PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک - مانیتور

Siawayne
30-09-15, 14:28
سلام دوستان خسته نباشید
چندتا سوال داشتم

1 - اگر پاور نسبت به قطعات ضعیف باشه , فقط خودش آسیب میبینه یا به بقیه قطعات هم اسیب میرسونه ؟

2 - کارت گرافیک MSI R9 270x Hawk دارم , مانیتورم فقط پورت vga پشتیبانی میکنه , میتونم با استفاده از تبدیل DVI به vga از کارت استفاده کنم ؟

3 - پورت PCIEx3 مادربورد ASRock 770DE3L به این کارت میخوره ؟ چون واسه مادربورد نوشته x4 mode و برای کارت x16 mode

ASRock > 770DE3L (Only the registered members can see the link)
Graphics card - The world leader in display performance (Only the registered members can see the link-specification)

AMD>INTEL
30-09-15, 14:48
سلام دوستان خسته نباشید
چندتا سوال داشتم

1 - اگر پاور نسبت به قطعات ضعیف باشه , فقط خودش آسیب میبینه یا به بقیه قطعات هم اسیب میرسونه ؟

2 - کارت گرافیک MSI R9 270x Hawk دارم , مانیتورم فقط پورت vga پشتیبانی میکنه , میتونم با استفاده از تبدیل DVI به vga از کارت استفاده کنم ؟

3 - پورت PCIEx3 مادربورد ASRock 770DE3L به این کارت میخوره ؟ چون واسه مادربورد نوشته x4 mode و برای کارت x16 mode

ASRock > 770DE3L (Only the registered members can see the link)
Graphics card - The world leader in display performance (Only the registered members can see the link-specification)

1-پاور نامناسب و ضعیف هم خودش به مشکل میخوره و هم به قطعات اسیب میزنه .
2-بله میتونید از تبدیل dvi بهره ببرید
3-مادربرد شما pcie 2.0 هست که با کارتهای pcie 3.0 مشکلی ندارد .یک اسلات 16x هم دارید . که اولین اسلات هست .

Siawayne
30-09-15, 15:08
مرسی ممنون
شرمنده سوال زیاده

1 - با استفاده از این مبدل چند درصد از توانایی کارت رو کاهش میده ؟ مبدل DVI-I بگیرم یا DVI-D ؟

2 - از کجا میشه فهمیدکه کارت گرافیک داره بدون مشکل کار میکنه ؟

3 - بعضی جاها خوندم که قدرت cpu هم بر روی کارت تاثیر داره الان این cpu مدل AMD ATHLON II X4 640 سازگاری داره ؟

4 - این سیستم با این مشخصات فقط بجای این کارت MSI R9 270X HAWK باشه این پاور GP600A GREEN جوابگو هست ؟ Green GP600A-HP Power (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the linkمشکل-کارت-گرافیک-مانیتور-56208166438917498713-png

خیلی خیلی ممنون

- - - Updated - -

AMD>INTEL
30-09-15, 15:47
مرسی ممنون
شرمنده سوال زیاده

1 - با استفاده از این مبدل چند درصد از توانایی کارت رو کاهش میده ؟ مبدل DVI-I بگیرم یا DVI-D ؟

2 - از کجا میشه فهمیدکه کارت گرافیک داره بدون مشکل کار میکنه ؟

3 - بعضی جاها خوندم که قدرت cpu هم بر روی کارت تاثیر داره الان این cpu مدل AMD ATHLON II X4 640 سازگاری داره ؟

4 - این سیستم با این مشخصات فقط بجای این کارت MSI R9 270X HAWK باشه این پاور GP600A GREEN جوابگو هست ؟ Green GP600A-HP Power (Only the registered members can see the link)

1

Only the registered members can see the linkمشکل-کارت-گرافیک-مانیتور-56208166438917498713-png

خیلی خیلی ممنون

- - - Updated - -

1-کاهش پیدا نمیکنه. بستگی به سوکت کارت گرافیک دارد .
2- بنچمارک 3dmark اجرای گیم
3- بعید میدونم مشکلی داشته باشید با این cpu
4-کافیه
البته کارت زیر رو پیشنهاد میکنم
MSI R9 370 OC Gaming TF V 2GB

Siawayne
30-09-15, 18:26
عزیز شما گفتی بزارم رو اسلات اولی , با توجه به این عکس اولی با دومی فرقی ندارند ؟

Only the registered members can see the linkمشکل-کارت-گرافیک-مانیتور-untitsssled-jpg

- - - Updated - - -

AMD>INTEL
30-09-15, 18:52
عزیز شما گفتی بزارم رو اسلات اولی , با توجه به این عکس اولی با دومی فرقی ندارند ؟

Only the registered members can see the linkمشکل-کارت-گرافیک-مانیتور-untitsssled-jpg

- - - Updated - - -

از نظر ظاهری خیر عزیز دل برادر . ولی اولی روی 16x کار میکنه .