PDA

مشاهده نسخه کامل : شناسایی نشدن کارت شبکه آنبورد

bluehamed
09-11-15, 01:30
سلام دوستان حدود دو هفته ای میشد که وای فای گوشیم بعضی وقتا روشن نمیشد. اوایل کم بود. ولی بعدش بیشتر شد. تا اینکه الان اصلا روشن نمیشه. فک نکنم سخت افزاری هم باشه چون اگه سخت افزاری بود بلوتوث هم از کار میفتاد. از هفته قبل اینجوری شد. از هفته قبل کارت شبکه کامپیوتر هم یهو از کار افتاد. ولی یکمی که کامپیوتر رو دستکاری کردم دوباره اومد. دو سه روزی کار کرد. ولی دوباره همونجوری شد. نه تو device manager هست نه هیچ. هیچ اثری ازش تو ویندوز دیده نمیشه. تو بایوس تو تنظیمات همه جا هم رفتم. فقط چراغ کارت شبکه بعد از اینکه باتری بایوس رو کشیدم روشن شده و همون جوری مونده. چند نمونه ویندوز هم نصب کردم باز هم فایده نداشته. خیلی عجیبه که وای فای گوشیم و کارت شبکه کامپیوترم با هم از کار افتادن. میشه علتش پاک شدن مک آدرسشون باشه؟ به نظر شما درست میشن؟ زمان زیادی بود که خیلی خوب کار میکردن و مشکلی نداشتن. ولی یهو با هم خراب شدن. شاید اتفاقی باشه ولی من فک کنم به هم مرتبط باشن. ممکنه ویروسی چیزی باشه که اونا رو خراب کنه؟

javadshahvand
09-11-15, 10:08
سلام دوستان حدود دو هفته ای میشد که وای فای گوشیم بعضی وقتا روشن نمیشد. اوایل کم بود. ولی بعدش بیشتر شد. تا اینکه الان اصلا روشن نمیشه. فک نکنم سخت افزاری هم باشه چون اگه سخت افزاری بود بلوتوث هم از کار میفتاد. از هفته قبل اینجوری شد. از هفته قبل کارت شبکه کامپیوتر هم یهو از کار افتاد. ولی یکمی که کامپیوتر رو دستکاری کردم دوباره اومد. دو سه روزی کار کرد. ولی دوباره همونجوری شد. نه تو device manager هست نه هیچ. هیچ اثری ازش تو ویندوز دیده نمیشه. تو بایوس تو تنظیمات همه جا هم رفتم. فقط چراغ کارت شبکه بعد از اینکه باتری بایوس رو کشیدم روشن شده و همون جوری مونده. چند نمونه ویندوز هم نصب کردم باز هم فایده نداشته. خیلی عجیبه که وای فای گوشیم و کارت شبکه کامپیوترم با هم از کار افتادن. میشه علتش پاک شدن مک آدرسشون باشه؟ به نظر شما درست میشن؟ زمان زیادی بود که خیلی خوب کار میکردن و مشکلی نداشتن. ولی یهو با هم خراب شدن. شاید اتفاقی باشه ولی من فک کنم به هم مرتبط باشن. ممکنه ویروسی چیزی باشه که اونا رو خراب کنه؟

ویندوز رو ریستور کن ببین درست میشه

bluehamed
09-11-15, 14:39
ویندوز رو ریستور کن ببین درست میشه
اگه خوب خونده باشی اون بالا گفتم که چند بار هم ویندوز رو عوض کردم. ولی فایده نداشته

javadshahvand
09-11-15, 14:45
کارت شبکه دارید ؟ اگر آنبرد هست مدل مادربرد رو ذکر کنید؟

nimant
09-11-15, 15:04
سلام نوع ویندوز رو بگید
درایوها رو ویروس کشی کنید ببینید چیزی هست یا نه

کابل شبکه رو تست بزنید

هنگام نصب ویندوز شما کابل شبکه رو دربیارید مودم تا موقع نصب خاموش کنید

سعی کنید درایور ویندوز رو در هنگام نصب delete کنید
نتیجه رو هم بگید

AMD>INTEL
09-11-15, 15:23
موارد زیر رو انجام بدید :
برق رو از پاور سیستم بکشید .باطری مادربرد رو 20 دقیقه برعکس جا بزنید . بعد از 20 دقیقه باتری رو به وضعیت سابق برگردنوید و سیستم روشن کنید .

bluehamed
09-11-15, 17:00
کارت شبکه دارید ؟ اگر آنبرد هست مدل مادربرد رو ذکر کنید؟
کارت شبکه آنبورد. مادربورد گیگابایت g41mt-s2

سلام نوع ویندوز رو بگید
درایوها رو ویروس کشی کنید ببینید چیزی هست یا نه

کابل شبکه رو تست بزنید

هنگام نصب ویندوز شما کابل شبکه رو دربیارید مودم تا موقع نصب خاموش کنید

سعی کنید درایور ویندوز رو در هنگام نصب delete کنید
نتیجه رو هم بگید
زمانی که اینجوری شد ویندوز 8.1 نصب بود. بعدش ویندوز 10 نصب کردم. باز هم فایده نداشت. ویندوز اکس پی و 7 هم نصب کردم ولی بازم تغییری نکرد.
قبل اینکه اینوری بشه ی ویروسی رو کامپیوتر بود که حذفش کردم. همون ویروس که فایلهای فلش رو مخفی میکنه و میبره تو یه پوشه.
کابل شبکه هم مشکلی نداره. وقتی هم ویندوز رو نصب کردم چند روش رو امتحان کردم. بدون کابل شبکه با کابل شبکه و...
ولی فایده نداره

bluehamed
09-11-15, 17:53
موارد زیر رو انجام بدید :
برق رو از پاور سیستم بکشید .باطری مادربرد رو 20 دقیقه برعکس جا بزنید . بعد از 20 دقیقه باتری رو به وضعیت سابق برگردنوید و سیستم روشن کنید .
این کاز هم فایده نداشت. احتمالا سوخته

AMD>INTEL
09-11-15, 18:41
این کاز هم فایده نداشت. احتمالا سوخته

خرابی این چیپ های آنبرد زیاد پیش میاد . میتونید از بایوس غیر فعالش کنید و از یک کارت شبکه استفاده کنید .

javadshahvand
10-11-15, 08:12
کارت شبکه آنبورد. مادربورد گیگابایت g41mt-s2

زمانی که اینجوری شد ویندوز 8.1 نصب بود. بعدش ویندوز 10 نصب کردم. باز هم فایده نداشت. ویندوز اکس پی و 7 هم نصب کردم ولی بازم تغییری نکرد.
قبل اینکه اینوری بشه ی ویروسی رو کامپیوتر بود که حذفش کردم. همون ویروس که فایلهای فلش رو مخفی میکنه و میبره تو یه پوشه.
کابل شبکه هم مشکلی نداره. وقتی هم ویندوز رو نصب کردم چند روش رو امتحان کردم. بدون کابل شبکه با کابل شبکه و...
ولی فایده نداره

باید کارت شبکه بندازی