PDA

مشاهده نسخه کامل : evga یا cooler master

mrtz.elf
27-09-15, 19:36
سلام و خسته نباشیدبعد اینکه تصمیم گرفتم green نگیرم بین این دو فن موندم البته برای gtx970 g1 ولتاژ 750 زیاد هست اینو این طوری فکر کردم که حداکثر قدرت رو استفاده نکنه و گرما و صدا نکنه. Evga SuperNova 750W g1 gold Cooler master Vanguard 750w goldالبته یک تفاوتی که این دو دیدم evga کابل هاش همشون بعدا وصل وصل میشه ولی cooler Master همشون از داخل وصل هستن در مورد کیفیت کدوم؟

AMD>INTEL
27-09-15, 19:44
کولر مستر یکی از قویترین تولید کنندگان پاور هست . هخصوصا مدل ونگارد که یکی از بهترین محصولات این شرکت هست . مزیت دیگر کولر مستر گارانتی خوب آواژنگ هست .کولر مستر ونگارد کاملا ماجولار هست .

nima_hl
27-09-15, 22:55
کولر مستر یکی از قویترین تولید کنندگان پاور هست . هخصوصا مدل ونگارد که یکی از بهترین محصولات این شرکت هست . مزیت دیگر کولر مستر گارانتی خوب آواژنگ هست .کولر مستر ونگارد کاملا ماجولار هست .

امید جان تا اونجا که من میدونم کولر مستر هیچ موقع تولیدکننده هیچ قطعه ای نبوده و تنها یک برند تجاری است ( مثل ایسوس بعد از سال 2007 )

پاورهای کولر مستر توسط fsp seventeam acbel و تعدادی دیگر از کارخانه های تولید پاور تولید میشه و با لیبل این شرکت فروخته میشه (سند (Only the registered members can see the link))

البته منکر کیفیت برخی پاورهای این برند نیستم ولی در یک فروم حرفه ای سخت افزار بنظرم بهتره دقیق تر صحبت کنیم :give_rose:

AMD>INTEL
27-09-15, 23:26
امید جان تا اونجا که من میدونم کولر مستر هیچ موقع تولیدکننده هیچ قطعه ای نبوده و تنها یک برند تجاری است ( مثل ایسوس بعد از سال 2007 )

پاورهای کولر مستر توسط fsp seventeam acbel و تعدادی دیگر از کارخانه های تولید پاور تولید میشه و با لیبل این شرکت فروخته میشه (سند (Only the registered members can see the link))

البته منکر کیفیت برخی پاورهای این برند نیستم ولی در یک فروم حرفه ای سخت افزار بنظرم بهتره دقیق تر صحبت کنیم :give_rose:

ممکن بردها مشابه و سفارش این شرکت به شرکت های دیگه مثل سون تیم و FSP باشه . ولی بهینه سازی هایی که این شرکت برای بهینه سازی بردهای رفرنسی از شرکت های مختلف میگیره به شدت توی کیفیت محصول نهایی تاثیر دارد . قبلا هم در بررسی های شاهد برتری کولر مستر با مدل مشابه از acbel با برد مشابه بودیم .
دقیق تر توضیح دادن و باز کردن مسائل شاید گاهی باعث سردرگمی مشاوره گیرنده بشه . تو بررسی ها هم اگر دقت کرده باشی محصول نهایی رو بررسی میکنند . مثلا thermatake 1350w رو بررسی قرار میدن به عنوان محصول شرکت ترمال تیک .نمیگن cwt این پاور رو طراحی کرده پس برندش cwt هست .
صحبت از کیفیت و خروجی یک محصول هست نه پیدا کردن شجره نامه و ....

mrtz.elf
28-09-15, 10:36
ممنون به خاطر دقت عملی در توضیحات

الان کدوم صلاح تر هست. البته اتفاقی رفتم سایت amazon اونجا evga محبوب تر بود
ولی فکر نکنم قطعی باشه شاید در دسترس تر هست

AMD>INTEL
28-09-15, 12:15
ممنون به خاطر دقت عملی در توضیحات

الان کدوم صلاح تر هست. البته اتفاقی رفتم سایت amazon اونجا evga محبوب تر بود
ولی فکر نکنم قطعی باشه شاید در دسترس تر هست

گارانتی مهم هست . evga گارانتی درست درمونی ندارد . مخصوصا با این وضع برق ایران خریدش ریسکه .

AMD>INTEL
28-09-15, 15:32
بررسی پاور CoolerMaster VSM 750W
لینک (Only the registered members can see the link)

mrtz.elf
28-09-15, 16:42
دستت درد نکنه اصلا گارانتی به کل یادم نبود

- - - Updated - - -

برا سیستم محافظ بگیرم یا الکی هست؟

AMD>INTEL
28-09-15, 16:45
دستت درد نکنه اصلا گارانتی به کل یادم نبود

- - - Updated - - -

برا سیستم محافظ بگیرم یا الکی هست؟

محافظ خوب بگیرید حتما . پیشرانه عالیه . سری 300

momo000000
28-09-15, 16:53
با سلام
2 تا لینک از OEM های اصلی این دو برند شاید بتونه کمک کنه به تصمیم گیری شما
کولر مستر رو تقریبا همه جا تامین میکنه
EVGA رو ولی ،OEM تقریباً 1 یا 2 جهان داره ساپورت میکنه در اکثر مدل هاش (سوپر فلاور معظم:love:)

EVGA - PSU Review Database (Only the registered members can see the link)

COOLER MASTER - PSU Review Database (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

mrtz.elf
28-09-15, 17:18
من تو سایت ثبت نام کردم ولی لینک ندارم
اگه بشهwww ننویس بفرس

mrtz.elf
28-09-15, 17:23
اقا دستت درد نکنه از محافظ دیگه اصلا سر در نمی یارم

این پیشرانه یعنی چی و یک مدل خوبم برا معرفی کن بی زحمت قیمتشم اگه اطلاع دارید ذکر کنید

قربان شما

AMD>INTEL
28-09-15, 18:11
اقا دستت درد نکنه از محافظ دیگه اصلا سر در نمی یارم

این پیشرانه یعنی چی و یک مدل خوبم برا معرفی کن بی زحمت قیمتشم اگه اطلاع دارید ذکر کنید

قربان شما

شرکت پیشرانه . محافظه سری 300
325 خوبه.