PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل پنل در lcd کیس(دما)

lakers
18-11-15, 22:34
با سلام
روی کیس من یک lcd زیر دکمه ها وجود دارد که دما کیس را نشان می دهد !! الان چند شب هست که دما بالا می رود و نزدیک به 37 میشه و lcd رنگ اش قرمز میشه و سوت میشه و هشدار می دهد !! میخواستم بدونم این دما : دمای چی هست؟ سی پی یو یا..........
ایا مدار اش سنسور دما خاصی داره؟ اخه هر شب قاتی می کنه !! و هشدار میده و...
مشکل از چی میتواند باشد؟
سپاس

AMD>INTEL
18-11-15, 22:38
با سلام
روی کیس من یک lcd زیر دکمه ها وجود دارد که دما کیس را نشان می دهد !! الان چند شب هست که دما بالا می رود و نزدیک به 37 میشه و lcd رنگ اش قرمز میشه و سوت میشه و هشدار می دهد !! میخواستم بدونم این دما : دمای چی هست؟ سی پی یو یا..........
ایا مدار اش سنسور دما خاصی داره؟ اخه هر شب قاتی می کنه !! و هشدار میده و...
مشکل از چی میتواند باشد؟
سپاس

این سنسور غلط نشون میدن . قطعشون کنه بیشتر جنبه خوشگلی داره . دقیق هم نیستند . دما رو با نرم افزار HWMONITOR اسکرین شات بگیر چک کنم .

lakers
18-11-15, 22:48
ممنون مهندس: میگم ایا میشه این lcd را غیر فعال کرد؟ به سیم دکمه پاور و ریست که ربطی نداره !! البته با روشن کردن فن دما روی lcd پایین می اید ولی فن خیلی صدا داره و روی اعصاب ادم هست !!

Only the registered members can see the linkمشکل-پنل-در-lcd-کیس-دما-temp-jpg
سپاس

AMD>INTEL
18-11-15, 22:56
بله میتونی قطعش کنی . فقط عزیز دل پاورت چیه ؟ ولتاژ ها پاور ناجوره .

lakers
18-11-15, 23:04
پاور من اسم اش nexus هست پارسال خریدم ! یعنی چی ولتاژ اش ناجوره؟ مشکل اش چی هست؟
سپاس

AMD>INTEL
18-11-15, 23:09
پاور من اسم اش nexus هست پارسال خریدم ! یعنی چی ولتاژ اش ناجوره؟ مشکل اش چی هست؟
سپاس

ولتاژ ها افت داره . این پاور برند ندارند خروجیشون زیر 200 وات هست . یک پاور مناسب باید تهیه کنی و گرنه قطعات خراب میشن .
روی ولتاژهای 12-5-3.3 افت شدید داری که برای قطعات به شدت مشکلزا خواهد بود .

lakers
18-11-15, 23:12
ولتاژ ها افت داره . این پاور برند ندارند خروجیشون زیر 200 وات هست . یک پاور مناسب باید تهیه کنی و گرنه قطعات خراب میشن .
روی ولتاژهای 12-5-3.3 افت شدید داری که برای قطعات به شدت مشکلزا خواهد بود .
این پاور را پارسال نزدیک 50 تومن خریدم !! شما چه پاوری را تایید می کنید !! چند وات باشه و قیمت اش چند هست؟
سپاس

AMD>INTEL
18-11-15, 23:14
این پاور را پارسال نزدیک 50 تومن خریدم !! شما چه پاوری را تایید می کنید !! چند وات باشه و قیمت اش چند هست؟
سپاس

450W وات کولر مستر یا گرین متوسط قیمت 149 . با این پاور به مشکل میخورید به زودی .
Cooler Master Thunder 450W
149ت

lakers
19-11-15, 01:01
راستی نگفتید این سنسور دقیقا دمای چی را نشان می دهد؟ دمای داخل کیس یا یک قطعه خاص !!
سپاس