PDA

مشاهده نسخه کامل : نرسیدن حایزه موس sadata

keyone72
25-09-15, 00:27
سلام خسته نباشید چند وقت پیش تو قرعه کشی موس سادیتا برنده
ولی خبری از موس نشد
از سمت سایت شهر سخت افزار هم بهم زنگ زدن گفتن یکی دو روز دیگه میفرستن الان یه هفته خبری نده...
کسی میدونه چه خبره؟؟؟

AMD>INTEL
25-09-15, 00:36
به آقا مهراد خصوصی بزنید . پیگیری میکنند .
M A H R A D (Only the registered members can see the link)

Shahryar
25-09-15, 15:21
سلام خسته نباشید چند وقت پیش تو قرعه کشی موس سادیتا برنده
ولی خبری از موس نشد
از سمت سایت شهر سخت افزار هم بهم زنگ زدن گفتن یکی دو روز دیگه میفرستن الان یه هفته خبری نده...
کسی میدونه چه خبره؟؟؟

دوست عزیز روی ایمیل پاسختون را دادم. مشاهده کنید.

این تماس از طرف ما نیست و از طرف شرکت کیسان صعنت که اسپانسر جوایز بوده هست. ما لیست را دادیم و خودشون دارند پیگیری میکنند برای ارسال جوایز. تا آخر این هفته که میاد اگه به دستتون نرسید بگید تا من دوباره شخصاً پیگیری کنم. :11():

keyone72
30-09-15, 16:52
دوست عزیز روی ایمیل پاسختون را دادم. مشاهده کنید.

این تماس از طرف ما نیست و از طرف شرکت کیسان صعنت که اسپانسر جوایز بوده هست. ما لیست را دادیم و خودشون دارند پیگیری میکنند برای ارسال جوایز. تا آخر این هفته که میاد اگه به دستتون نرسید بگید تا من دوباره شخصاً پیگیری کنم. :11():
گفتین یه هفته صبر کنین ولی همچنان خبری نشد

Shahryar
30-09-15, 17:03
گفتین یه هفته صبر کنین ولی همچنان خبری نشد

من پیگیری کردم امروز براتون، گفتند طی 4 روز کاری براتون ارسال میشه. متاسفانه شرکت کیسان صنعت تاخیر زیادی داشت روی جایزه ها و ما شرمنده شما شدیم. :give_rose:

keyone72
30-09-15, 17:04
من پیگیری کردم امروز براتون، گفتند طی 4 روز کاری براتون ارسال میشه. متاسفانه شرکت کیسان صنعت تاخیر زیادی داشت روی جایزه ها و ما شرمنده شما شدیم. :give_rose:

دمه شما گرم ولی من شک دارم عملی کنن

nima_hl
30-09-15, 23:10
دمه شما گرم ولی من شک دارم عملی کنن

شک نداشته باشید چون نفرستند خیلی گرون براشون تمام میشه :wink:

keyone72
05-10-15, 07:39
شک نداشته باشید چون نفرستند خیلی گرون براشون تمام میشه :wink:

والا الان یه هفته دیگه هم گذشت ولی خبری نشد

javadshahvand
05-10-15, 10:37
یک ماه پیش شرکت کیسان با من تماس گرفت برای ارسال جایزه گفت قبلش باهتون هماهنگ میکنم هنوز که هنوزه خبری نیست شانس آوردیم شهرستان نیستیم

keyone72
05-10-15, 11:54
یک ماه پیش شرکت کیسان با من تماس گرفت برای ارسال جایزه گفت قبلش باهتون هماهنگ میکنم هنوز که هنوزه خبری نیست شانس آوردیم شهرستان نیستیم

حالا که ما موس لازمیم اینه وضعه مون حالا اگه لازم نداشتیم همین فردا دم در بود

mo3tafa
05-10-15, 15:14
بیخیالش شین دیگه فکر نکنم بفرستن براتون

:whistle:

AMD>INTEL
05-10-15, 15:31
این مورد توسط خود شهریار جان در حال پیگیری هست . پس جای نگرانی نیست .

keyone72
08-10-15, 19:32
واقعا تعجب میکنم یک شرکت نمیتونه یه کاری رو بکنه چرا انجامش میده...
یه هفته دیگه هم گذشت و خبری نشد

AMD>INTEL
08-10-15, 19:43
واقعا تعجب میکنم یک شرکت نمیتونه یه کاری رو بکنه چرا انجامش میده...
یه هفته دیگه هم گذشت و خبری نشد

دوست خوبم همانطور که در پست بالا هم گفتم جناب بارانی شخصا دارند پیگیری میکنند . نتیجه پیگیری های ایشون بزودی در همین تاپیک اعلام میشه .
با تشکر:11():

mo3tafa
08-10-15, 20:03
دوست خوبم همانطور که در پست بالا هم گفتم جناب بارانی شخصا دارند پیگیری میکنند . نتیجه پیگیری های ایشون بزودی در همین تاپیک اعلام میشه .
با تشکر:11():
مگه یه موس چقد قیمتشه آقا بارانی اگه موس سیستم خودشو پست میکرد تا حالا رسیده بود بهشون [emoji1]

AMD>INTEL
08-10-15, 20:08
مگه یه موس چقد قیمتشه آقا بارانی اگه موس سیستم خودشو پست میکرد تا حالا رسیده بود بهشون [emoji1]

شرکت مذکور تعهدی دادند بابت اهدای جوایز حالا به دلایلی تاخیر داشتند در ارسال محصول . تیم مدیریتی شهر سخت افزار هم در حال پیگیری موضوع هستند . موقع ارسال پست کمی دقت کنید دلیلی ندارد جناب بارانی موس خودشون رو پست کنند .اگر قبل گفتن یا نوشتن یک مطلب کمی فکر کنیم بد نیست .

keyone72
08-10-15, 21:12
بحث موس نیست اصن مگه یه موس چقدر ارزش داره
این وسط کسی هم ازشون طلب کار نیست...
ولی وقتی یه مجموعه تعهد به انجام کاری میکنه هرچی بهتر انجامش بده به اعتبار خودش اضافه کرده..

Shahryar
08-10-15, 21:18
بنده شخصاً پیگیر موضوع هست و منتظر ما باشید.

قطعاً اعتبار شهر سخت افزار بیش از یک شرکت سطح پایین مثل کیسان صنعت بهاء داره و شدیداً داریم پیگیری میکنیم. :11():

keyone72
08-10-15, 21:24
بنده شخصاً پیگیر موضوع هست و منتظر ما باشید.

قطعاً اعتبار شهر سخت افزار بیش از یک شرکت سطح پایین مثل کیسان صنعت بهاء داره و شدیداً داریم پیگیری میکنیم. :11():

قطعا همین طوره ممنون که پیگیر هستید..مساما اعتبار اینجا بیشتر از این حرفاس.در کل منظور این بود که بنده به شخصه طلب کار نیستم
فقط روش حساب کرده بودم

Shahryar
08-10-15, 21:53
قطعا همین طوره ممنون که پیگیر هستید..مساما اعتبار اینجا بیشتر از این حرفاس.در کل منظور این بود که بنده به شخصه طلب کار نیستم
فقط روش حساب کرده بودم

کیوان جان فردا باهاتون تماس میگیرند از کیسان صنعت و شنبه براتون ارسال میشه.

keyone72
10-10-15, 12:04
کیوان جان فردا باهاتون تماس میگیرند از کیسان صنعت و شنبه براتون ارسال میشه.

والا زنگ که نزدن یحتمل چیزی هم فرستاده نشده

Shahryar
10-10-15, 18:59
والا زنگ که نزدن یحتمل چیزی هم فرستاده نشده

طبق صحبتی که داشتند امروز ارسال شده.

شاد باشید. :give_rose:

AMD>INTEL
10-10-15, 19:18

خوب خدا رو شکر که با پیگیری های آقای بارانی این شرکت هم به تعهد خودشون عمل کرد .

keyone72
11-10-15, 15:45
امروز رسید با یه هزینه تیپاکس عجیب!!!
در کل دوستان دستشون درد نکنه لطف کردن پیگیری کرذن

javadshahvand
12-10-15, 08:23
به من زنگ زده میگه هزینه باربری 13000 تومان میشه میخاهی ببری اگر نه برات بفرستم با پیک 6 تومان هم هزینه پک میشه گفتم برو بابا برگشت بده نخواستم

این چه شرکتیه که اندازه پول موس هزینه ارسال هم میگیره؟ واقعاً که

keyone72
12-10-15, 11:51
به من زنگ زده میگه هزینه باربری 13000 تومان میشه میخاهی ببری اگر نه برات بفرستم با پیک 6 تومان هم هزینه پک میشه گفتم برو بابا برگشت بده نخواستم

این چه شرکتیه که اندازه پول موس هزینه ارسال هم میگیره؟ واقعاً که

من که دارم استفاده میکنم راضیم ازش
کلا تیپاکس کمترین هزینش 13 تومنه بری از دفتر خوده تیپاکس بگیری بهتره تا خودشون بیارنن(کلی بازی در میارن)

Only the registered members can see the linkنرسیدن-حایزه-موس-sadata-imag0745-jpg

Shahryar
14-10-15, 21:51
دوستان من پیگیری کردم، این که بسته ها پس کرایه شده اشتباه شخصی بوده که ارسال میکرده و شرکت گفتند که عزیزان یه اسکن از رسیدشون را بفرستند برای ما ( ایمیلی که مشخصات را فرستادید ) با یک شماره کارت تا هزینه های ارسال برگردونده بشه.

javadshahvand
15-10-15, 07:52
دوستان من پیگیری کردم، این که بسته ها پس کرایه شده اشتباه شخصی بوده که ارسال میکرده و شرکت گفتند که عزیزان یه اسکن از رسیدشون را بفرستند برای ما ( ایمیلی که مشخصات را فرستادید ) با یک شماره کارت تا هزینه های ارسال برگردونده بشه.

به من زنگ زدن گفتن هزینه پیک حدود 20 تومان میشه گفتم که من همچین پولی رو نمی دم برای من ارسال نکردن

keyone72
15-10-15, 08:25

ما که رسید رو پاره کردیم چی

Shahryar
15-10-15, 10:28
به من زنگ زدن گفتن هزینه پیک حدود 20 تومان میشه گفتم که من همچین پولی رو نمی دم برای من ارسال نکردن

برید بگیرید و اسکن فیش را برای ما بفرستید.

ما که رسید رو پاره کردیم چی

مشخصاتتون رسید، مشکلی نیست. :give_rose:

javadshahvand
15-10-15, 12:46
برید بگیرید و اسکن فیش را برای ما بفرستید.

شماره ای ندارم تماس بگیرم و اینکه کجا برم تحویل بگیرم:1. (28):

keyone72
15-10-15, 17:42
شماره ای ندارم تماس بگیرم و اینکه کجا برم تحویل بگیرم:1. (28):

تیپاکس دو سه روز معمولا نگه میداره بعد برگشت میزنه
زنگ بزنید دفتر تیپاکس

javadshahvand
17-10-15, 12:44
تیپاکس دو سه روز معمولا نگه میداره بعد برگشت میزنه
زنگ بزنید دفتر تیپاکس

جنسی که با این مکافات برسه دست آدم همون برگشت بخوره بهتره اصلاً هم ازشون راضی نیستم با این هماهنگی

keyone72
24-10-15, 20:46
الان یعنی قراره پولو پس بدن؟؟؟!

- - - Updated - - -

الان یعنی قراره پولو پس بدن؟؟؟!

keyone72
30-10-15, 09:50

الان یعنی قراره هزینه پست رو پس بدن

AMD>INTEL
30-10-15, 11:53
الان یعنی قراره هزینه پست رو پس بدن

همانطور که جناب بارانی گفت . اسکن فیش به همراه شمارت کارت بانکی رو به ایمیلی که مشخصات خودتون رو فرستادید ارسال کنید تا هزینه عودت داده بشه .

keyone72
30-10-15, 12:43
همانطور که جناب بارانی گفت . اسکن فیش به همراه شمارت کارت بانکی رو به ایمیلی که مشخصات خودتون رو فرستادید ارسال کنید تا هزینه عودت داده بشه .

اونو که هفته پیش فرستادم

keyone72
04-11-15, 06:11

خبری نشد
هم چنان در انتظار

javadshahvand
04-11-15, 06:58
خبری نشد
هم چنان در انتظار

این شرکت اینقدر بی درو پیکره واقعاً براش متاسف هستم که جایزه من رو هم هنوز ارسال نکرده

Shahryar
15-11-15, 09:41
دوستان رسید هاتون را یکبار دیگه ایمیل کنید، تا فردا پرداخت میشه.

به خاطر بد قولی های این شرکت، کلیه پرداخت ها از حساب خود شهر سخت افزار فردا انجام میشه و بابت تاخیر های این شرکت، ما عذرخواهی میکنیم ... :give_rose:

keyone72
27-11-15, 17:06
دوستان رسید هاتون را یکبار دیگه ایمیل کنید، تا فردا پرداخت میشه.

به خاطر بد قولی های این شرکت، کلیه پرداخت ها از حساب خود شهر سخت افزار فردا انجام میشه و بابت تاخیر های این شرکت، ما عذرخواهی میکنیم ... :give_rose:

با تشکر از مدیر انجمن هزینه تیپاکس برگشت داده شد.البته فکر کنم از حساب خوده انجمن...:give_rose: