

با تشکر.جواب سوالم رو خودم پیدا کردم.از داخل خود برنامه این کار امکان پذیره.

فقط متاسفانه گزینه ساخت فلش بوتیبل نداره و فقط میشه سی دی بوتیبل ساخت و یا فایل ایزو.برای تهیه فلش بوتیبل این نرم افزار باید چکار کرد؟

ظاهرا تنها راه اینه که با نرم افزارهای مخصوص دیگری فایل ایزو به دست آمده را روی یک فلش بوتیبل کنم.

AMD>INTEL
19-11-15, 15:27
در آموزش این نرم افزار گفته شده در صورت بالا نیامدن ویندوز برای ریکاور کردن بک آپ گرفته شده از سی دی بوتیبل این نرم افزار استفاده کنید.این سی دی بوتیبل چطور ساخته می شود؟

فقط متاسفانه گزینه ساخت فلش بوتیبل نداره و فقط میشه سی دی بوتیبل ساخت و یا فایل ایزو.برای تهیه فلش بوتیبل این نرم افزار باید چکار کرد؟

ظاهرا تنها راه اینه که با نرم افزارهای مخصوص دیگری فایل ایزو به دست آمده را روی یک فلش بوتیبل کنم.

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
19-11-15, 19:42
Acronis Backup
هم برنامه دیگری از شرکت acronis میباشد اون هم میتونید تست کنید .

SajjadKhati
19-11-15, 19:45

آموزشش اینجا هست :

بوت توی فلش هم باید از توی اکرونیس تحت ویندوز انجام بدی
با نرم افزارهای دیگه نمیشه

david-ebi
19-11-15, 20:17
آموزشش اینجا هست :

بوت توی فلش هم باید از توی اکرونیس تحت ویندوز انجام بدی
با نرم افزارهای دیگه نمیشه

شما توی آموزشتون یک جا گفتید:

قابلیت بوت شدن قبل از ویندوز ، بدون اینکه سی دی بوتش را درست کنید یا تو فلش یا جای دیگه بریزین . این قابلیت معروف به acrois startup recovery manager هست که با فعال کردنش ، اگه قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد ، دکمه ی F11 را بزنین ، نرم افزار بصورت بوت بالا میاد بدون اینکه سی دی بوت اش را ساخته باشین (فقط حواستون باشه که تا زمانی که این ویژگی را فعال کردین ، درایو ویندوز را دیفرگمنت نکین وگرنه ویندوز بالا نمیاد تا اینکه با نرم افزار بوت همین اکرونیس که قبلا تو سی دی یا جای دیگه ریختین ، این ویژگی را غیر فعال کنید و بعد ویندوز بالا میاد)

من ویندوزم روی ssd هست و دیفرگ نمی کنم و چون ویندوزم 8.1 هست optimize می کنم.آیا اینم همون دیفرگ حساب میشه و باعث میشه ویندوز بالا نیاد؟

SajjadKhati
20-11-15, 00:34
شما توی آموزشتون یک جا گفتید:

من ویندوزم روی ssd هست و دیفرگ نمی کنم و چون ویندوزم 8.1 هست optimize می کنم.آیا اینم همون دیفرگ حساب میشه و باعث میشه ویندوز بالا نیاد؟

شما خودتی گلپسر :Love-ssa~! (1):
من سجادم
والا نمیدونم . این قابلیت acrois startup recovery manager چند سال پیش کار میکردم و نکاتی که تا اون موقع میدونستم رو گفتم . روی ssd دیگه تست نکردم (البته این نکته رو استاد هادی توی یه انجمن دیگه بهم گفته بود . یادش بخیر)