PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل وصل نشدن مودم از طریقpppoe

elect2
26-09-15, 21:51
سلام یک مودم وایرلس تی پی لینک مدل td-w8901w گرفتم از طریق کانکشن و سیستم بریج به اینترنت وصل میشم و هیچ مشکلی نیست ولی از طریق pppoe وصل نمیشه اخه میخوام از طریق وایرلس گوشیم و اینترنت دار کنم

کانفیگ مودم کاملا درسته
با یک مودم دیگه هم تست کردم همین مشکل و دارم
امکان داره از ای اس پی باشه؟

دوستان نظرتون چیه؟

AMD>INTEL
26-09-15, 22:07
راهنمای دقیق و کانفیگ مودم های tplink در اینترنت به صورت فارسی هست . مقدار vpi-vci از isp سوال کنید و کانفیگ کنید .
راهنما (Only the registered members can see the link)

elect2
27-09-15, 14:29
مهندس جون بعضی مودمها 1 پرت دارن بعضیها 4 پرت اون 4 پرت چه کاربردی داره؟

AMD>INTEL
27-09-15, 14:42
مودم های 4 پورت میتونند به 4 سیستم همزمان سرویس بدهند .

elect2
02-10-15, 19:55
مودم های 4 پورت میتونند به 4 سیستم همزمان سرویس بدهند .
سلام

مشکل از vpi-vci بود حل شد

ولی در مورد 4 پرت متوجه نشدم یعنی این مودم برای 4 سیستم بطور همزمان با شماره های adsl مختلف میتونه کانفیگ بشه؟

AMD>INTEL
02-10-15, 19:59
سلام

مشکل از vpi-vci بود حل شد

ولی در مورد 4 پرت متوجه نشدم یعنی این مودم برای 4 سیستم بطور همزمان با شماره های adsl مختلف میتونه کانفیگ بشه؟

شما سرویس ADSL میگیرید . مودم را راه اندازی میکنید . از طریق کابل لن میتونید همزمان به 4 سیستم سرویس بده .

elect2
02-10-15, 20:06
متوجه شدم پس برای یک شماره ADSl میتونیم همزمان 4 سیستم رو با کابل لن بهش وصل کنیم

حالا سوال اینه از طریق یک سیستم مودم رو کانفیگ کردیم برای 3 کامپیوتر دیگه به جز وصل کردن کابل لن کار دیگه ای هم لازمه؟
یعنی فقط کابل لن وصل شه اینترنت داریم برای 3 سیستمه دیگه؟

AMD>INTEL
02-10-15, 20:08
متوجه شدم پس برای یک شماره ADSl میتونیم همزمان 4 سیستم رو با کابل لن بهش وصل کنیم

حالا سوال اینه از طریق یک سیستم مودم رو کانفیگ کردیم برای 3 کامپیوتر دیگه به جز وصل کردن کابل لن کار دیگه ای هم لازمه؟
یعنی فقط کابل لن وصل شه اینترنت داریم برای 3 سیستمه دیگه؟

بله با کانفیگ PPOE . فقط باید کابل رو متصل کنید .