PDA

مشاهده نسخه کامل : نمایش داده نشدن فن سی پی یو در HWMONITOR

david-ebi
25-10-15, 23:57
دوستان سلام.کولر پردازنده من نوکتوا u14s هست که فنش رو به کانکتور مادربرد وصل کردند.اما الان در انواع و اقسام برنامه های مانیتورینگ سرعت فن از قبیل hwmonitor کلا این فن شناخته نمیشه.مشکل از کجاست؟در ضمن فن پشت کیس هم (کیس ایکس8 گرین)به کانکتور مادربرد وصل شده که اونم قابل شناسایی نیست اما اونو شک دارم که اصلا pwm هست یا نه.

AMD>INTEL
26-10-15, 11:48
دوستان سلام.کولر پردازنده من نوکتوا u14s هست که فنش رو به کانکتور مادربرد وصل کردند.اما الان در انواع و اقسام برنامه های مانیتورینگ سرعت فن از قبیل hwmonitor کلا این فن شناخته نمیشه.مشکل از کجاست؟در ضمن فن پشت کیس هم (کیس ایکس8 گرین)به کانکتور مادربرد وصل شده که اونم قابل شناسایی نیست اما اونو شک دارم که اصلا pwm هست یا نه.

با app گیگابایت و قسمت System Information Viewer

Karaya1
26-10-15, 12:58
مراحل رو بترتیب چک کن ببین سوکت 4پین فن رو به سوکت 4پین خاص پردازنده روی مین زدی ... توی بایوس هم تنظیم فن پردازنده روی اتوماتیک -ولتاژ - نباشه و روی PWM باشه! مراقب دستت هم باش وقتی فن روشنه... !

david-ebi
26-10-15, 15:27
این یک شات از نرم افزار hwmonitor

Only the registered members can see the link

اینم یک شات از gigabite system information viewer

ظاهرا تو یکی فن رو شناخته و توی یکی نشناخته.

AMD>INTEL
26-10-15, 16:25
این یک شات از نرم افزار hwmonitor

اینم یک شات از gigabite system information viewer

ظاهرا تو یکی فن رو شناخته و توی یکی نشناخته.

app گیگابایت رو کامل نصب کنید و از طریق اون میتونید تغییر بدید . برنامه speed fan خیلی از مادربردهای جدید رو نمیشناسه پس سرعت رو نمیتونید تغییر بدید .

david-ebi
26-10-15, 16:28
app گیگابایت رو کامل نصب کنید و از طریق اون میتونید تغییر بدید . برنامه speed fan خیلی از مادربردهای جدید رو نمیشناسه پس سرعت رو نمیتونید تغییر بدید .
app گیگابایت رو کامل نصب کردم و اونجا فن رو می شناسه.اما این برنامه hwmonitor هستش که فن رو نمیشناسه و نه speed fan

AMD>INTEL
26-10-15, 16:36
app گیگابایت رو کامل نصب کردم و اونجا فن رو می شناسه.اما این برنامه hwmonitor هستش که فن رو نمیشناسه و نه speed fan

از app خود گیگابایت استفاده کنید . این برنامه نمیتونند شناسایی کنند به خاطر عدم اپدیت این برنامه ها هست . خود برنامه گیگابایت همکامل تر هست و هم دقیقتر