PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپ تاپ (لپ تاپ گیمینگ ایسوس)

ardj75
25-10-15, 13:36
سلام دوستان یه مدت بود دنبال خرید لپتاپ بودم چنتا گزینه داشتم و انتخابم رو هم کردم. موقعی که خریدم قطعی شد شکل لپتاپ رو دیدم خیلی خوب بود ولی بعد که لپتاپ های گیمینگ ایسوس رو هم دیدم باز دودل شدم
سوال اینجاست که بین این 2 مدل لپتاپ کدوم بهتره و قدرت بیشتری داره؟ :
ASUS G56JK با کارت GTX 850M 4 GIGASUS N551JX With Leap Motion با کارت GTX 950M 4GIGبین این 2 مدل گیر کردم الان ولی مد نظرم اون مدل گیمینگ اولی هست چون خیلی طراحی خفنی داره و قیمت نسبتا پایین تر و رم 12 و هارد پر سرعت تر و همچنین هدست همراه و و و...
مدل دومی رو فقط بخاطر قدرت بیشتر کارت گرافیکش شک دارم...! که فک نمیکنم زیاد تفاوتی بکنه با این حال به نظر شما کدومش بهتره؟ کاربرد برای فیلمو سریال و گیم و برنامه نویسی.
در ضمن اگر با این قیمت یعنی حدود 3800 لپتاپ بهتری هست ممنون میشم پیشنها بدین ولی نظر اصلی خودم روی ASUS هست.

AMD>INTEL
25-10-15, 14:12
این مدل به مراتب کانفیگ بهتری دارد .Lenovo Y5070 2015 - A
cpu 4720HQ
vga GeForce GTX 960M

ardj75
25-10-15, 14:25
این مدل به مراتب کانفیگ بهتری دارد .Lenovo Y5070 2015 - A
cpu 4720HQ
vga GeForce GTX 960M

آره کانفیگ خیلی بهتری داره ولی صفحه نمایشش براقه و همینطور دی وی رام اینترنال نداره و و و یه تعداد مشکلات دیگه که این مورد رو خط زدم از لیستم و همینطور به طور کلی لنوو رو! برای همین مد نظرم یکی بین اون 2 تا هست و البته که ایسوس امکانات جانبی زیادی همراهش داره. لنوو رو اصلا نمیپسندم در کل! ورگنه این جزء گزینه هام بود که خب با پرسو جوی زیاد حذفش کردم

AMD>INTEL
25-10-15, 14:34
ASUS N551JX
گرافیکش به روزتر هست . از dx12 هم ساپورت میکنه . همچنین مصرف کمتری هم دارد این روی گرمای سیستم تاثیر مثبت دارد .

ardj75
25-10-15, 14:59
ASUS N551JX
گرافیکش به روزتر هست . از dx12 هم ساپورت میکنه . همچنین مصرف کمتری هم دارد این روی گرمای سیستم تاثیر مثبت دارد .

خب اختلاف گرافیکا خیلی زیاده؟ چون حقیقتش برای بازی من تو خونه سیستم دارم و اون جواب همرو میده ولی برای سفر میخوام این لپتاپ رو و بازم با توجه به قیمت کمترش و امکانات همراه بیشترش و ظاهرش اونو میپسندم. فقط در صورتی اون 551 رو انتخاب میکنم که اختلاف گرافیک فاحش باشه و اصلا قابل مقایسه نباشه که طبق بنچمارکایی که دیدم خیلی تفاوتی ندارن! اگر تفاوتشون فقط کارت گرافیکه زیاد برام مهم نیست چون بازم بجاش مدل 56 رم 12 داره و هارد 7200 که مال 551 8 گیگ رم و هارد 5400 داره! واقعا انتخاب بینشون برام سخته :دی ولی اگر بازم بحث خوب و خوب تره تصمیم دارم G56 رو بگیرم چون برام زیاد مهم نیست که از DX12 پشتیبانی کنه یا نه و گرمای سیستم هم که خب جایی که میخوام گرم نشه بازی نمیکنم و مشکلی با اون ندارم جایی هم که بازی میکنم اگر گرم بشه مشکلی ندارم! ولی اگر واقعا مدل 56 مدل خوبی نیست بیخیال اون مدل بشم و اگرم باز اختلاف فاحش وجود داره بین 2 کارت گرافیک این مدل هم هست که قدرت خوبی داره : ASUS G550JX i7-8-1-4 (Only the registered members can see the link)
و البته نظرتون رو در باره این هم بگین لطفا ASUS G551JW

ببخشید وقتتون رو گرفتم! ممنون خیلی :)

AMD>INTEL
25-10-15, 16:13
خب اختلاف گرافیکا خیلی زیاده؟ چون حقیقتش برای بازی من تو خونه سیستم دارم و اون جواب همرو میده ولی برای سفر میخوام این لپتاپ رو و بازم با توجه به قیمت کمترش و امکانات همراه بیشترش و ظاهرش اونو میپسندم. فقط در صورتی اون 551 رو انتخاب میکنم که اختلاف گرافیک فاحش باشه و اصلا قابل مقایسه نباشه که طبق بنچمارکایی که دیدم خیلی تفاوتی ندارن! اگر تفاوتشون فقط کارت گرافیکه زیاد برام مهم نیست چون بازم بجاش مدل 56 رم 12 داره و هارد 7200 که مال 551 8 گیگ رم و هارد 5400 داره! واقعا انتخاب بینشون برام سخته :دی ولی اگر بازم بحث خوب و خوب تره تصمیم دارم G56 رو بگیرم چون برام زیاد مهم نیست که از DX12 پشتیبانی کنه یا نه و گرمای سیستم هم که خب جایی که میخوام گرم نشه بازی نمیکنم و مشکلی با اون ندارم جایی هم که بازی میکنم اگر گرم بشه مشکلی ندارم! ولی اگر واقعا مدل 56 مدل خوبی نیست بیخیال اون مدل بشم و اگرم باز اختلاف فاحش وجود داره بین 2 کارت گرافیک این مدل هم هست که قدرت خوبی داره : ASUS G550JX i7-8-1-4 (Only the registered members can see the link)

سوالتون تفکیک شده بپرسید ممنون میشم . اختلافش در بازدهی بالاتر در ویندوز 10 و دایرکت ایکس 12 میباشد . مصرفش هم خیلی کمتر هست .

ardj75
25-10-15, 16:33
سوالتون تفکیک شده بپرسید ممنون میشم . اختلافش در بازدهی بالاتر در ویندوز 10 و دایرکت ایکس 12 میباشد . مصرفش هم خیلی کمتر هست .

اگر فقط برای کارت گرافیک هست میتونم این مدل هم انتخاب کنم : ASUS G550JX i7-8-1-4 (Only the registered members can see the link)
تقریبا الان انتخابم بین 2 مدل ASUS G550JX i7-8-1-4 (Only the registered members can see the link) و ASUS G56 شد اون N551JX رو در صورتی میخوام که چیزی جز کارت گرافیک داشته باشه و البته لیپ موشن هم زیاد نیازم نمیشه.
ویندوز 10 هم نصب نمیکنم رو لپتاپ.
سوال اول در واقع میشه بین 3 مدل بالا کدوم؟ البته بازم میگم زیاد از N551 بخاطر ظاهرش خوشم نمیاد
سوال دوم اینکه در صورت افزایش بودجه این مدل خوبه؟ : ASUS G551JW

AMD>INTEL
25-10-15, 16:36
ASUS G550JX این هم مناسبه
بله در صورت افزایش بودجه ASUS G551JW - A انتخاب هوشمندانه ای هست .

RAVYY
25-10-15, 16:47

ببینید دوست عزیز اشتباه شما همین جاست که توی لپ تاپ نباید براساس یه قطعه قدرت لپ تاپ رو در نظر بگیرید بلکه باید تمام قطعات رو با هم در نظر بگیرید و بر اساس انتظارات و بودجتون بهترین کانفیگ رو انتخاب کنید. اون لپ تاپ G56JK که مد نظرتون هست کانفیگ سال 2014 رو داره ولی
ASUS N551JX کانفیگ سال 2015 هست و بهینه تر از لپ تاپ
G56JK هست و از لحاظ فرکانس کاری CPU و هم از لحاظ گرافیکی بهتر از لپ تاپG56JK هست و کانفیگ بهتری داره ودر مقابله هزینه ای که میکنید بازدهی بیشتری خواهد داشت نسبت به لپ تاپ G56JK.ونظرم در مورد لپ تاپ ASUS G 551JW کانفیگ بهتر و قدرت بیشتری نسبت به بقیه لپ تاپهای که گفتید داره و انتخاب بهتری خواهد بود .

ardj75
25-10-15, 17:04
ببینید دوست عزیز اشتباه شما همین جاست که توی لپ تاپ نباید براساس یه قطعه قدرت لپ تاپ رو در نظر بگیرید بلکه باید تمام قطعات رو با هم در نظر بگیرید و بر اساس انتظاراتی و بودجتون بهترین کانفیگ رو انتخاب کنید. اون لپ تاپ G56JK که مد نظرتون هست کانفیگ سال 2014 رو داره ولی
ASUS N551JX کانفیگ سال 2015 هست و بهینه تر از لپ تاپ
G56JK هست و از لحاظ فرکانس کاری CPU و هم از لحاظ گرافیکی بهتر از لپ تاپG56JK هست و کانفیگ بهتری داره ودر مقابله هزینه ای که میکنید بازدهی بیشتری خواهد داشت نسبت به لپ تاپ G56JK.ونظرم در مورد لپ تاپ ASUS G 551JW کانفیگ بهتر و قدرت بیشتری از نسبت به بقیه لپ تاپهای که گفتید داره و انتخاب بهتری خواهد بود .

خب اون مدل Asus 550JX با اون کانفیگ هم 2015 هست در واقع مدل گیمینگ N551 هست! چون مدل گیمینگ میخوام فک کنم 550JX بهتر باشه!

RAVYY
25-10-15, 17:22
خب اون مدل Asus 550JX با اون کانفیگ هم 2015 هست در واقع مدل گیمینگ N551 هست! چون مدل گیمینگ میخوام فک کنم 550JX بهتر باشه!

بله ASUS G550JX هم کانفیگ 2015 هست ولی چون شما تو پستهای قبل گفتید که یه سیستم دیگه دارید و نمی خوایید با لپ تاپ زیاد گیم انجام بدین من این مورد رو ذکر نکردم چون لپ تاپ سری گیمینگ برای گیم بهینه میشه و درمورد انتخاب G550JX بله از لحاظ بهینه بودن بهتره.

zalissan
25-10-15, 17:25
سلام میخوام ی لپ تاپ بخرم از 2.200 تا 2.800 بنظر شما بجز لنوو چه انتخابایی میتونم داشته باشم؟ استفاده ام ی خورده سنگینه و اهل بازی هستم
خودم اینارو پیدا کردم
hp 450 g2 k9k77ea - asus k555lb- asus v501lx- hp envy k008ne- acer v15 nitro

AMD>INTEL
25-10-15, 17:36
سلام میخوام ی لپ تاپ بخرم از 2.200 تا 2.800 بنظر شما بجز لنوو چه انتخابایی میتونم داشته باشم؟ استفاده ام ی خورده سنگینه و اهل بازی هستم
خودم اینارو پیدا کردم
hp 450 g2 k9k77ea - asus k555lb- asus v501lx- hp envy k008ne- acer v15 nitro
تاپیک بزنید در تاپیک دیگران سوال نکنید .