PDA

مشاهده نسخه کامل : همه دعوت هستید: به کانال شهرسخت‌افزار در تلگرام بپیوندید!

M A H R A D
01-10-15, 22:31
همانطور که می‌دانید استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام در داخل کشور روز به روز افزایش می‌یابد و

در همین راستا شهرسخت‌افزار هم، همسو با کاربران همیشگی‌اش، کانال رسمی خود را در این شبکه راه‌اندازی کرده است.

برای ملحق شدن به این کانال کافیست کد QR کانال را توسط بارکدخوان خود اسکن کنید و یا روی این لینک کلیک کنید: Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در این کانال میتوانید آخرین اخبار دنیای فناوری و سخت افزار را سریعترین زمان بخوانید و از برنامه های جاری سایت ما با خبر شوید.

در کنار آن، مطالب سرگرم‌کننده و جالب هم برای شما خواهیم داشت!

برای پیوستن به کانال شهر سخت افزار در تلگرام میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید و یا بارکد QR کانال را توسط گوشی و یا تبلت خود اسکن کنید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

از هم اکنون پیوستن شما به کانال رسمی وب سایت شهر سخت افزار در شبکه اجتماعی تلگرام را خوش‌آمد می‌گوییم! :Love-ssa~! (1):

توجه: برای استفاده از قابلیت «کانال» لازم است تلگرام دستگاه خود را به آخرین نسخه بروز کنید.

karbalad
04-10-15, 13:11
متاسفانه تلگرام ندارم
ولی سایت شما خیلی خوبه نسبت به بقیه سایت ها که فقط اخبار گوشی میزارن

STUXNET
06-10-15, 07:48
سلام وخسته نباشید
واقعا کار خیلی قشنگ و پسندیده ای بود اینکه اطلاعات سخت افزاری ونرم افزاریمون وکلا درهمه زمینه ها بروز باشیم خیلی خوبه
تشکر میکنم از تیم مدیریتی:give_rose:

Nare
26-10-15, 17:32
سلام متشکرم به دلیل سادگی گوشیم فعلا نمی توانم به شبکه اجتماعی تلگرام شما بپیوندم

albay_1
27-10-15, 08:12
متاسفانه تلگرام ندارم
ولی سایت شما خیلی خوبه نسبت به بقیه سایت ها که فقط اخبار گوشی میزارن

mmce
31-10-15, 12:44
سلام.باتشکراز فعالان عرصه ی سخت افزار.از طراحی تاتعمیر

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

M A H R A D
01-11-15, 12:43
سلام. من گوشیم اندروید هست ولی فقط فعلا از لاین استفاده می کنم. گروه لاین ندارید؟

با سلام

خیر، در حال حاضر فقط در تلگرام حضور داریم.

سپاس

mmce
01-11-15, 12:44
سلام.تلگرام ای دی یالینگ رو بفرستید

M A H R A D
08-11-15, 11:53
سلام.تلگرام ای دی یالینگ رو بفرستید

لینک در پست اول گذاشته شده دوست گرامی.

Only the registered members can see the link

سپاس

mrijoj
12-11-15, 13:54
اقا ما تازه از تلگرام کشیدیم بیرون دی نمیتونم بیام حیف اون همه مطالب توپی که تو کانال میزارینو من نمیتونم ببینم

mna2008
19-11-15, 11:58
ممنون از ...

variable
29-11-15, 16:23
گروه خیلی بهتر بود. تا کانال
یه گروه لطفاایجاد کنید.
باتشکر

Afshin 85
19-12-15, 21:41
سلام خسته نباشید . اگه ممکنه در کانال تلگرام pdfهای اموزشی هم بذارید .