PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کوشی تا ۱۶۰۰

lei
03-11-15, 16:32
سلام یکی از دوستان میخواد یک گوشی تا سقف ۱۶۰۰ بخره میخواستم که راهنمایی کنید که چی گوشی از همه تو این رنج قیمت بهتره من خودم نظرم رو Samsung S6 G920F 32GB هست که بدون گارانتی ۱۵۸۰ میشه قیمتش میخواستم بدونم اصلا ارزشش رو داره بخاطر گارانتی تا ۱۶۷۰ هزینه کرد؟ و اینکه اگر گوشی خوب دیگری تو این محدوه قیمت هستش ممنون میشم پیشنهاد بدید .

AMD>INTEL
03-11-15, 16:43
LG G4 32GB Dual SIM Hammered Pattern - H818P
1.670

lei
03-11-15, 16:56
LG G4 32GB Dual SIM Hammered Pattern - H818P
1.670

به نظرتون کارییش از اس ۶ بیشتره من با هر دوی اینها از نزدیک کار کردم به نظرم جی ۴ فقط صفحه نمایش و تا حدودی دوربینش کمی بهتر بود ولی در عوض اس ۶ خوشدست تر سنسور اثر انگشت داره
و جنس بدنش هم بهتره و همچنین شنیدم که جی ۴ مثل جی ۳ باتری زود خالی میکنه میخواستم دلیلتون رو واسه انتخاب جی ۴ بگین و همچنین بگین آیا ارزشش رو داره که ۱۰۰ بیشتر واسه گارانتی گوشی داد چون گوشی رو از آشنا میخرم و مهلت تست و بیمه هم داره .

AMD>INTEL
03-11-15, 17:01
به نظرتون کارییش از اس ۶ بیشتره من با هر دوی اینها از نزدیک کار کردم به نظرم جی ۴ فقط صفحه نمایش و تا حدودی دوربینش کمی بهتر بود ولی در عوض اس ۶ خوشدست تر سنسور اثر انگشت داره
و جنس بدنش هم بهتره و همچنین شنیدم که جی ۴ مثل جی ۳ باتری زود خالی میکنه میخواستم دلیلتون رو واسه انتخاب جی ۴ بگین و همچنین بگین آیا ارزشش رو داره که ۱۰۰ بیشتر واسه گارانتی گوشی داد چون گوشی رو از آشنا میخرم و مهلت تست و بیمه هم داره .

LG G4 تو بررسی ها هم تونسته امتیاز خوبی بگیره . گارانتی هم زیاد روی گوشی در ایران نمیشه روش حساب کرد . همون بیمه کافیه .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

lei
03-11-15, 17:09
ممنون میشم لینک راهنما خرید گوشی آبان ۹۴ رو برام بزارین

- - - Updated - - -

ممنون میشم لینک راهنما خرید گوشی آبان ۹۴ رو برام بزارین

AMD>INTEL
03-11-15, 17:21
بهترین گوشی های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (مهر و آبان 94) (Only the registered members can see the link)

lei
04-11-15, 15:13
نظرتون در مورد IPhone 5s 16gb & HTC one m9 چیه؟

AMD>INTEL
04-11-15, 15:23
نظرتون در مورد IPhone 5s 16gb & HTC one m9 چیه؟

گوشیهای خوبی هستند . ولی ایفون رو ترجیح میدم به دلیل پلتفرمش .