PDA

مشاهده نسخه کامل : پاک شدن رایور یو اس بی و نشناختن موس و کیبورد

david-ebi
23-10-15, 04:40
دوستان متاسفانه اشتباها درایور یو اس بی رو از توی دیوایس منیجر حذف کردم و حالا سیستم نه موس رو می شناسه و نه کیبورد و نه کلا هر وسیله ای که به پورت یو اس بی وصل میشه.حالا من چطور می تونم مجددا درایور مورد نظر رو نصب کنم؟

AMD>INTEL
23-10-15, 04:44
دوستان متاسفانه اشتباها درایور یو اس بی رو از توی دیوایس منیجر حذف کردم و حالا سیستم نه موس رو می شناسه و نه کیبورد و نه کلا هر وسیله ای که به پورت یو اس بی وصل میشه.حالا من چطور می تونم مجددا درایور مورد نظر رو نصب کنم؟

تنها راهش repair کردن ویندوز . اگر موس ps/2 هم داشته باشی اوکی هست .

david-ebi
23-10-15, 04:49

میشه بگید برای REPAIR کردن ویندوز باید چکار بکنم؟یعنی میشه بدون موس وکیبورد repair کرد ویندوز رو؟ویندوزم 8.1 هستش.از کجا باید برای اینکار وارد بشم؟

david-ebi
23-10-15, 04:56
ویرایش شد.

david-ebi
23-10-15, 06:57
با هزار بدبختی یک کیبورد ps2 رو به سیستم وصل کردم.حالا فقط من باید دقیقا چه چیزی رو دانلود کنم?.ویندوزم 8.1 هست و مادربردم گیگابایت گیمینگ7 پلتفرم x99

AMD>INTEL
23-10-15, 13:20
با هزار بدبختی یک کیبورد ps2 رو به سیستم وصل کردم.حالا فقط من باید دقیقا چه چیزی رو دانلود کنم?.ویندوزم 8.1 هست و مادربردم گیگابایت گیمینگ7 پلتفرم x99

لازم نیست چیزی دانلود کنید .کافیه scan for hardware change باید درایور پاک شده نصب بشند

AMD>INTEL
23-10-15, 14:15
دقیقا به چه شکل درایورها رو پاک کردی ؟ کاملتر توضیح بدی بهت میگم چکار کنی .
برای تعمیر ویندوز این روش .

قبل از بالا اومدن ویندوز کلید f8 بزن و گزینه repair رو انتخاب کن .
آموزش ریپیر و تعمیر کردن ویندوز 8 و 8.1 | Automatic Repair (Only the registered members can see the link)

david-ebi
23-10-15, 19:24
با تشکر فراوان از آقا امید.با همون کیبوردی که گفتم چند تا از درایورهای مربوط به اینتل که واسه مادربردم بود رو مجدد نصب کردم و مشکل خدا رو شکر بر طرف شد.من دقیقا از توی دیوایس منیجر گزینه intel usb 3.0 extensible host controller رو آنیستال کرده بودم.
حالا یک مشکل کوچولوی دیگه دارم.قبل از تمام این کارها کلا سیستم هیچگونه یو اس بی رو نمیشناخت و همچنان هم نمیشناسه در صورتیکه تا روز قبلش این مشکل نبود.دلیل اینکه من اون فایل رو آنیستال کردم هم این بود که میخواستم مجددا آپدیت شده اش رو نصب کنم تا سیستمم فلش یو اس بی ها رو بشناسه.
حالا برای اینکه این مشکل نشناختن فلشها حل بشه باید چکار کنم؟در ضمن وقتی فلشم رو می زنم می نویسه درایوها در حال آپدیت اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته.

AMD>INTEL
23-10-15, 19:28
با تشکر فراوان از آقا امید.با همون کیبوردی که گفتم چند تا از درایورهای مربوط به اینتل که واسه مادربردم بود رو مجدد نصب کردم و مشکل خدا رو شکر بر طرف شد.من دقیقا از توی دیوایس منیجر گزینه intel usb 3.0 extensible host controller رو آنیستال کرده بودم.
حالا یک مشکل کوچولوی دیگه دارم.قبل از تمام این کارها کلا سیستم هیچگونه یو اس بی رو نمیشناخت و همچنان هم نمیشناسه در صورتیکه تا روز قبلش این مشکل نبود.دلیل اینکه من اون فایل رو آنیستال کردم هم این بود که میخواستم مجددا آپدیت شده اش رو نصب کنم تا سیستمم فلش یو اس بی ها رو بشناسه.
حالا برای اینکه این مشکل نشناختن فلشها حل بشه باید چکار کنم؟در ضمن وقتی فلشم رو می زنم می نویسه درایوها در حال آپدیت اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته.

الان USB کار میکنه یا نه دوست گرامی ؟

david-ebi
23-10-15, 19:38
الان تمامی دستگاههای متصل به پورت یو اس بی کار می کنند به جز فلشها.یعنی یو اس بی فلشها

AMD>INTEL
23-10-15, 19:39
الان تمامی دستگاههای متصل به پورت یو اس بی کار می کنند به جز فلشها.

وارد دیسک منیجمت بشید . ببینید اونجا نشون میده فلش را یا نه .
Find Your Missing USB Drive in Windows 10, 8, 7, and Vista (Only the registered members can see the link)

david-ebi
23-10-15, 20:05
وارد دیسک منیجمت بشید . ببینید اونجا نشون میده فلش را یا نه .
Find Your Missing USB Drive in Windows 10, 8, 7, and Vista (Only the registered members can see the link)
بله اونجا کاملا نشون داده میشه

AMD>INTEL
23-10-15, 20:07
بله اونجا کاملا نشون داده میشه

CHANGE DRIVE LETTER بزن و یک نام انگلیسی بده درست میشه .

david-ebi
23-10-15, 20:15
خیلی ممنون مشکل حل شد.فقط من برنامه دمون تولز رو ریختم و این برنامه در حدود 10 تا درایو مجازی برام درست کرده و بیخود ضفحه this pc ام از این درایوها پر شده.این درایوهای مجازی اضافه رو چطور می تونم حذف کنم؟

AMD>INTEL
23-10-15, 20:16
خیلی ممنون مشکل حل شد.فقط من برنامه دمون تولز رو ریختم و این برنامه در حدود 10 تا درایو مجازی برام درست کرده و بیخود ضفحه this pc ام از این درایوها پر شده.این درایوهای مجازی اضافه رو چطور می تونم حذف کنم؟

باید EJECT کنید .

david-ebi
23-10-15, 20:26
باید EJECT کنید .
متاسفانه با eject حذف نمی شوند؟

AMD>INTEL
23-10-15, 20:28
از خود برنامه DAEMON TOOLS میتونی حذف کنی .