PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با پلاگین adobe flash

lakers
18-11-15, 17:19
سلام
این ارور را چطور می تونم درست اش کنم : موقع دیدن فیلم خیلی اذیت می کنه !! هر کاری کردم درست نشد!

Only the registered members can see the link
سپاس

AMD>INTEL
18-11-15, 17:23
سلام
این ارور را چطور می تونم درست اش کنم : موقع دیدن فیلم خیلی اذیت می کنه !! هر کاری کردم درست نشد!

سپاس

نسخه جدید ADOBE FLASH PLAYER رو از سایت های دانلود برای مرورگرتون دانلود و نصب کنید مشکل حل میشه
Adobe Flash Player 19.0.0.245 for Firefox, Opera, Safari & Netscape Win/Mac x86/x64 (Only the registered members can see the link)

lakers
18-11-15, 22:57
ممنون:ولی تاثیری نداشت! نسخه قیلی را پاک و نسخه جدیدی که توی لینک بود را نصب کردم ولی باز ........
Only the registered members can see the linkمشکل-با-پلاگین-adobe-flash-77-jpg

AMD>INTEL
18-11-15, 23:05
گزینه ACTIVE FLASH رو بزنید تا فعال بشه .

lakers
18-11-15, 23:09
الان توی اپلود سنتر اپ کردم !! در ضمن انجمن تان گمان کنم قسمت اپلود سنتر اش مشکل داره(باگ) چون زمانیکه عکس اپلود کردم و متن نوشتم و... و در هنگامی دکمه ارسال پاسخ سریع زدن : یک ارور چند خطی php داد و بعد اش از متن و عکس 2 بار کپی شد و زیر نوشت ----updated ----

AMD>INTEL
18-11-15, 23:17
الان توی اپلود سنتر اپ کردم !! در ضمن انجمن تان گمان کنم قسمت اپلود سنتر اش مشکل داره(باگ) چون زمانیکه عکس اپلود کردم و متن نوشتم و... و در هنگامی دکمه ارسال پاسخ سریع زدن : یک ارور چند خطی php داد و بعد اش از متن و عکس 2 بار کپی شد و زیر نوشت ----updated ----

وجود اپلود سنتر برای همین هست اونجا اپلود میکنید . لینک مستقیم رو کپی میکنید .
الان باید ACTIVATE رو بزنید تا فعال بشه .