PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد ساخت فیش HD-audio

lakers
13-11-15, 23:35
با سلام
من میخواستم فیش صدا قسمت پنل جلوی کیس ام را وصل کنم و طبق تحقیقاتی که کردم فهمیدم به فیش به نام hd-audio نیاز هست !! این فیش را هیچ جا نداشتند برای همین تصمیم گرفتم خودم به صورت دستی سیم کشی کنم تا فیش فعال بشود !! لطفا راهنمایی کنید !! و ایرادات را بگید.
عکس از پنل و pcb اش میزارم (جلو و عقب)
توی عکس زیر: من میخوام فقط فیش سبز که برای صدا هست را فعال کنم و نیاز به فیش قرمز ندارم !! فیش سبز سه تا خط داره که 2 تا ورودی صدا هست گمان کنم و یکی gnd هست گمان کنم ایا درست هست توضیحات؟ gnd را شک دارم !

Only the registered members can see the link B3_%DB%B1%DB%B9%DB%B3%DB%B8%DB%B3%DB%B8.jpg

این عکس هم از پشت برد هست که لاین ها را ببنید!

Only the registered members can see the link B3_%DB%B1%DB%B9%DB%B4%DB%B2%DB%B1%DB%B4.jpg

این عکس هم از دفترچه مارد برد هست که hd-audio را پیشنهاد کرده هست .
Only the registered members can see the link 2%DB%B9_%DB%B2%DB%B2%DB%B4%DB%B9%DB%B0%DB%B4.jpg

سئوال اصلی اینجا هست:
توی لینک زیر توضیحات در مورد عملکرد هر یک از پین ها داده !!
Creative Weltweite Unterstützung (Only the registered members can see the link)
که گفته پین های PORT 2R و PORT 2L
برای هدفون هستند و gnd هم مشخص هست !! به نظر شما با وصل کردن اینها به هم می توانم فیش صدای جلو را فعال کنم؟

سپاس

AMD>INTEL
13-11-15, 23:57
فروشگاه های قطعات دست دوم . کیس هایی دارند که پنلشون شکسته . ازشون این سیم رو میتونید به قیمت مناسب تهیه کنید . چون اشتباه کنید . ممکنه به ایسی صوتی سیستم صدمه بزنید .