PDA

مشاهده نسخه کامل : ولتاژ بالا در باطری AAA قابل شارژ

iranch
22-09-15, 08:29
با درود
عزیزانمن باطری قابل شارژ گرفتم AAA که 1.2 ولت هست اما الان با مولتی متر اندازه گرفتم میگه 1.59 :1. (27):

nima_hl
22-09-15, 13:11
با درود
عزیزانمن باطری قابل شارژ گرفتم AAA که 1.2 ولت هست اما الان با مولتی متر اندازه گرفتم میگه 1.59 :1. (27):

درود

بار روی باطری نیست و طبیعیه ولتمتر ولتاژ بالاتر نشان دهد

AMD>INTEL
22-09-15, 13:17
باتری مولتی متر رو تعویض و دوباره تست بگیرید .

iranch
23-09-15, 02:38
درود
2 تا سوال پیش میاد
1-آیا ولتاژ زیادی روی باطری ضرر نمی رساند؟ مثل اینکه باطری 24 ولت بندازیم روی ماشین سواری!
2-من این باطری فابریک خودش هیچی شارژ نداشت. چند ساعت شارژ شد و ولتاژش الان 1.7 هست اما خیلی سریع خالی میکنه. میخواستم ببینم از لحاظ فنی چطور است که تا حد ایده ال باطری نو شارژ انجام میشه، اما قابلیت نگه داشتن شارژ را ندارد؟ یعنی سلول های داخل باطری فرسوده میشن؟

SOHR@B
23-09-15, 09:02
درود
2 تا سوال پیش میاد
1-آیا ولتاژ زیادی روی باطری ضرر نمی رساند؟ مثل اینکه باطری 24 ولت بندازیم روی ماشین سواری!
2-من این باطری فابریک خودش هیچی شارژ نداشت. چند ساعت شارژ شد و ولتاژش الان 1.7 هست اما خیلی سریع خالی میکنه. میخواستم ببینم از لحاظ فنی چطور است که تا حد ایده ال باطری نو شارژ انجام میشه، اما قابلیت نگه داشتن شارژ را ندارد؟ یعنی سلول های داخل باطری فرسوده میشن؟

درود
1- باطریم ماشین سواری اسما 12 ولت هست در حالت شارژ تا 14 میره و در حالت عادی بالای 13 هست
2-ساعت شارژ و ...به آمپر باطری شما و توان شارژر ربط داره زیاد رو ولتاژ حساس نباش قابلیت شارژ نگه داشتن بسته به مصرف کننده باطری و توان باطری داره که چند میلی آمپر هست

ali_mohandes
23-09-15, 10:44
درود
2 تا سوال پیش میاد
چرا ولتاژ بالا ضرر می رسونه گفتم که نمیشه روی ماشین 12ولت 24ولت بندازی
چه باطری رو میپگی؟؟؟؟باطری فابریک چی؟؟