PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد گارانتی اینترنشنال سامسونگ

momo000000
05-11-15, 20:56
با سلام
دوستان میخواستم بدونم جریان این گارانتی اینترنشنال سامسونگ به چه صورت هست ؟
حقیقتاً هرکی یه چیزی میگه موندم چجوری هست؟
1- آیا گارانتی اینترنشنال همون همراه سرویس خاورمیانه هست؟
2- اگر همون همراه سرویس خاورمیانه هستش چجوری باید خدمات گرفت ازشون ؟
3- اگر گارانتی اینترنشنال با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه تفاوت داره ؟ چجوری باید متوجه شد که گارانتی کدوم هست موبایل؟ آیا برچسبی یا چیزی هست که نشون بده ؟
4- وقت مراجعه برای گارانتی چه چیز هایی لازم هست همراه خودمون ببریم ؟(برای هر کدوم از گارانتی ها جداگانه پاسخ بدید)
5- من شنیدم که برای خدمات گرفتن حتماً باید فاکتور خرید هم باشه ، آیا درسته ؟
چون وقتی برای خرید میریم بازار علاعدین مخصوصا طبقه 5 و 6 اونجا فاکتور درست درمون نمیدن و یه ورق الکی میدن بعنوان فاکتور نه مهری نه تاریخی و ...
مممنون میشم دونه دونه پاسخ کامل بدید :11():

AMD>INTEL
05-11-15, 21:03
سریال نامبر شامل خیلی موارد میشه . حتی زمان و تاریخ ساخت . معمولا بر اساس سریال نامبر گارانتی رو میدن .روند کار تو کشورهای دیگه . گوشی رو با متعلقات میبرن و براشون تعویض میکنند . فاکتور را در خارج کشور نشنیدم . ایران هم این فاکتورها رسمی نیستند و قابل استناد نیستند .

AMD>INTEL
05-11-15, 21:08
مدت گارانتی بین المللی رو یکسال نوشته متن زیر از سایت سامسونگ پیدا کردم
n the event that warranty service is required on your Samsung Mobile Computer and you are located outside of the country where it was originally purchased, the local Samsung entity in the foreign countries listed below may be able to provide you with warranty service (labor or parts) for a period of one (1) year.
Any warranty services rendered shall be in a manner consistent with the terms and conditions of the Samsung Mobile Computer Limited Warranty. Warranty services performed outside the country of purchase may take longer if parts are needed to repair.

momo000000
05-11-15, 21:08
با سلام
والا اگه امکانش هست یه نگاه به این لینک زیر بندازید
یکی از فروشگاه های طبقات آخر علائدین هست
تاج موبایل | + تاج تهران + قیمت تلفن همراه + تلفن همراه + مویایل + قیمت موبایل+ لیست تلفن همراه (Only the registered members can see the link)
تو قسمت قیمتهای سامونگ بعضی ها رو زده اینتر منظور همون اینترنشنال هست
دوستان اگه کسی تو بازار موبایل هست بیاد یه راهنمایی کنه ممنون میشم :1. (28):

AMD>INTEL
05-11-15, 21:18
با سلام
والا اگه امکانش هست یه نگاه به این لینک زیر بندازید
یکی از فروشگاه های طبقات آخر علائدین هست
تاج موبایل | + تاج تهران + قیمت تلفن همراه + تلفن همراه + مویایل + قیمت موبایل+ لیست تلفن همراه (Only the registered members can see the link)
تو قسمت قیمتهای سامونگ بعضی ها رو زده اینتر منظور همون اینترنشنال هست
دوستان اگه کسی تو بازار موبایل هست بیاد یه راهنمایی کنه ممنون میشم :1. (28):

این یعنی گارانتی داخلی نداره . چون گارانتی داخلی داشت میزد . این به درد کسی میخوره مسافرت های خارجی میره و دسترسی به customer center samsung دارد .

momo000000
05-11-15, 21:25
این یعنی گارانتی داخلی نداره . چون گارانتی داخلی داشت میزد . این به درد کسی میخوره مسافرت های خارجی میره و دسترسی به customer center samsung دارد .

آخه چن جا دیدم که میگن اینترنشنال همون همراه سرویس خاورمیانه هست و میتونیم گوشی رو ببریم بازار موبایل ایران طبقه دوم فکر کنم اونجا خدمات بگیریم
کلاً قاط زدم
این لینک پایین رو پیدا کردم
گارانتی های رسمی سامسونگ | سامسونگ سنتر | Samsungcenter (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
05-11-15, 21:36
آخه چن جا دیدم که میگن اینترنشنال همون همراه سرویس خاورمیانه هست و میتونیم گوشی رو ببریم بازار موبایل ایران طبقه دوم فکر کنم اونجا خدمات بگیریم
کلاً قاط زدم
این لینک پایین رو پیدا کردم
گارانتی های رسمی سامسونگ | سامسونگ سنتر | Samsungcenter (Only the registered members can see the link)

خوب با سامسونگ سنتر تماس بگیرید و ازشون بپرسید .