PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا Note4 ارزشش رو داره؟

arvin.rog
30-09-15, 21:59
سلام به همه ی دوستان من دو ماه پیش یک گوشی Huawei Ascend Mate 7 32GB خریدم و تا الان خیلی ازش راضیم و حتی یک بارم هنگ نکرده ولی امان از حرف مردم هرجا میرم از دور گوشیو میبینم خوششون میاد ولی وقتی میفهمن هوآوی هست میگن چینیه ارزش نداره اینقد پول برای گوشی پول بدی و ...دیروز آگهی زدم گوشیم رو 1،300 میخرن من تا یه ماه دیگه 300 هزار تومن دستم میاد و اگه گوشیو بفروشم میخوام Note 4 N910C رو بخرم به نظرتون ارزشش رو داره که گوشیمو عوض کنم و اگه گوشی دیگری تا بودجه حداکثر 1650 در نظر دارین ممنون میشم پیشنهاد بدید .

AMD>INTEL
30-09-15, 22:16
حرف مردم رو دایورت کن برادر .مهم رضایت خودت هست . به نظرم اشتباه هست . یکسری هنوز موندن در عوالم گوشی های فلاندی و مجارستان . هوای به نظر شخصی من یکی از برترین سازندگان تجهیزات مخابراتی هست .

arvin.rog
30-09-15, 22:22
حرف مردم رو دایورت کن برادر .مهم رضایت خودت هست . به نظرم اشتباه هست . یکسری هنوز موندن در عوالم گوشی های فلاندی و مجارستان . هوای به نظر شخصی من یکی از برترین سازندگان تجهیزات مخابراتی هست .
من با شما کاملا موافقم و تا چند وقت هم بی اهمیت بودم نسبت بهش ولی دیگه تحمل ندارم و از طرف بودجه برای Note4 جور شده به نظرتون این گوشی از نظر کارایی از گوشی فعلیم بهتره و اگر میتونید گوشی مد نظرتون را تا بودجه 1650 بگین و یه سوال دیگه به نظرتون اگه بودجمو بیشتر کنم و اس 6 سامسونگ رو بخرم ارزشش رو داره با تشکر

AMD>INTEL
30-09-15, 22:24
اگر میخواهید عوض کنید . حداقل s6 بگیرید .

arvin.rog
30-09-15, 22:35
اگر میخواهید عوض کنید . حداقل s6 بگیرید .

نظرتون در مورد One M9 , LG G4 و حتی iphone 5s چیه؟

nima_hl
30-09-15, 22:54

از مردم مورد نظر سئوال کنید :lol:

پینوشت : دیروز بعد از کلی خیش زدن بازار دو مرتبه یه هواوی دیگه خریدم

گوشی قبلیم honor 3c lite بود که ژیروسکوپ برای واقعیت مجازی نداشت برای همین یدونه honor 6 گرفتم مثل اسب دارم باهاش کیف میکنم :1. (26):

AMD>INTEL
30-09-15, 23:07

گوشیهای خوبی هستند . ولی همانطور که پست اولم گفتم نیازی به تعویض نیست . اگر خیلی اصرار دارید بهتره همون s6 بگیرید