PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید رایتر با لنز قوی برای خواندن DVD

Admiral_Hunter
08-10-15, 15:14
سلام
یه دی وی دی رایتر پایونر دارم 1 سال کارنکرده..بعضی دی وی دی ها رو نمیتونه بخونه رو سیتسم قدیمیم هم LG و SONY و HP داشتم رو اونها هم نمیتونه بخونه.
یه چند تا دی وی داشتم کیفیتش خوب نبود که اینا نتونستن بخونن حتی رو یه لب تاپ ایسوس که دوستم نو خریده بود هم امتحان کردم ولی باز نخوندش... آخر کار یه دوستی داشتم لب تاپ لنووا داشت مثل آب خوردن این دی وی دی ها رو خوند!!!:1. (27):

حالا دنبال خرید یه دی وی دی رایتر اینترنالم که لنزش قوی باشه و دی وی دی های این چنینی بخونه!!!

AMD>INTEL
08-10-15, 15:33
دنبال پلکستور باش . یا لایتون های لایت اسکرایب

nima_hl
08-10-15, 17:11
سلام
یه دی وی دی رایتر پایونر دارم 1 سال کارنکرده..بعضی دی وی دی ها رو نمیتونه بخونه رو سیتسم قدیمیم هم LG و SONY و HP داشتم رو اونها هم نمیتونه بخونه.
یه چند تا دی وی داشتم کیفیتش خوب نبود که اینا نتونستن بخونن حتی رو یه لب تاپ ایسوس که دوستم نو خریده بود هم امتحان کردم ولی باز نخوندش... آخر کار یه دوستی داشتم لب تاپ لنووا داشت مثل آب خوردن این دی وی دی ها رو خوند!!!:1. (27):

حالا دنبال خرید یه دی وی دی رایتر اینترنالم که لنزش قوی باشه و دی وی دی های این چنینی بخونه!!!

سلام

با قدرت گرفتن اینترنت پر سرعت dvd رامها معمولا فقط به عنوان دکور روی کیس نصب میشوند و عملا بدون آنها هم امکان نصب ویندوز و نرم افزارها از طریق usb و ایزو امکان پذیر است

به همین دلیل تولید کنندگان درایوها محصولاتشان را با کیفیت و قدرت قدیم تولید نمیکنند و قیمت این دستگاه را پائین آورده اند ( قدیم یک درایو معمولی با دلار حدود 1000 تومان 30-40 هزار تومان بود الان هم با دلار 3400 تومان همان حدود قیمت است یعنی قیمت دلاری کمتر از یک سوم شده )

اگر درایو محکم میخواهید بنظرم به دنبال محصولات قدیمی با کارکرد پائین باشید ( برندهائی که امید گرامی معرفی کردند عالیه :great:)

Admiral_Hunter
09-10-15, 10:34
دنبال پلکستور باش . یا لایتون های لایت اسکرایب

ممنون..پیدا نکردم
سایتی یا جایی سراغ ندارید داشته باشه
از مارک لایتون فقط 2 تا مدل تو بازار دیدم
اینا مد نظرتون هست بخرم
Liteon SATA Internal DVD Burner iHAS122

Model iHAS124-04 - OEM

اگه بلوری رایتر بخرم چجوریاست میتونه دی وی دی های کیفیت پایین یا خش دارم بخونه؟!!!

AMD>INTEL
09-10-15, 11:29
بلو ری مناسب رو توصیه نمیکنم . پیشنهادم اکسترنال لایتون بگیری .

AMD>INTEL
09-10-15, 12:09
Liteon 8X eBAU108:
این مدل لایتون

Admiral_Hunter
09-10-15, 12:29
بلو ری مناسب رو توصیه نمیکنم . پیشنهادم اکسترنال لایتون بگیری .

خوبه اکسترنال لایتون میگیرم..این مدل پیدا کردم
LITEON eBAU108 حدود 100 تومان

منتها انگار این مدل چند تا مدله !!
فرقی دارند با هم؟
هر کدوم گیرم اومد بخرم

LITEON eBAU108

LITEON eBAU108-01

و.....
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
09-10-15, 12:32
خوبه اکسترنال لایتون میگیرم..این مدل پیدا کردم
LITEON eBAU108 حدود 100 تومان

منتها انگار این مدل چند تا مدله !!
فرقی دارند با هم؟
هر کدوم گیرم اومد بخرم

LITEON eBAU108

LITEON eBAU108-01

و.....
Only the registered members can see the link

دنبال review های سایت خارجی باش . حتما چک کن تو فول پک باشه و بسته بندی داشته باشه و گارانتی معتبر .